Lekeler, Çiller Benlerim yardım

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

axi___

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
400
33
kızlar nereye konu acacagımı bilemedim o yüzden buraya acıyorum yanlıs yer ise kusura bakmayın.. benim sol yüzümde kasımın üzerinde yanagımda ve göz cevremde cok büyük olmamak kaydıyla ben'ler var bunlardan kurtulmak istiyorum hep sacımla kapatmak zorunda kalıyorum ama artık bende saclarımı toplamak örmek istiyorum :KK43: ama dikiş izi kalır mı diye de korkuyorum çünkü iz benlerden daha kötü diye düşünüyorum.. bu arada resim nasıl koyulur bilmiyorum size resminide gösterebilirim :KK43: daha önce ben aldıran arkadaslar lütfen sizde fikir verin iz kalır mı memnun kaldınız mı?

bende bu konudan açmayı düşünüyordum canım. Bi de beni keserek alma değil de lazerle alma var ben onu düşünüyordum. Tecrübesi olan birisi bilgi verebilir mi ?

vala bnde merakla bekliyorum cevaplları..

Arkadaşlar bende gözümle burnumun tam arasında bir tane,koltuk altımda da bir tane benim vardı.Mart ayında bu benleri aldırdım.Plastik cerrahi aldı. ız çok dikkatli bakmadıkça belli olmuyor.Minicik bir çizik inanın ben daha çok belli oluyordu.
Hani meltem cumbulda da varya işte benimkide aynı yerde ve gittikçe büyüyordu.Artık iyice rahatsız olmaya başlamıştım yalnız doktorunuzu iyi seçin,ben dermatoloğa gittim bunu ben alamam oldukça büyümüş (mercimek tanesi kadar olmuştu) dedi.Ve plastik cerrahine yönlendirdi.
Sorularınız olursa yanıtlayabilirim.Kalın sağlıcakla.

Arkadaşlar bende gözümle burnumun tam arasında bir tane,koltuk altımda da bir tane benim vardı.Mart ayında bu benleri aldırdım.Plastik cerrahi aldı. İz çok dikkatli bakmadıkça belli olmuyor.Minicik bir çizik inanın ben daha çok belli oluyordu.
Hani meltem cumbulda da varya işte benimkide aynı yerde ve gittikçe büyüyordu.Artık iyice rahatsız olmaya başlamıştım yalnız doktorunuzu iyi seçin,ben dermatoloğa gittim bunu ben alamam oldukça büyümüş (mercimek tanesi kadar olmuştu) dedi.Ve plastik cerrahine yönlendirdi.
Sorularınız olursa yanıtlayabilirim.Kalın sağlıcakla.
benim kasımın üstündeki mercimekten az küçük yanagımdaki ve göz izasında olanda mercimegin yarısı kadar öle cıkık degil derinin altında gibi.. ama yüzümde yine nokta gibi 6 7 cıkmaya basladı yeter kurtulmak istiyorum.. ama iz konusunda hala kararsızım bende dematologa giderim zaten bu benim için cok önemli.. acaba ilk bi tanesini aldırsam ona göre mi digerlerini aldırsam :S siyah ben benimkiler.. meltem cumbulun neresinde iz var ki canım ?

ben bi tane belimden aldırdım, et ben gibiydi ama damar toplanması dedi doktor. devlet hastanesiydi ve hala kırmızı izi var belimde. sonra sordum yüzümdekileri aldırabilr miym die. bence aldrma dedi iz kalır dedi. ben de kalmaz diyorlar dedm aldıranlar var dedm. o da gerek yok bence gayet güzeller dedi. sinrlendm alıyo musnz almıyo musnz dedm. alırız ama şu an elmde ipek ip yok dedi kalın ipler var dedi 2 hafta sonra gel dedi. ben de güvenemedm. gittim özel hastanede aldırdım. sol yanağımdaydı biri mercimek büyüklüğünde, biri de onun hemen üzerinde mercimeğinn yarısı kadardı. doktor dedi ki sadece sivilce izi gibi bi iz kalacak o da zaman içinde hafifleyecek. aynen dediği gibi de oldu. 1 buçk ay oldu sadece mercimek kdr olanda iz kaldı. pembe duruyor orası yara izi gibi bişey var. asla pişman değilm. bu arada doktor keserk aldı aynı zamanda yarayı lazerle yaktı sanırm. 400 lira ödedim. aklıma başka bişey gelmiyor :KK70: paylaşayım dedm

benimde görümcemin yüzünde var benler doktor alınca ben yerlerinde kızarıklık kalacağını söylemiş ayrıca tekrar çıkarmış aldırmaktan vazgeçti bu yüzden

