BETA HCG ACIL

Elem01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2017
85
13
33
Idrar testim pozitif. Kan sonucum 360. Ancak benden kahverengi leke geldi. Adet günlerimdeyim dün bugün yarın. Devamı gelirmi sizce

Idrar testim pozitif. Kan sonucum 360. Ancak benden kahverengi leke geldi. Adet günlerimdeyim dün bugün yarın. Devamı gelirmi sizce
Doktora başvurursanız bence iyi olur. Yerleşme kanaması dedikleri şey de olabilir ama yine de her ihtimale karşı progesteron takviyesine başlarlar belki bilmiyorum. Durumunuza göre hareket ederler. Sizin de aklınızda soru işareti kalmaz.

Benim de 9. Günüm de kanamam oldu. Doktor panik yapma dedi gidip kan verdik 373 çıktı. 2 gun sonra degerim 1010 lara çıktı.Sonra kanama durdu bugün 14. Günüm yine pembe akintim var. Doktoruma yazdım bekliycez dedi. Haftaya ultrasonda bakacak. Hala belimde ağrı var korkuyorum çok stresliyim, ins kötü bişey olmaz

Arkadaşlar bugünde 896 çıktı değerim. Ama kanama var. Yani çok değil asm az da değil. Düşük riski olabilir dedi. Başına gelenler yazsın. Çok rica ediyorum

Arkadaşlar bugünde 896 çıktı değerim. Ama kanama var. Yani çok değil asm az da değil. Düşük riski olabilir dedi. Başına gelenler yazsın. Çok rica ediyorum
Bende aynı dertten muzdaribim, transfer sonrası 15. Günüm peceteye sürekli sildikçe geliyo. Akşam dayanamadım doktora gittim. Ultrasonla baktı kese göründü değerine de bakalım dedi 5bin küsür çıktı. Doktor korkma gayet herşey yolunda,akıntı olabiliyo dedi. Tüp bebekcime de haber verdim bekleyelim bana güven dedi. Sen de icin rahat edecekse git doktora bi görün. Kanama dediğin nasıl bi tarif eder misin. Çünkü ruhumu darladi 3 gündür bu akinti

Doktora gittim takip edeceğiz dedi. Yani miktarı nasil anlatılır bilemedim günlük pedin ortasını kaplar gibi oldu. Yat dinlen dedi progestan verdi

Transferin kaçıncı günü kırmızı kan değilse sorun yok diğeri kesilir
9. Günümde kırmızı kan gelmişti 1 defaya mahsus. Şu an 15 inci günüm 3 gündür sildigim zaman leke geliyo. Çok şükür ki kırmızı kan gelmiyo, gelecek diye ödüm patliuodu ki bugün doktora gidince içim rahatladı biraz.

9. Günümde kırmızı kan gelmişti 1 defaya mahsus. Şu an 15 inci günüm 3 gündür sildigim zaman leke geliyo. Çok şükür ki kırmızı kan gelmiyo, gelecek diye ödüm patliuodu ki bugün doktora gidince içim rahatladı biraz.
Anladım canım kesilir o korkma hayrlısı olsun en son değerin kaç çıktı

Başıma geldi ve yazıyorum. Hemen doktora gitmeniz lazım. Doktor size progestan başlatır. İkinci mesajda da arkadaşa yazmış zaten

11. Günü sabahtan kahverengi leke gelmeye başladı akşam kanamaya döndü doktor git hemen tahlil ver iki tane kalçadan iğne yaptır dedi ertesi gün de vurundum 2 tane dünde vurundum 2 tane

X