Beta HCG 2171 Çıktı Ama Kese Görünmüyor Dış Gebelik Mı

Geçen perşembe günü beta hcg 250 çıktı 48 saat sonra tekrar kan verdim ve 494 çıktı bugün de tam 1 hafta oldu gebelik olduğunu öğreneli
Cuma günü gel keseyi görürüz demişti doktorum ama görünmedi alttan muayene etti yine görünmedi dış gebelik olabilir herşeye hazırlıklı olalım dedi ilk gebelikte böyle olması beni çok üzdü şok oldum resmen ağladım baya kan ver gel dedi kan verdim beta hcg 2171 çıktı hesaplama yaptı ve 2500 olması gerek bugün pazartesi gel yine kan ver bakalım herşey olabilir görünebilir yada dış gebelik deyip tedavi yapabiliriz dedi başına böyle birşey gelen var mı ne yapacağım dış gebelik nasıl sonlandırıyor hiç bilmiyorum
Merhaba, Sabah doktor muayenem vardı keseyi görmek için çağırdı fakat hem karından hem de vajinal baktı keseyi göremedi. Dış gebelik olabilir dedi. Beta istedi sonucu biraz önce çıktı 3407. Sonucu gönderdim 2 gün sonra tekrar çağırdı. Kese ufak olabilir o yüzden görememiş olabiliriz diye. Dış gebelik hiç yaşamadım o yüzden korkuyorum. Bu ihtimal beni çok üzüyor.

Geçen perşembe günü beta hcg 250 çıktı 48 saat sonra tekrar kan verdim ve 494 çıktı bugün de tam 1 hafta oldu gebelik olduğunu öğreneli
Cuma günü gel keseyi görürüz demişti doktorum ama görünmedi alttan muayene etti yine görünmedi dış gebelik olabilir herşeye hazırlıklı olalım dedi ilk gebelikte böyle olması beni çok üzdü şok oldum resmen ağladım baya kan ver gel dedi kan verdim beta hcg 2171 çıktı hesaplama yaptı ve 2500 olması gerek bugün pazartesi gel yine kan ver bakalım herşey olabilir görünebilir yada dış gebelik deyip tedavi yapabiliriz dedi başına böyle birşey gelen var mı ne yapacağım dış gebelik nasıl sonlandırıyor hiç bilmiyorum
Merhabalar kızlar lütfen bilgisi olanlar yardımcı olsun. 18 Haziran da 6+3 olan bebeğim düştü 23 kasım da tekrar gebe olduğu öğrendim. İlk testimde 58 çıktı beta hcg 7 gün sonra1 aralıkta ise 3452 çıktı doktor 5 hafta 4 günlük olduğunu dedi ama adet günüme göre 4 hafta 5 gündü o gün için bahsediorum. Doktor karın ultrasonda baktı kese var bebek gözükmüyor dedi çok fazla ağrım oluyor aniden kasıklarıma sanki adet olacağım gibi oluyor bel boşluğuma aniden ağrı saplanıyor çok korkuyorum boş gebelik mi doktor ise 2 hafta sonra gel dedi bana yardımcı olur musunuz

Merhabalar kızlar lütfen bilgisi olanlar yardımcı olsun. 18 Haziran da 6+3 olan bebeğim düştü 23 kasım da tekrar gebe olduğu öğrendim. İlk testimde 58 çıktı beta hcg 7 gün sonra1 aralıkta ise 3452 çıktı doktor 5 hafta 4 günlük olduğunu dedi ama adet günüme göre 4 hafta 5 gündü o gün için bahsediorum. Doktor karın ultrasonda baktı kese var bebek gözükmüyor dedi çok fazla ağrım oluyor aniden kasıklarıma sanki adet olacağım gibi oluyor bel boşluğuma aniden ağrı saplanıyor çok korkuyorum boş gebelik mi doktor ise 2 hafta sonra gel dedi bana yardımcı olur musunuz
Merhaba boş gebelik olduğunu sanmıyorum içinizi ferah tutun

