BETA HCG 225 SİZCE GEBEMİYİM ?

ShellShock

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016
3.548
3.690
Bende pek anlamazdim hamilelikten once bu degerlerden :) benimde 225.1 cikmisti cok sukur simdi kucagimda bebegim. Allah sizede nasip etsin. Konu sahibi belki fikir almak istedi belki mutlulugunu paylasmak istedi belki soramadi doktora neden bu üslupla saldiriliyor ki? Begenmiyorsaniz yorum yazmayin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1461 gün geçti.

R4bi4

Bir gün bizim de papatyalarımız açacak..
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2016
6.971
30.512
Ona hiç dikkat etmedim inan ki canım eğer öyleyse haklısın. Ben öğrendiğimde sayfayı yeniledim durdum yanlışlık mı var diye buraya konu hiç açmadım ama açılan konulara yazdım. Haklısın hissettiğin şeyde çok iyi anlıyorum seni. İnşaallaaaahhhh aynı duyguyu tadarsın.. en kısa sürede sağlıklı bebiş haberini alırız burdan da yazarsın. Kimseyi takma dediğim gibi stresten uzak dur relaks ol güzelce yumurtla sperm tutunsun bebişin olsun:KK200:
İnşaallah canım benim Allah razı olsun senden.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 540 gün geçti.

subat_01

Oğluşunu bekleyen sabırsız anne
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
1.375
475
Bende pek anlamazdim hamilelikten once bu degerlerden :) benimde 225.1 cikmisti cok sukur simdi kucagimda bebegim. Allah sizede nasip etsin. Konu sahibi belki fikir almak istedi belki mutlulugunu paylasmak istedi belki soramadi doktora neden bu üslupla saldiriliyor ki? Begenmiyorsaniz yorum yazmayin
Bir çok yerde konu açmış hamile olduğunu bildiği halde bu kadar çok konu açması anne olmak için çabalayan arkadaşlarımızı biraz üzmüş. Nispet yapar gibi 5 tane konu açmış. Her yerde aynı cevabı almış ama durmamış. Onlarda biraz sinirlenmişler (hassas durumdalar onlarıda anlıyorum) o yüzden gerginlik oldu biraz ama gwçti

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1121 gün geçti.

R4bi4

Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2016
6.971
30.512
Hangi devirde yaşıyoruz da doktora soramamış acaba..?!

İnsan bir kere konu açar..Elbette ki topiğimizde gebe kalan çok arkadaşımız oldu..Ve sevinçlerine ortak olduk. Rabbim biliyor kendim anne olmuş gibi sevindim.

Şimdi gelip burada "beğenmeyn yorum yapmasın" demek de nedir..?

Eleştirmek size mi düştü .. Hem ne güzel anne olmuşsunuz. Sizin bu topikte ne işiniz var diyor muyum ben ?

En yakınımız bile bizi bu silahla vurmaya çalışırken bu kadar hassas davranmak hakkımız değil mi..Elinizi vicdanınıza koyun..!

ShellShock

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016
3.548
3.690
Hangi devirde yaşıyoruz da doktora soramamış acaba..?!

İnsan bir kere konu açar..Elbette ki topiğimizde gebe kalan çok arkadaşımız oldu..Ve sevinçlerine ortak olduk. Rabbim biliyor kendim anne olmuş gibi sevindim.

Şimdi gelip burada "beğenmeyn yorum yapmasın" demek de nedir..?

Eleştirmek size mi düştü .. Hem ne güzel anne olmuşsunuz. Sizin bu topikte ne işiniz var diyor muyum ben ?

En yakınımız bile bizi bu silahla vurmaya çalışırken bu kadar hassas davranmak hakkımız değil mi..Elinizi vicdanınıza koyun..!
Allah sizede bu duyguyu tattirsin insallah ... sabredin yureginizi daraltmayin. Kirdiysam ozur dilerim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1461 gün geçti.

R4bi4

Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2016
6.971
30.512
Bu konuyu kim hortlattı :KK70:

embytn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2017
847
544
Ya açıkcası artık arkadaslar hangi değer üstünde gebelik olduğunu bilmeliler. Yani gidip 225 icin sorulmamasi gerekir. Dis gebelik ya da diğer sorunlu durumlarda degerleri paylasilabilir burada okuyoruz birsürü insani. Ama hamile miyim? Demek... doktorunuz var dediyse burdaki hanimlar yok mu diyecekler saçma. Gebelik bolumune giriste uyari msj ile beta hcg 5 ve ustu gebeliktir ciksa da hepimiz rahatlasak.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 774 gün geçti.