Beta Hcg acil yardımmm kızlar

yarın Cumartesi acaba acilden giriş yapsam bakarlarmı çok tecrübesizim bu konuda
Evet acilden bakarlar ben iki kere acilde verdim. Ağrılarım var mide bulantim vs diyince gebelik var mı diye soruyor hemen zaten. Ben bir şey demeden kan testine yolladılar hep. Öyle yapabilirsin canım.

Adet sancısına benziyor mu bu ağrılar canım bence sen tekrar kan ver eğer yükseliş yoksa zaten regl olucaksin büyük ihtimal🥺
yok ara ara gelip gidiyor çok hafif ağrı adet sancısına benzemiyor senin sürecin nasıl ilerliyor hiç soramadım bi sevindim bi üzüldüm yarın gideyim başka hastaneye o halde

yok ara ara gelip gidiyor çok hafif ağrı adet sancısına benzemiyor senin sürecin nasıl ilerliyor hiç soramadım bi sevindim bi üzüldüm yarın gideyim başka hastaneye o halde
Canım benim kanamam kesilmedi henüz 1 ay olacak neredeyse. Çok az da olsa var yani. Senin testlerden sipariş verdim bakalım. Sen acilden kan ver yarın dediğin gibi. Başka hastanenin aciline git. Allah'tan umut kesilmez.. 🙏

ne zaman şu form da mutlu haber paylaşsam hüsranla bitiyor 2 oldu bu ay hiç bişey yapmıycam ovulasyon testi bile kullanmıycam psikolojim bozuldu ama kullandığım test çok iyi di adetim 2 hafta 10 gün geçmeden hiç bişey yapmıcam

Canım benim kanamam kesilmedi henüz 1 ay olacak neredeyse. Çok az da olsa var yani. Senin testlerden sipariş verdim bakalım. Sen acilden kan ver yarın dediğin gibi. Başka hastanenin aciline git. Allah'tan umut kesilmez.. 🙏
kimyasal gebelik miydi seninde neden böyle oldu

ne zaman şu form da mutlu haber paylaşsam hüsranla bitiyor 2 oldu bu ay hiç bişey yapmıycam ovulasyon testi bile kullanmıycam psikolojim bozuldu ama kullandığım test çok iyi di adetim 2 hafta 10 gün geçmeden hiç bişey yapmıcam
Evet en doğrusu bu biz istediğimiz için erken davranıyoruz sonrası üzüntü,stres oluyor🥺 bende öyle yapacağım kendimizi üzüyoruz heveslenip sonrasında.

Evet en doğrusu bu biz istediğimiz için erken davranıyoruz sonrası üzüntü,stres oluyor🥺 bende öyle yapacağım kendimizi üzüyoruz heveslenip sonrasında.
inşallah bir gün güzel haberler le geliriz 🌹😔

Kan verdin mi canım ?
adetimde başlamadı bu arada hâlâ sanırım 0 değerlere düşünce olurum diye düşünüyorum bu sabah test yaptım yine 2. çizgi neredeyse yok denecek kadar az dı nekadar değişik durum değilmi bir gün pozitif görünüyor sonra negatif olsun kısmet değilmiş diyorum artık 2 günde olsa güzel duyguydu :))
bu ay artık adet başlayınca tüp bebek tedavisine başlarız heralde

Hayırlı olsun neguzel bir duygu Rabbım sağlıklı hamılelık sağlıklı doğum ve sağlıklı evladını kucağına almayı nasip etsin inşallah artık hamile olduğuna göre duaların kabul olur senin bana da ve isteyenlere de dua et bizlerinde gözündeki yaşlar senin gözyaşlarına dönüşsün bizlerde o mutluluğu sağlıklı şekilde tadalım inşallah 🤲🏼 İnsallah Allahım hakkında herseyın hayırlısının en guzelını en kolayını en ıyisini en doğrusunu sana ve sevdıklerıne nasip etsin 🦋

Hayırlı olsun neguzel bir duygu Rabbım sağlıklı hamılelık sağlıklı doğum ve sağlıklı evladını kucağına almayı nasip etsin inşallah artık hamile olduğuna göre duaların kabul olur senin bana da ve isteyenlere de dua et bizlerinde gözündeki yaşlar senin gözyaşlarına dönüşsün bizlerde o mutluluğu sağlıklı şekilde tadalım inşallah 🤲🏼 İnsallah Allahım hakkında herseyın hayırlısının en guzelını en kolayını en ıyisini en doğrusunu sana ve sevdıklerıne nasip etsin
mutluluğum 2 gün sürdü beta yükselmedi canım düşmeye başladı gebelik sonlanıyor
bizde sevinmiştik ama olmadı malesef hayırlısı olsun inşallah hepimiz için

mutluluğum 2 gün sürdü beta yükselmedi canım düşmeye başladı gebelik sonlanıyor
bizde sevinmiştik ama olmadı malesef hayırlısı olsun inşallah hepimiz için
İnşallah senin için en hayırlı zamanda oluşur bebişin bende 1,5 sene uğraşıyorum. Bir ümit işte her ay aynı şekilde umıtleniyorum bu ayda öyleyim umutsuzluk ve umutluluk arasında sürekli gelip gidiyorum

İnşallah senin için en hayırlı zamanda oluşur bebişin bende 1,5 sene uğraşıyorum. Bir ümit işte her ay aynı şekilde umıtleniyorum bu ayda öyleyim umutsuzluk ve umutluluk arasında sürekli gelip gidiyorum

inşallah hep mutlu yılların olur bebeğinle birlikte 🌹
Allahın izniyle olsunda bebişim inşallah mutluluğum daim olacak ozaman 🤲🏼🦋🙏

adetimde başlamadı bu arada hâlâ sanırım 0 değerlere düşünce olurum diye düşünüyorum bu sabah test yaptım yine 2. çizgi neredeyse yok denecek kadar az dı nekadar değişik durum değilmi bir gün pozitif görünüyor sonra negatif olsun kısmet değilmiş diyorum artık 2 günde olsa güzel duyguydu :))
bu ay artık adet başlayınca tüp bebek tedavisine başlarız heralde
Kanama olmadan değerin düşmez ki canım ya bilemedim senin durumu. nasıl düştü böyle. doktora gittiğinde gerekli önemli bilgileri verir zaten bizden iyi biliyorlar sonuçta. Üzülme desem de boş insan çok üzülüyor 🥺 hayırlısı olsun canım Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsn🙏

Kanama olmadan değerin düşmez ki canım ya bilemedim senin durumu. nasıl düştü böyle. doktora gittiğinde gerekli önemli bilgileri verir zaten bizden iyi biliyorlar sonuçta. Üzülme desem de boş insan çok üzülüyor 🥺 hayırlısı olsun canım Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsn🙏
amin canım kanamam başladı biraz çok afedersiniz özür diliyerek söylüyorum çok az ara ara pembe gibi bide evde yatılı misafirim var kayınvalidem gelen giden oluyor sürekli dik durmaya çalışıyorum çok ağrım oluyor belli etmiyorum şuanda tam zamanında geldi kayınvalidem 😔

X