Benimle birlikte zayıflamak isteyen paylaşarak zayıflayalım 76 kg hem yoldaş olalım hem destek olalım.

Merhaba canım, ben de buradaki cuma zayıflama yarışması 13. Takım üyesiyim. Gruplar oluşturulup bitti diye bişey yok, sık sık zayıflamak isteyen yeni arkadaşlar katılıyo aramıza..ben 4.5 aydır takımdayım ve ordaki motivasyon ve destekle hatırı sayılır bi kilo verdim, birbirimizi bilgilendirip destekliyor, yeri geldikçe uyarıyoruz..gelmek istersen bekleriz aramıza..

Ben kalori hesabıyla kilo verdim, yediklerimi hesaplayarak günlük kalori ihtiyacımın 500- 800 kalori altında kaloride sınırladım, günde 1 saat tempolu yürüdüm, en az 2.5 litre su içtim, 2 ana öğün, 1 ara öğün yaptım, en geç 18.00 gibi yemeyi bıraktım ( ramazandan önce), yüksek kalorili yiyeceklerden uzak durmaya çalıştım, yeşil çay çok içtim, baharatı acıyı artırdım..arada abartıp kaçırdığım günler olursa, diğer öğünlerde hafif yiyerek dengelemeye çalıştım..

Ama en önemlisi, diyetten kopmaya başladığım, motivasyonumun düştüğü günlerde, takımımın desteğiyle silkelenip kendime geldim.. :KK19:

Umarım sen de istediğin kiloya sağlıkla kavuşursun:dua:
Aslında bende katılıyım ı gruba ben çok faal bir grup bulamadım birde sınırlı sayı diye bakmadım. Bende geliyim.

Ben hayıt tohumu demleyip içtim ama bende pko vardı. Tabi o ara çok zayıflamıştım çocuk hevesiyle onunda etkisi var mı bilmiyorum. Ama bu süreçleri iyi biliyorum biraz yıpratıcı klomen felan kullandım kiste dönüştü kürler içtim bende tüm herşeyi denedim.derler ya başına gelmeyen anlamaz bu yüzden sizleri çok iyi anlıyorum. inşallah tüm isteyenlere hayırlısı ile sağlıklı evlatlar nasip olur.
Teşekkürler canım ben de bu ay hayıt tohumu içiyorum. Bakalım sonuç ne olacak klomen aşılama hepsini denedik ama bi tüp kaldı inşallah olur. Senin çocuğun oldu mu bu arada inşallah olmuştur

Teşekkürler canım ben de bu ay hayır tohumu içiyorum. Bakalım sonuç ne olacak klomen aşılama hepsini denedik ama bi tüp kaldı inşallah olur. Senin çocuğun oldu mu bu arada inşallah olmuştur
İlki çok zor oldu dediğim gibi 2 de zor olur diye düşünürken korunmayı bıraktım hemen oldu. Bilmiyorum ben kafama çok takan bir insanım o mu etkiledi bilmiyorum. O kadar bilinmezlik var ki hangisi swbepti ilkte olmadı bilmiyorum. 2 tane var canım çok şükür

İlki çok zor oldu dediğim gibi 2 de zor olur diye düşünürken korunmayı bıraktım hemen oldu. Bilmiyorum ben kafama çok takan bir insanım o mu etkiledi bilmiyorum. O kadar bilinmezlik var ki hangisi swbepti ilkte olmadı bilmiyorum. 2 tane var canım çok şükür
Allah bağışlasın canım . Ben de acayip takıntılı biriyim olmayacak korkusu düştümü içime sabah güneşin doğuşunu görüyorum uykusuzluktan. Sonra zaten korona öncesi kalk ise git uykusuz geçen bir gün sonunda tekrar eve gel ve sıkıntıdan her şeyi ye modundaydim 6 kilo aldım o zaman hala da verebilmiş diilim. Şimdi 66 kilodayim ama hamile gibi sadece göbekten aldım çok kötü bi görüntüsü var. Dusunsene sadece 6 kilo göbekte var 7 8 aylık hamile gibiyim . Bebek olursa ne olacak bilemiyorum

