BETA HCG DEĞERİ

mrveolmz25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2020
9
1
29
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Benim adetime 9 gün varken beta hcg değerime baktırdım aslında ne kadar bilseniz de adet gecikmesini beklememiz gerektiğini bir düşü olunca bi daha cesaret edemedim şimdi cesaret edip deneyince de hemen öğrenmek istedim.9 gün önce beta hcg değerim 2 çıktı daha önce hep 0.20 lerde çıkardı dedim kesin artar. 3 gün sonra tekrar ettim gene 2 çıktı. adetime 6 gün kaldı sizce yükselme olur mu? buna benzer bi durum yaşayan ya da duyan var mı?

canım inşallah vardır geç döllenme oluyormuş. okudumda sayfadan ve farklı sayfalardan da. rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah. beni diğre hamileliğimde adetten birgün sonra 98 di hcg normale göre düşük baya ne insanlar var çoğu adet günü en az 400 ü görüyor. O hamileliğimde kalp durması sonucu kürtaj olmuştum. 4 ay sonra tekrar denemek istedik. şimdide anlamıyoruz işte adette gelmedi. inşallah senin vardır. eğer gelmezse adetin kana git ben öyle yapıcam bugün şeffaf bi akıntım geldi. baya da çok gelmiş damla gibi değil

merhaba
pazartesi degerim 906
çarsamba aynı saatte aynı labratuvarda 1179 cıktı
acaba saglıklı bır deger degıl mı
kimyasal yada boş gebelik yada dış gebelik midir
yuzde 60 artmamıs
yuzde 30 artmıs değerim

X