Bebek Beslenmesi Beslenme ve Uyku

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

zgekzy

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2022
6
0
26
Merhabalar benim oğlan 2. 5 aylık beni emerken uyumak istiyor saatlerce tutsanız kalır göğsümde sabah 1 2 saat gece de 2 3 saatte bir uyanıyor. Emziğe alıştırdım çok hareketli bir bebek olduğu için emzik düşüyor ve anında uyanıyor elimle 1 saat emziği tutuyorum yine de emzik az birşey çıksın ağzında huysuzlanıyor. Bu sefer tekrar göğsüme alıyorum o zaman da çok emdiği için kusuyor. Sonrada kustuğu için tam doymuyor mama da veriyorum ama genede meme arıyor sürekli emdiği için göğüslerim tam dolmuyor 2 aydan fazladır böyleyiz acaba açmı yoksa memede mi uyumak istiyor anlamıyorum

Merhabalar benim oğlan 2. 5 aylık beni emerken uyumak istiyor saatlerce tutsanız kalır göğsümde sabah 1 2 saat gece de 2 3 saatte bir uyanıyor. Emziğe alıştırdım çok hareketli bir bebek olduğu için emzik düşüyor ve anında uyanıyor elimle 1 saat emziği tutuyorum yine de emzik az birşey çıksın ağzında huysuzlanıyor. Bu sefer tekrar göğsüme alıyorum o zaman da çok emdiği için kusuyor. Sonrada kustuğu için tam doymuyor mama da veriyorum ama genede meme arıyor sürekli emdiği için göğüslerim tam dolmuyor 2 aydan fazladır böyleyiz acaba açmı yoksa memede mi uyumak istiyor anlamıyorum
Benim yaşadıklarım geldi aklıma birden 🧸🧸 benim kızımda böyleydi ten temasından kokudan bırakmak istemiyor demişti doktor her yolu denememe rağmen hiç birsey fayda etmedi ta ki bi gün giydiğim zıbını yatağına koyana kadar inan çok faydasını gördüm gazını çıkarttıktan sonra yatağına yatırıp yanına koyuyordum 5 dakikada ağlaması kesiliyordu hafiften de sallıyordum hem ben hem minik rahat geciyordu günlerimiz sütün içinde börülce ve helva baya iyi arttırıyor 🥰🥰🧸

X