Allah bağışlasın canım . Ben de acayip takıntılı biriyim olmayacak korkusu düştümü içime sabah güneşin doğuşunu görüyorum uykusuzluktan. Sonra zaten korona öncesi kalk ise git uykusuz geçen bir gün sonunda tekrar eve gel ve sıkıntıdan her şeyi ye modundaydim 6 kilo aldım o zaman hala da verebilmiş diilim. Şimdi 66 kilodayim ama hamile gibi sadece göbekten aldım çok kötü bi görüntüsü var. Dusunsene sadece 6 kilo göbekte var 7 8 aylık hamile gibiyim . Bebek olursa ne olacak bilemiyorum
Amin canım inşallah herşey istesiğiniz gibi olur. Ama bizim gibi panik insanların hamileliğiife zor geçiyor doktorlar bana illallah diyordu. Aslında meryem suresinide çok okudum buda aklınızda kalsın

Amin canım inşallah herşey istesiğiniz gibi olur. Ama bizim gibi panik insanların hamileliğiife zor geçiyor doktorlar bana illallah diyordu. Aslında meryem suresinide çok okudum buda aklınızda kalsın
Sağlıkla olsun da zor mor halledicem artık . Sonra da size katılır kilo veririm 😉

Canım merhaba evet girdim ama sonra kalbimle ilğili sağlık problemleri yaşadım ve ne yazikki hala problemim ne olduğu netleşmedi. Diyet bir yana çok agrılı ve korkulu günler yaşadım. O yüzden açıkcası öyle kaldı.

Kızlar merhaba benimle birlikte sağlıklı zayıflayacaklar var mı? Diyet grupları çoktan oluşturulmuş. Açıkcası ben yeni bir grupla başlamak istiyorum. Şok diyetleri denedim kısa sürede iyi ama uzun vadede olmuyor. Var mı benimle yediklerini içtikleri i paylaşacak birlikte zayıflayacaklar
Ben istrrimmmm☺

Canım merhaba evet girdim ama sonra kalbimle ilğili sağlık problemleri yaşadım ve ne yazikki hala problemim ne olduğu netleşmedi. Diyet bir yana çok agrılı ve korkulu günler yaşadım. O yüzden açıkcası öyle kaldı.
Üzüldüm canım, geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum. Sağlık herşeyden önemli tabi.. Kilo sonra da verilir, sen tedavisine bak şimdi 👍

Ağır kansızlık çıktı tedavi oldum ama pko var yaşta 37 metabolizma ma yavaşladı galiba.1 senede 15 kg aldım kansızlık tan 4 e düşmüştü o arada sürekli uyuyordum tabi ve şeker bağımlılığım başladı sonrada toparlayamadım kendimi 1.5 senedir böyleyim
Bir an beni anlatiyorsunuz sandim xD kan sayimim 4 gizli sekerim var dediginiz gibi yogun halsizlik ve uyku halide cabasi 159 boy 79 kiloyum acilen zayiflamam lazim hamileyken bile bu kadar kilolu degildim cok moralim bozuluyor.dun diyet yapmaya basladim.kendi capimda evde spor yapmaya calisiyorum mekik germe hareketleri falan birde beyaz ekmek yemiyorum bol su iciyorum ogunlerimde salata ve yogurda agirlik verme ilr basladim insallah bir sonuc alirim

Bu Işin En Başi Su iceceksiniz Bol bol su.
2 Litre... Su yerine şekersiz caylarda olur bizim Cay Haric su çekiyor cünkü.
Sabah Uyanir Uyanmaz Su limomda Sabah içine Sıka bilirsiniz ( Idrar Söktürür)
Kahvalti Yumurta 2 Beyazi .. Bi Kac Tane Zeytin... Bol Yeşilik Domates... Arzuya göre kibrit kutusu kadar yağsiz peynir, Ekmek En fazla 1 Dilim Tam Buğday Ekmeği Fazla Yok! Cay Bardaği Miktarinda Badem Veya Ceviz
5 Saat Ara Birakin Öğünler Arasinda..
Öğlen 1 Porsiyon Meyve Arzuya Göre Corba Salata Veya Bol Yeşillik ..
Akşam Protein Ağirlikli Yağsiz Et, Izgara Veya Buğlama Tavukta Olur Ama Derisiz Ve Yine Salata Veya Yeşilik Yahut Haşlanmiş Sebze Yoğurt.
Geceye doğru aclik olursa Ya Ayran için yada Bi Kac kaşik yoğurt.
Ilk Günler zor gelir çok zor bünye alişana kadar 40 gün Sonra ise cildiniz bile düzelcek...

Tatli krizi yaşarsaniz Bi bardak Tarcinli Süt için. Kesecektir..
Bikac kasik tarcinli yogurtta fena olmuyor hem tok tutuyor

X