Beta HCG 140

Kuşum aslında doktorlar genelde 48 saat sonra oneriyor. Dun oglen verdiysen 2 gun sonra yine ayni saatte istiyorlar. Senin 3 gun olmuyo mu o zaman🤷‍♀️ ben ilki 81 2.si dun verdim 230 cikti kana gerek yok artik haftaya keseyi gormemiz lazim dedi ama bilmiyom versem mu
Benim bildiğim binleri görene kadar iki günde bir test takip edilir eğer istersen tabi mesela ben dün baktım bugün bakmayıp yarın bakıcan iki güne tekabül ediyo

Benim bildiğim binleri görene kadar iki günde bir test takip edilir eğer istersen tabi mesela ben dün baktım bugün bakmayıp yarın bakıcan iki güne tekabül ediyo
Aaa bana kimse demedi onu ya,icime suphe dustu bugun gidip yaptirayim bari ben yine kuzum

Şimdi batın kaçıncı günüydü senin
Anım doktordan çıktım kese göründü folik asit yazdı beta istemiyorum kese gözüktü güne göre 7000 lerdedir dedi 10 gün sonra kalp atışını duymalıyız dedi genel kan testi istedi o kadar

Anım doktordan çıktım kese göründü folik asit yazdı beta istemiyorum kese gözüktü güne göre 7000 lerdedir dedi 10 gün sonra kalp atışını duymalıyız dedi genel kan testi istedi o kadar
Çok şükür maşallah ya çok sevindim bizede dua et olur mu 🌼🌼 şimdi 7000 olana kadar battan sonra kaç gün geçti

Şimdi batın kaçıncı günüydü senin
Bat yarin kuzum benim beta sonucum cikmis ama 230 cikan betayi 29unda sabah 9 da verdim bunu oglen 3te verdim sence nasil

Eklentiler

• Screenshot_20220701-163819_Drive.jpg
    Screenshot_20220701-163819_Drive.jpg
    22,7 KB · Görüntüleme: 17
Aynı hastane ve aynı saat tercih edilse iyi olur ama imkan yoksa başka özel hastane de de yapabilirsin
Farkli hastanede yaptim sonuncuyu kuzum 27sinde betayi oglen 3 te verdim 81 cikti,29unda sabah 9 da verdim 230 cikti,1 inde yani bugun oglen 3te verdim farkli hastanede 592 cikti nasil sence

Masallah kuzum 🧿🙏 insallah cok cok mutlu guzel yukselisin olur ki icime de oyle dogdu 🙏🧿🌼
İnşallah kuzum birbirimizi haberdar edelim olur mu haa bu arada şuan ağrın varmı benim ara ara kasıklarda batma ama hafif öyle rahatsız edicek gibi değil bazende adet ağrısı gibi hafif sende şuan durum ne

Masallah kuzum 🧿🙏 insallah cok cok mutlu guzel yukselisin olur ki icime de oyle dogdu 🙏🧿🌼
Çok yoğun çalışıyorum doğru düzgün dinlendiğim yok gündüz uykum oluyor ama iş yeri işte yatmak imkansız bakalım Rabbim korusun inşallah ❤️ hepimiz mutlu güzel haberler alalım tüm kalbimle diliyorum 🙏🌺🐥

İnşallah kuzum birbirimizi haberdar edelim olur mu haa bu arada şuan ağrın varmı benim ara ara kasıklarda batma ama hafif öyle rahatsız edicek gibi değil bazende adet ağrısı gibi hafif sende şuan durum ne
Kuzum benim sol tarafta cok nadir hafif batma hissi oluyor ama sağ yumurtalik tarafımda batma degilde yanma gibi bir hissiyat oluyor bir de uzun sure ayakta durunca bel ağrısı bugun ilk kez sağ ayak bilegimin arkasinda agrı olmaya basladi yanma gibi aksamustunden beri var. Belki kiloluyum ondan dolayi olabilir

Kuzum benim sol tarafta cok nadir hafif batma hissi oluyor ama sağ yumurtalik tarafımda batma degilde yanma gibi bir hissiyat oluyor bir de uzun sure ayakta durunca bel ağrısı bugun ilk kez sağ ayak bilegimin arkasinda agrı olmaya basladi yanma gibi aksamustunden beri var. Belki kiloluyum ondan dolayi olabilir
Bide gaz sancısı ds var karnımın yanlarında hissediyorum ağrı yapıyor bide şimdiden bulantı kusma yokken boğazına iyi bak meyve ceviz ye bende elimden geldiğince atıp çantama iş yerinde yiyiorum sende ye ihmal etme

Bide gaz sancısı ds var karnımın yanlarında hissediyorum ağrı yapıyor bide şimdiden bulantı kusma yokken boğazına iyi bak meyve ceviz ye bende elimden geldiğince atıp çantama iş yerinde yiyiorum sende ye ihmal etme
Benimde ilk belirtilerim gaz ve asiri terlemeydi:) seni cok iyi anliyorum:) bende de kusma vs yok kuzum gunde 6 7 bardak ayran iciyorum yogurt yiyorum cunku birakmaya calistigim bi sigara var ne yazik ki. Baya azalttim ama birakcam insallah . Hatta dua ediyorum kusayim tiksineyim diye. Sende dua et birakayim 🙏 bi de gunde yarim saat yuru dedi dr um yuruyus onemliymis kan depolasin vucut oksijen depolasin demisti. Belki sigara ictigimden olabilir.

X