Merhaba betaniz baya iyi çıkmış benimde kese gorunmenmemisti geç döllenme olduğu için geç görünebilir 4132 de alttan muayene ile kese göründü ilk gebeliginiz mı sizinde benim de öyle ve aniden ağrı giriyor kasıklarıma sonra geçiyor normal birşey kanamaniz yok ise dış gebelik yada kimsayal boş gebelik değildir diye düşünüyorum bende yaşadım şükür sağlıklı olduğunu gördüm ilk gebeliklerde bu şüphe oluyor 2 hafta sonra betaniz çok yükselir ve kese görünür inşallah içinizi ferah tutun sıkıntı yapmayın ben çok ağlayıp stres yapmıştım boşuna kuruntu yapmışım

Merhaba betaniz baya iyi çıkmış benimde kese gorunmenmemisti geç döllenme olduğu için geç görünebilir 4132 de alttan muayene ile kese göründü ilk gebeliginiz mı sizinde benim de öyle ve aniden ağrı giriyor kasıklarıma sonra geçiyor normal birşey kanamaniz yok ise dış gebelik yada kimsayal boş gebelik değildir diye düşünüyorum bende yaşadım şükür sağlıklı olduğunu gördüm ilk gebeliklerde bu şüphe oluyor 2 hafta sonra betaniz çok yükselir ve kese görünür inşallah içinizi ferah tutun sıkıntı yapmayın ben çok ağlayıp stres yapmıştım boşuna kuruntu yapm

Bi tane düşük yaptığım için korkuyorum sökülecek gibi hissediyorum diğerini de 6+3 de düşürdüğüm için korkuyorum

Bende 3789 ile gittim keseyi gördüm bebek gözükmüyor dedi bir hafta kadar bekleyelim dedi ben garanti olsun diye 15 gün sonrası gittim bebeğim maşallah büyümüş halde gördüm hemde kalp atışı ile beraber. Şuanda da 8+5teyiz

Bende 3789 ile gittim keseyi gördüm bebek gözükmüyor dedi bir hafta kadar bekleyelim dedi ben garanti olsun diye 15 gün sonrası gittim bebeğim maşallah büyümüş halde gördüm hemde kalp atışı ile beraber. Şuanda da 8+5teyiz
Maşallah canım allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bi tane düşük yaptığım için korkuyorum sökülecek gibi hissediyorum diğerini de 6+3 de düşürdüğüm için korkuyorum
Allah'ın izniyle inşallah hiç birsey olmaz bu sefer sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz düşük çok zor oluyor toparlanma süreci tekrar olur mu düşüncesi, inşallah sağlıklı olur güzel haberlerinizi bekliyorum 🙏

Kese 5 bin ve üzeri değerde görülür.

Kese 5 bin ve üzeri değerde görülür.
Kesem 4132 değerinde göründü çok şükür ama fasulye kadar daha çok küçük geç döllenme olduğu için şuan kalp atışı duyamadik haftaya tekrar gel dedi umarım duyarız çok panigim 🥺kalp atışı kaç haftalıkken duyulur bilginiz var mı

Kesem 4132 değerinde göründü çok şükür ama fasulye kadar daha çok küçük geç döllenme olduğu için şuan kalp atışı duyamadik haftaya tekrar gel dedi umarım duyarız çok panigim 🥺kalp atışı kaç haftalıkken duyulur bilginiz var mı
Geç döllenme ise 7 haftayı doldurmayı bekleyin derim. En erken o zaman duyulur.

Merhaba, benim değerim 3600 idi ve maalesef dış gebelik oldugu tespit edildi, dün ameliyat oldum.
Ay çok geçmiş olsun durumunuz nasıl şuan çok acıtan bir ameliyat mıydı umarım tekrardan hamile kalırsınız canınızı sıkıp asla üzülmeyin rabbim büyüktür 🥺🙏 kese görünmedi mı neden hemen dış gebelik tespiti konuldu bende de 2171 görünmedi haftaya gel dedi 4132 kese göründü eğer görünmeseydi benimde dış gebelik olacaktı

Merhaba, benim değerim 3600 idi ve maalesef dış gebelik oldugu tespit edildi, dün ameliyat oldum.
Canım çok üzüldüm Allah sabır versin bı daha bebek gelir inşallah 😔 Birde senin ki ikiz döllenme olmuş olabilir mi. Yani ikiz gebelik. Çünkü bana doktor söylemişti 1500 u geçmez diye. Biliyorsun ikiz gebeliklerde hep değerler normalin iki katı olur.

X