Beta HCG 14.59 çıktı..

diaymonds

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2021
316
299
25
Amiin🙏 Sanırım beta hcg değeri dalgalanabiliyor ilaç ya da hormon dengesizliğinden olabiliyor. Ben şöyle anladım, reglden 3 gün önce test yapmaya başladım silik çizgim hiç koyulaşmadı normalde koyulaşması lazım. Reglim gelmeyince beta hcg baktırdık sonucum 13 çıktı. 2 gün sonra ise yine baktırdım 3.80e düşmüştü o gün yaptığım testte silik çizgi bile çıkmamıştı zaten...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-06-2022

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 225 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin el plaklarında parmaklarının nerede olacağını gösteren sırtlar oluşmaya başlayacaktır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 11-14 mm oldu. Bebeğiniz fıstık kabuğu içine sığacak kadar oldu ama ağırlığı henüz kabuğun içindeki fıstık kadar olmadı :) Anneler sabah bulantıları için akapunktur size yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gurbetkusuh

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
130
65
Amiin🙏 Sanırım beta hcg değeri dalgalanabiliyor ilaç ya da hormon dengesizliğinden olabiliyor. Ben şöyle anladım, reglden 3 gün önce test yapmaya başladım silik çizgim hiç koyulaşmadı normalde koyulaşması lazım. Reglim gelmeyince beta hcg baktırdık sonucum 13 çıktı. 2 gün sonra ise yine baktırdım 3.80e düşmüştü o gün yaptığım testte silik çizgi bile çıkmamıştı zaten...
Bende regl 2 gün gecikince test yaptım silik çıktı bi kaç gün sonra yaptım silik bile çıkmadı dediğiniz gibi o gün de regl başlamıştı kısmet