Beta hakkında

Cakr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2021
32
24
26
8 Mart'ta en son adet tarihim evde gebelik testi yaptım pozitif çıktı bugün leke geldi doktora gittim beta 1016 çıktı keseye baktı küçük gibi gördü iğne yaptırdı progestan 200 mg verdi bu durumu yaşayıp sağlıklı gebelik yaşayan var mı yardımcı olur musunuz

Merve

Nefesim ellerine hasret kalmış besbelli 🐣
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
23.243
89.303
29
Bu değerle kese çok küçük olur zaten. Son adet tarihiyle benimki de uymuyor ama kese gelisimi iyi gidiyor. Düşük tehlikesi denmedi ama ben de progestan kullanıyorum önlem amaçlı.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Cakr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2021
32
24
26
Bu değerle kese çok küçük olur zaten. Son adet tarihiyle benimki de uymuyor ama kese gelisimi iyi gidiyor. Düşük tehlikesi denmedi ama ben de progestan kullanıyorum önlem amaçlı.
Lekelenmeniz var mı acaba

Merve

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
23.243
89.303
29

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Merve

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
23.243
89.303
29
Sizin değeriniz kaç çıktı acaba
Benin 181 2 gün sonra da 375 cıktı. Ben keseyi gırdüm artik keseye gore takip yapılıyor. Istersen seni Aralık annelerine etiketleyeyim kafana takılanları orda sorarsın. 🤗