Beta Hcg acil yardımmm kızlar

Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz ay polip operasyonu geçirdim, bugün kontrolüm vardı. regl tarihime 5 gün kaldığı için doktorum gebelik testi istedi. Sonucum 4,28 çıktı. Bu değerde sizce hamilelik mümkün mü?
Kızlar bana da yardımcı olur musunuz? Gerçekten çok kafam karışık. Heveslenmek istemiyorum aslında ama elimde değil. Tecrübeleriniz, duyumlarınız var mı böyle bir durum için?

Valla canım bu ay ovulasyon döneminde hiç belirtim olmadı sadece adete 1 hafta kala karnımda şişkinlik gaz sancısı gibi oldu adet günüm de ise sadece göğüslerimde hafif acıma ara ara kasıklarda hafif ağrı hissediyorum başka hiç belirtim yok şimdilik
Anladım canım sağlıkla doğsun inşallah

Kızlar bana da yardımcı olur musunuz? Gerçekten çok kafam karışık. Heveslenmek istemiyorum aslında ama elimde değil. Tecrübeleriniz, duyumlarınız var mı böyle bir durum için?
5 ve üzeri pozitif diye biliyorum ben ama bu düşük değer diye olmayacağı anlamına da gelmez takip etmek gerekli

aynen bence gebelik testi bile 10 gün gecikmeyle yapılmalı sürekli erken gebelik testi normal gebelik testi pozitif görücez diye bir sürü test yapıyoruz streside cabası silik çizgi çıktı ilerlemeyi koyulaşmayı takip ediyoruz bir sürü iş sitres allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏
Amin amin 🙏🫶

şimdi gittim dr çok düşük değer dedi kimyasal olabilir dedi kimyasal için bile düşük değer dedi dış gebelik olabilir adetle atılabilir dedi yarın tekrar kan vericekmişim artışı takip edicekmiş folik asit verdi normal gebelik olsun diye ne demek istedi anlamadım canım yani adet mi olucam ben şimdi bilginiz varmı bu konuda umutsuz konuştu çünkü 😔
Canım bu değerle veya daha az değerle öğrenip yükselen de oluyor bende bu durumu yaşayıp stres oldum fazlasıyla çok iyi anlıyorum. Doktorum bana 1 hafta sonra gel kanaman olmazsa demişti sürekli kan verip eziyete gerek yoktu gerçekten. Bekledim ve kanamam başlamıştı. önce kahverengi lekelenme şeklinde gelmişti dedim acaba yerleşme mi ama yok. Bugün verdin mi kan durumun nedir🥺 folik asit kullanmanda iyi olur vermiş. Canım kanaman başlasa bile şöyle düşün yani bu bir avuntu gibi en azından hamile kalabiliyoruz

Canım bu değerle veya daha az değerle öğrenip yükselen de oluyor bende bu durumu yaşayıp stres oldum fazlasıyla çok iyi anlıyorum. Doktorum bana 1 hafta sonra gel kanaman olmazsa demişti sürekli kan verip eziyete gerek yoktu gerçekten. Bekledim ve kanamam başlamıştı. önce kahverengi lekelenme şeklinde gelmişti dedim acaba yerleşme mi ama yok. Bugün verdin mi kan durumun nedir🥺 folik asit kullanmanda iyi olur vermiş. Canım kanaman başlasa bile şöyle düşün yani bu bir avuntu gibi en azından hamile kalabiliyoru
şimdi kan verdim akşama öğrenicem inşallah umarım sağlıklı bir gebelik yaşarız
inşallah yükselir erken öğrenmek de baya stresliymiş

şimdi kan verdim akşama öğrenicem inşallah umarım sağlıklı bir gebelik yaşarız
inşallah yükselir erken öğrenmek de baya stresliymiş
Kesinlikle öyle şuan ki ruh halini çok iyi anlıyorum.. dur bakalım inşallah sonucunda sağlıklı yükselme olur hayırlısıyla haber ver olur mu kendini de sıkma şuan.🙏😘

Kesinlikle öyle şuan ki ruh halini çok iyi anlıyorum.. dur bakalım inşallah sonucunda sağlıklı yükselme olur hayırlısıyla haber ver olur mu kendini de sıkma şuan.🙏😘
inşallah canım sağlılıklı yükselir
haber veririm tabiki çok teşekkür ediyorum ilginiz ve desteğiniz için 🌹

X