Göz Makyajı besleyici rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

whitelily8

gözler kalbin aynasıdır..
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
445
0
kızlar rimel kullanmayı çok seviyorum orta okuldan beri kullanıyorum.(loreal maybellıne flormar max factor)ama artık kirpiklerim dökülmeye başladı önceki gibi değil sizin önereceğiniz besleyici bi rimel markası varmı ?CADIARZU

canım besleyici rimel duymadım hani şeffaf rimeller var mesela içinde vitamin felan varmış diyorlar ama ben inanmıyorum, bende rimelsiz çıkmam diyenlerdenim ama kirpiklerime her akşam karışık saç bakım yağları var ya ondan sürüyorum tabi çok dikkat et gözüne kaçarsa yakıyor cayır cayır :KK43:

canım mavalanın bi ürünü var gece yatarken kirpiklere sürülüyor rimel fırçası şeklinde bi fırçası var 1 ay her gece sonra da haftada 1-2 gece kullanılıyormuş. baya memnun olan insan duydum bakım olarak öyle bişey düşünebilirsin rimel gibi değil de. ürün de bu
mavala-eye-lite-double-lash.jpeg

Canım Avon şubat kataloğunda Anew maskara ve serum var 12.5 tl ye...serumu kirpklere uyguluyosun... Anew ürünleri gerçkten işe yarıyor...

kızlar bende rimelsiz çıkmam diyenlerdenim, ve rimel de kirpikleri döküyor maleseff.. nerde o eski gür gür kirpiklerim :)) ben aktardan aldım içinde 10 çeşit yağ karışımı var, aynı rimel gibi her akşam sürüyorum gözlerime yatıyorum.. dökülmesi durdu tamamen kıvrık vede gürleşiyor gibi hissediyorum..

Canım Avon şubat kataloğunda Anew maskara ve serum var 12.5 tl ye...serumu kirpklere uyguluyosun... Anew ürünleri gerçkten işe yarıyor...

bana da hediye edildi bu rimel ,kullanmaya başlıcam yakında.
besleyici olarak en iyisi lilash o da anew serum gibi ama yutdışında satılıyor heralde sadece:S mafoldumben

yves rocher in rimellerini kullanıyorum ben ve memnunum. yves rocher bitkisel kozmetik ürünleri ürettiği için güvenerek alıyorum. elbetteki diğer markalar kadar etkili değil. ama kirpiklere zarar vermiyor kesinlikle dökmüyor ve temizlemesi kolay

canım ben birkaç hafta önce şeffaf rimel aldım diğer şeffaf rimellere göre biraz pahalı şimdilik memnunum
dökülme falanda yapmadı bakalım 1-2 ay sonunda uzatırsa o zaman tavsiye edeyim denemeden sana akıl vermeyim :)

kızlar rimel kullanmayı çok seviyorum orta okuldan beri kullanıyorum.(loreal maybellıne flormar max factor)ama artık kirpiklerim dökülmeye başladı önceki gibi değil sizin önereceğiniz besleyici bi rimel markası varmı ?CADIARZU

canım benimde aynen böyle sorunlarım oldu ama badem yağını kirpiklerine sür yat bunu haftada en az 3-4 kez yapmaya çalış ben faydasını gördüm umarım senin içinde faydalı olura.s.

anew inde var besleyici rimel ve serum 8 hafta kullanıımla ii oluyormus kullanan arkadaslarım memnunlar

X