Beraber zayıflayalım

mutsuz anne

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2022
53
13
29
Bir türlü motive olup diyet yapamıyorum fazla kilolardan şikayetçiyim ikiz doğum sonrası veremedim bi türlü beraber diyet yapacak oyacak paylaşım yapacak arkadaş var mı benimle birlikte ☺️☺️

Tamam kızlar Pazartesi başlıyalım ben 65kiloyum hedefim 55olmak

Kızlar nasıl diyet yapacağız karataymı yoksa yediklerimizi yazacakmıyız

Ooo sen çok iyisin bende 1.69 boy 80 kilo hedef 68 doğum öncesi 68 ken iyiydim o yüzden hedefi 68 yaptım
Bende 80dim doğum yapınca11aylık bir prensesim var geçen ay 72den 65düştüm hedefim 55olmak boyum 1/55

Benim kuzum da 7 aylık ikiz bebekti doğumdan 1 hafta sonrası tekini kaybettim sitres ve akıntıdan veremedim kilolarımı ama artık sirkelenmenin zamanı 😊

Benim kuzum da 7 aylık ikiz bebekti doğumdan 1 hafta sonrası tekini kaybettim sitres ve akıntıdan veremedim kilolarımı ama artık sirkelenmenin zamanı 😊
Geçmiş olsun allah onun acısını göstermesin hayırlı evlat olsun allahım merhametli insanlarla karşılaştırsın

B
Geçmiş olsun allah onun acısını göstermesin hayırlı evlat olsun allahım merhametli insanlarla karşılaştırsın
bu arada ben 35yaş 3çocuk annesiyim üçüncüden sonra zor veriyorum kilo göbeğim var ve göğüslerim büyük sadece geceleri emiyor kızım

X