Beraber zayıflayalım

Merhabalar 2 gündür uygulamaya giremiyorum kusura bakmayın kızlar biraz işlerim vardı zaman ayırıp da giremedim inanın önce sonra ev çocuklar ve bayram temizliği vs alışveriş hiç telefonla uğraşamadım 😊😊
Sevindim canım bir sıkıntı yokmuş
İnşallah ta olmaz
Dedim bu kadın yazar kesin bişey oldu🤔

Ben yarın tartılmayı düşünüyorum çünkü bayram sabahı erkenden kayınvaldelere geçme durumu olabilir tartılmaya fırsatım olmaz diye.İnşallah güzel gitmiştir .Eylüle okullar açılana kadar hedefim 75 olmak.sonra 65 ve 60 son olarak Ben daha önceki doğumumda başardım ve yine yaparım inşallah eminim.2 çocuklu çıtı pıtı bı anne olmak güzel olcak 😇
İnşallah canım başarırsın yeterki hazim olsun ve kafada bitiyor
Biz bayanlar ne kadar zayıflarsak okadar çıtı pıtı görünürüz kendimize değer kıymet verelim
insanlarda bize değer kıymet versin🥰

Günaydınlar , ben tartıldım veee 83.1 geldim 🌼iyi gitmiş valla keşke her hafta böle gitsede bian önce ilk hedef 75 görsem.Asıl hedefim tabiki 60😍.

Günaydınlar , ben tartıldım veee 83.1 geldim 🌼iyi gitmiş valla keşke her hafta böle gitsede bian önce ilk hedef 75 görsem.Asıl hedefim tabiki 60😍.
Evet iyi gidiyorsun ama sabırsız olma 😂gittikçe daha çok gider kilolar
Bir ay sonra bak fit anneler olmuşuz😂😂

Evet iyi gidiyorsun ama sabırsız olma 😂gittikçe daha çok gider kilolar
Bir ay sonra bak fit anneler olmuşuz😂😂
İnşallah canım , ben biraz acelede ediyorum tabii ama dediğin gibi aceleye gerek yok sağlam ilerlemek önemli.Daha 2 ay bile olmadı 4 gün sonra olcak doğum yapalı ama insan korkuyo hep öyle kalacakmış gibi 😅

İnşallah canım , ben biraz acelede ediyorum tabii ama dediğin gibi aceleye gerek yok sağlam ilerlemek önemli.Daha 2 ay bile olmadı 4 gün sonra olcak doğum yapalı ama insan korkuyo hep öyle kalacakmış gibi 😅
Evet canım seni anlıyorum bende çok sabırsızdım bir haftada 10kilo gitsin diye😂😂ama sen çabuk verirsin emziriyordan yediklerinin yarısından fazla süte gider sen dikkat et gelecek haftalarda daha çok verirsin

Evet canım seni anlıyorum bende çok sabırsızdım bir haftada 10kilo gitsin diye😂😂ama sen çabuk verirsin emziriyordan yediklerinin yarısından fazla süte gider sen dikkat et gelecek haftalarda daha çok verirsin
Evet haklısın dikkat etmek yeterli gerçekten , inşallah hep birlikte çıtı pıtı olcaz 😇

Dün sabah 82,8 geldim 😇 pazartesi yine tartı yapcam .
Sende durumlar nası
Bende 62yim şuan ama dün börek yedim birtane bugün kahvaltı yapmadım sadece bir kase mercimek çorbası içtim şimdi Türk kahvesi içiyorum☕

X