Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

ben 20 gündür filan içiyorum bi değişiklik yok sadece 1 kilo verdim :sinifsinif:

kızlar bu cayı aktarlardan poşet cay gb hazr olarak alabılıyormuyuz ? benım arkdsm almıs cok kılo vrms 3 aydaa ne yptın dedım 5.1 yerde cay ıctım dedi

beşi bi yerde çayını yaklaşık 2 ayı biraz geçti kullanıyorum..86 kılo ıle basladım suan 76 kıloyum..gunde 3yada 5 tane içiyorum düzenli wc cıkabılıyorsun ve yemek yedıkten sonra ıcıyorum yatmadan da bir tane ıcıyorum..çok memnunum bugun gidip 4 kutu daha aldım 3 hafta yetıyor bana..sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

perşembe günü başladım düzenli olarak 3 bardak içiyorum bakalım 1 ay sonra ne olcak :)

bişey sorucam :2::2: bende aldım fakat tadı 3. günden itibaren mide bulantısı yaptı ve bu yüzden içemez oldum .tadını biraz da düzeltmek için napabilirim bi fikriniz var mı ?

limon sık içine ozaman ıcılebılıyor eğer tadından rahatsız oluyorsan ..alışıyorsunohaoldumsmile

merhabalar bısey sorucam kızlar bu besıbıryerde cayının
marketlerde hazır olanları var sallama poset cay gıbı olanlardan
onlardan ıcsem fayydasını gorurmuyum ben gunde 3 bardak yesıl cay
ıcıyorum yanınada bu cayı eklesem abartmıs mı olurum yoksa faydalı
olurmu sızce ne dersınız kızlar

merhabalar bısey sorucam kızlar bu besıbıryerde cayının
marketlerde hazır olanları var sallama poset cay gıbı olanlardan
onlardan ıcsem fayydasını gorurmuyum ben gunde 3 bardak yesıl cay
ıcıyorum yanınada bu cayı eklesem abartmıs mı olurum yoksa faydalı
olurmu sızce ne dersınız kızlar

valla ben de aynı yapıyorum hem beşi biyerde hemde yeşilçay.ama sallamalar aynı etkiyi göstermiyormuş.aktarcı amca demişti bana.

bende bir markanın için de 42 sallama poşet olanını aldım.markanın baş harfi de "N":KK1:sallama iyi değil die almamıştım hiç bugüne kadar ama aktarcı abla dedi ki öylesine getirtmiştim 10 paket dedi içenler tekrar gelip almışlar yanların da birilerini de getirmişler duyanlar duymayanlara söylemiş hesabı oldu dedi:KK1:en son 4 koli getirttim dedi.öle deyince deneyim bi dedim.bakalım 2 gün oldu daha bugün.gün de 2 kupa bergamot arımalı yeşil çay 2-3 kupa da bundan içiyorum bakalım nolcak

kızlar bugun regl oldum bu çayın yan etkisi falan olur mu regl zamanı içsembilmiyorumkismile

gunaydın kızlar ben de doğadan ın 5ı bır yerde sallama poset
cayını aldım ıcınde 20 tane var bakalım belkı buda etkı eder
baska bu cayı kullanıp fayda goren varmı sekerler

X