Beta Hcg acil yardımmm kızlar

tuva luna

🤍🖤
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2023
406
237
kızlar beta hcg sonucuma bakarmısın lütfen acil yardım adetim 2 gün geçti

Eklentiler

• 40F6FD04-08F6-48C3-8AFA-E9C05A62C0CA.jpeg
    40F6FD04-08F6-48C3-8AFA-E9C05A62C0CA.jpeg
    98,9 KB · Görüntüleme: 345
Benimde iki gün geçti 35 çıktı. Kan testini 2 günde bir tekrar etmekte fayda var artışı gözlemlemek için inşallah sağlıklı bir gebeliktir :)
Daha sonra tekrarladın mı testi, kaç çıktı? Benimde 3 gün geçmişti 4.gün öğlen saatinde kan verdim 138 çıktı, doktor hamilesin ama ne var ne yok diyebilirim dedi yarın tekrar kan vericem inşallah 🙏

Daha sonra tekrarladın mı testi, kaç çıktı? Benimde 3 gün geçmişti 4.gün öğlen saatinde kan verdim 138 çıktı, doktor hamilesin ama ne var ne yok diyebilirim dedi yarın tekrar kan vericem inşallah 🙏
yok tekrarlamadım bugün yaptırdım sonuç için yarın gel dediler ben dayanamayıp bugünden istedim bu şekilde wp den gönderdiler

İlk yaptırdığımda sonuc 7 idi. 5 gün sonra 35 çıktı tekrarlamayı düşünmüyorum bir 5 gün daha benim umudum yok cünkü

Canım benim hayırlı olsun inşallah senin için çok sevindim kendime dilediğim gibi tüm isteyenlere dua ettim ediyorum halada. benim kimyasal olmuştu geçen ay 🥺 inşallah seninki sağlıkla ilerler🙏 sakın stres yapma ilk başta değer düşük olması önemli değil buna bende takmıştım ama ilk çıkan değerine göre stres yapma demişti doktorum .iki günde bir artışına bak o önemli 🤩

Canım benim hayırlı olsun inşallah senin için çok sevindim kendime dilediğim gibi tüm isteyenlere dua ettim ediyorum halada. benim kimyasal olmuştu geçen ay 🥺 inşallah seninki sağlıkla ilerler🙏 sakın stres yapma ilk başta değer düşük olması önemli değil buna bende takmıştım ama ilk çıkan değerine göre stres yapma demişti doktorum .iki günde bir artışına bak o önemli 🤩
ayy defnecim çok teşekkür ediyorum canım çok güzel bir duygu allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah bende sizler için dua ediyorum inşallah güzel haberler bekliyorum senin sürecin nasıl gidiyor bende geçen ay kimyasal geçirdim bu ay hiç belirtim olmadan hamileyim dualarımız sayesinde
ovülasyon testim uğurlu geldi bu ay çok net test paylaşım yapıcam onuda biraz daha ilerleyen günlerde ama sizin için buraya ekliyim ben mutlaka bunu kullanın herkese Uğur getirmiş bu testler bana da getirdi inşallah sizede getirir 🙏🌹🌹🥰🥰🥰🥰

ayy defnecim çok teşekkür ediyorum canım çok güzel bir duygu allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah bende sizler için dua ediyorum inşallah güzel haberler bekliyorum senin sürecin nasıl gidiyor bende geçen ay kimyasal geçirdim bu ay hiç belirtim olmadan hamileyim dualarımız sayesinde
ovülasyon testim uğurlu geldi bu ay çok net test paylaşım yapıcam onuda biraz daha ilerleyen günlerde ama sizin için buraya ekliyim ben mutlaka bunu kullanın herkese Uğur getirmiş bu testler bana da getirdi inşallah sizede getirir 🙏🌹🌹🥰🥰🥰🥰
Amin canım amiin 🙏 tabiki çok güzel ve özel bir duygu inşallah sağlıkla ilerlesin 🧿 folik asit kullanıyo musun? Gerçi doktora gittiğinde muhakkak verir ben kullanmıyodum hiç basladim. Benim daha hala ufak kanamalairm oluyor değerim çok yüksek olmamasina rağmen bu aydan pek umudum yokta ovulasyon ne kullandın paylaş canım bizede uğur getirsin 🙏😄

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    110,9 KB · Görüntüleme: 298
innovita kullandım trend yoldan aldım 30 adet var içinde 3 de gebelik testi ama ovulasyon testinde bile gebe olduğunu görebiliyorsun çok güzel test inşallah Uğur getirir herkese

X