Doğuma Hazırlık Beren Nil ismi nasıl..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

BENSU

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2012
133
22
Kızlar doğuma az bi zaman kaldı beren ismi hoşum gidiyor yanına Nil ismi nasıl sizce eşim çift isim olsun istiyor yada önerileriniz

Nil güzel bence. Daha iyi bir alternatif aklıma gelmedi ama Beren in yanına yakışmış.

beren nil güzzel bir isim.
artık berensu, berennaz, berennur klasikleşti,
aysima, rana, lina, zeynep de güzel isimlerden, güle güle büyütün bebeğinizi .

Benim kızımın adı Nil.
Bana göre en güzel isim. Beren ismini de severim ama ayrı ayrı, çift isim çok sevmediğimden bana çok sıcak gelmedi Beren Nil sanırım.

Kulağa güzel geliyor.
Nil ismini Buket Uzuner'in iki yeşil susamuru kitabındaki Nilsu karakterinden dolayı çok severim.
Nilseli de güzel gelir kulağıma hep.
Beren Nil de kulağa iyi geliyor.

Yaa teşekkürler Nil de hoş isim ama beren Nil uyumlumu çok kararsızım yada Nil beren ama beren ismi içimde ukde kaldı ilk kızımdada istemiştim ama olmadı

Ayrı ayrı ikisi de çok güzel isimler.
Ama çift isimden hoşlanmadığım için beraber yorum yapamayacağım.

Yaa teşekkürler Nil de hoş isim ama beren Nil uyumlumu çok kararsızım yada Nil beren ama beren ismi içimde ukde kaldı ilk kızımdada istemiştim ama olmadı
Nil koymanız zorunlu mu? Sadece Beren koyun. Bence Beren Nil olmuyor.

Tek başına Nil zaten çok güzel isim Beren ismini sevmiyorum tabi bu benim fikrim :)

Beren saat hoş kadın ama onunla çokta alakası yok açıkçası anlamı ve söylenişi hep hoşuma gitmiştir

çift isim olmasın bence. gereksiz zorluk. beren ve nil ayrı ayrı güzel ama birlikte olmamış.

Banda tek isimler daha asil ve hoş gelir sadece Nil yada beren ama eşim çift istiyor neyse çift takıntısı anlamadım ilk kızımdada öyle olmuştu Irmak Azra :)

Zaten zamanla tek isme düşüyor kullanılmıyor ikincilik oda ileride belki birisini beğenmezse diğerini kullanır düşüncesi varr kızlarına çocuk düşkün :) beni zorda bırakıyor tabi

Nil ve beren ayrı ayrı çok hoş isimler ama ben yanyana ikisini uyumlu bulmadım.nil olacaksa elif nil olabilir ama beren yalnız olmalı bence

benim kızımda elif serra ama evde elif diyoruz ..okulda çok fazla elif olduğu için elif serra diyorlar..ama bugün olsa yine elif koyardım isterse bir milyon tane olsun çok seviyorum elif isimini ve elifleri:KK200::KK68:

X