ben bi tane belimden aldırdım, et ben gibiydi ama damar toplanması dedi doktor. devlet hastanesiydi ve hala kırmızı izi var belimde. sonra sordum yüzümdekileri aldırabilr miym die. bence aldrma dedi iz kalır dedi. ben de kalmaz diyorlar dedm aldıranlar var dedm. o da gerek yok bence gayet güzeller dedi. sinrlendm alıyo musnz almıyo musnz dedm. alırız ama şu an elmde ipek ip yok dedi kalın ipler var dedi 2 hafta sonra gel dedi. ben de güvenemedm. gittim özel hastanede aldırdım. sol yanağımdaydı biri mercimek büyüklüğünde, biri de onun hemen üzerinde mercimeğinn yarısı kadardı. doktor dedi ki sadece sivilce izi gibi bi iz kalacak o da zaman içinde hafifleyecek. aynen dediği gibi de oldu. 1 buçk ay oldu sadece mercimek kdr olanda iz kaldı. pembe duruyor orası yara izi gibi bişey var. asla pişman değilm. bu arada doktor keserk aldı aynı zamanda yarayı lazerle yaktı sanırm. 400 lira ödedim. aklıma başka bişey gelmiyor :KK70: paylaşayım dedm
off iz kalıyor yani ben öyle yara izlerini sevmem :KK43: kurtulamayacagım yani.. şimdiden düşünüyorum evleninde sacımı topuz yaptırmam ben :gitme:

Bende bi sıkıntı olmadı arkadaşlar.Önceden yüzümdeki ben daha belliydi.Şimdi daha iyi durum.İz yok denecek kadar az.
Sevgiler.

off iz kalıyor yani ben öyle yara izlerini sevmem :KK43: kurtulamayacagım yani.. şimdiden düşünüyorum evleninde sacımı topuz yaptırmam ben :gitme:

siyah ben benimkiler ama iz kalıyormuş nasıl aldırıym yaa :KK43:

iz kalıyorsa benden daha kötü durur canım yadelikafadulden
bünye meselesi bu başkasında kalmaz sende iz kalabilirCADIARZU
kendine güven bence altı üstü bir ben mi güzelliğini bozacak:lepi:
ama sağlığını tehdit eden bir durumsa o zaman başkayerimseniben

kızlar bende yüzümdeki benleri aldırıyorum ama lazerle yada cerrahi işlemle değil,buz tedavisiyle yaptırıyorum acı falan da yok biraz uzun bi işlem ama aksatmadan giderseniz sonuç weriyor,tavsiye ediyorum

peki fıyatı ne kadar..sonucu olumlumu farkediyormusun...

basakygt nerde aldırıyorsun ben de aldırmayı düşünüyorum.
Beni bu konuda bilgilendirirsen çok sevinirim.

Mail adresimide yazıyorum.ıster buraya ister mail adresime gönder.

kıslar bnde ssk lıyım arastırma hastanesine gidip tek kurus ödemeden aldırıp kurtuldummm ohh dünya varmısssssssssssssssssssssssssssssss

benimde yuzumde cok ben war hele bitane kocaman ben wardi:KK43: o ben git gide buyuyordu.. cok kararliydim aldirdim sonunda .. ama benimkisi baya buyuktu hic sevmiordum bide ustune kil cikiordu doktorlar aldi ama geride cok buyuk iz kaldi doktorlar yas gectikce daha cok azalir dedi izin ama bende pisman degilim aldirdigima .. eski resimlerimi hic sevmiyorum artik cizgide olsa yuzumu seviyorum artik..
kucuk benlerimde war ama onlar kalsin onlardan pek rahatsiz olmuyorum..:)
bence cnm cok kucuklerse aldirma :)

kızlar bende yüzümdeki benleri aldırıyorum ama lazerle yada cerrahi işlemle değil,buz tedavisiyle yaptırıyorum acı falan da yok biraz uzun bi işlem ama aksatmadan giderseniz sonuç weriyor,tavsiye ediyorum

merhaba basakygt; beni de bu buz tedavisi hakkında bilgilendirirsen cok sevinirim. fiyatı nerde yaptırdıgın bi de benim benlerim cok koyulasmıs gunes lekeleri gibi yani cıkıntılı değil, seninkiler nasıldı?
simdiden cok teşekkurler

benimde dudak üstü benim var aldırmak istiyorum ama korkuyorumda hatta salı gününe doktorum randevü verdi . benleri aldırınca kötü oluyormuş diye duydum bıçak değmemesi gerkiyormuş ne yapacamı şaşırdım yardımcı olursanız sevinirim :KK43:((:-)43:

X