Beren ile Zeynep isimleri arasında kaldık:) Yardımınıza ihtiyacım var

duslem123

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2017
6
0
Hayırlısıyla temmuz sonu kızımızı kucağımıza alacağız Allah’ın izniyle🙏 Ama ismini hâla netleştiremedik:) Eşimle ortak noktada buluşamıyoruz:) Beren ismi ile Zeynep ismi arasındayız:) Tek isim istiyoruz.

Beren’in anlamı; Güçlü, kuvvetli, akıllı, tanınmış.
Zeynep’in anlamı; Değerli taşlar, mücevherler Babasının süsü.

Siz olsaydınız samimi bir şekilde hangisini tercih ederdiniz ? :) Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim:)

Zeynep sadece o anlama gelmiyor Cennetin 7.kapısı diye biliyorum ablamın adı Zeynep ordan hatırlıyorum ki bence Zeynep daha hoş geliyor kulağa bence 🙆

Zeynep sadece o anlama gelmiyor Cennetin 7.kapısı diye biliyorum ablamın adı Zeynep ordan hatırlıyorum ki bence Zeynep daha hoş geliyor kulağa bence 🙆

Zeynep de güzel ama çok arkadaşım var akrabalarda eş dostta çok koyulan bir isim diye pek emin olamıyorum

Benim de ağustos ortasında olacak İnşAllah doğumum ve Allah nasip ederse bir kızım olacak.Malesef bizde hala bir isim bulamadık.Ben oyumu Zeynep den yana kullanıyorum :KK66:

Zeynep de güzel ama çok arkadaşım var akrabalarda eş dostta çok koyulan bir isim diye pek emin olamıyorum
Beren de çok fazla beren saatten sonra çok kullanılmaya başlandı ve bilmiyorum hiç ısınamadım ben o isme zeynep daha kibar daha sıcak geliyor bana

Zeynep ismi tüm zamanların ismi bence söyleminde anlamıda çok güzel. ben temmuzda doğum yaptım ismini karnımda 3 aylıkken belirledim. ne oldu doğdu 1 aylık oldu eşim gitti kimliğine başka isim yazdırdı. İsmini sevdik kızımada çok yakıştı.

Zeynep ismi tüm zamanların ismi bence söyleminde anlamıda çok güzel. ben temmuzda doğum yaptım ismini karnımda 3 aylıkken belirledim. ne oldu doğdu 1 aylık oldu eşim gitti kimliğine başka isim yazdırdı. İsmini sevdik kızımada çok yakıştı.

Tam olarak anlayamadım sizi:) Siz Zeynep istediniz de eşinizi başka isim mi koydu ama sonradan o ismi de sevdiniz? doğru mu😂

Zeynep ismini bende seviyorum. Hatta dayimin kızı zeynep olmasina ragmen kizimin adina veririm diye dusunurdum. Taa ki evlenene dek. Esimin ablasi ve babannesinin adi zeynep. Ustelik 2 Zeynep daha aynı soyadlı. Hic kimseye demedim Allahtan kimsede teklif etmedi :) ailenizde yoksa zeynep olsun. Ben 2017 temmuz dogumlu kizima Yüsra Tuğba koydum :)

Zeynep ismini bende seviyorum. Hatta dayimin kızı zeynep olmasina ragmen kizimin adina veririm diye dusunurdum. Taa ki evlenene dek. Esimin ablasi ve babannesinin adi zeynep. Ustelik 2 Zeynep daha aynı soyadlı. Hic kimseye demedim Allahtan kimsede teklif etmedi :) ailenizde yoksa zeynep olsun. Ben 2017 temmuz dogumlu kizima Yüsra Tuğba koydum :)

Kuzenimin ismi Zeynep ama onun dışında yok. Arkadaşlarda falan var tabi ama Beren hiç yok çevremde bir de daha modern geliyor aslında baya bi ısındım ama eşim de Zeynep istiyor ortak noktada buluşamıyoruz 😊 iki isim de düşünmüyoruz hayırlısı artık😀

X