beta hcg e önce 0veya 0.100 çıkıp sonra 2.teste hamile olan var mı?

Burada yazılanları okuyunca çok umutlandım bende adetıme 2 gün kala kan testi yaptırdım ve3,79 çıktı inş yükselirr

bende adete 5 gün kala yaptırdım 0.100 çıkan sonuç bu defa 2.00 çıktı..inşallah yükselir...daha adete var

selam kızlar..

benimde bat 5 gün geçti
idrarda hayalet bir 2. çizgi gördüm çok umutlandım
bugün kan testi yaptırdım 1.27 çıktı tabiki hamile değilsin yazıyor sonuçta.

salı gününe kadar eger gelmezse yeniden test yaptırıcam .
çok umutlandım okuyunca benim gibi olanları..

geç döllenme olabilir diyorum hep kendime hayırlısı bakalım..

halen adet olcak belirtim yok gögüslerimde sertlik var ve kocaman oldular

boşa umutlanmıyayım diorum ama burdakileri okuyuncada içten içe yükselio umutlarım.
benimde bugün 29. günüm kanda baktırdım 8 aydır 1.0 çıkıodu beta sonucum bu ay ilk defa 1.54 çıktı.pazartesi tekrar baktırıcam kanda inş. yükselir ve adet olmam. bir haftadır adet olcam gibi ağrılar oluodu ama iki gündür sanki sökülemio gibi sancılar girio kasıklarıma akıntılarda var alalhım nolur belirti olsun sağlıklı bebişlerle dolsun kucaklarımız bi an önce...:KK49:kızlar işn. düşük olan değerlerimiz yükselir ikiye katlar üçe dörde katlar bi an önce :emir_bebek:

ilk defa adetim bu kadar geçti bugün 11. gün oldu dün doktora gittim rahimde kalınlaşma var dedi hamile olabilirsin ama kan testi yaptır bir göreyim dedi yaptırdım test sonucu 0.5 ti doktor hamile görünmüyorsun teste göre dedi ama rahimimde temizmiş bi rahatsızlık yok dedi 1 hafta kadAR bekle yine gel bakarız eğer birşey yoksa adet söktürücü vericem dedi eğerki adet olursanda adetinin son günü gel bir bakalım dedi ultrasonla ben anlamadım acaba benimki ne olabilir benim gibi böyle durum yaşayanlarınız varsa arasnızda cvp verirseniz sevinirim.. çokk merak ediyorum

Lütfen banada yardımcı olun. hçiç gecikmeyen adet tarihim (27 28 günde olurum) bu ay gecikti. 30 nisan son adet tarihimdi, 30 mayısta doktora gittim ve kan testi sonucum 0.100 çıtı negatif. ama bütün belirtiler vardı acayip miğde bulantısı, kokulara hassalık baş dönmesi. haziran 1 de kanamam başladı ama hala miğdem bulanıyo. bu saatte yazmamın sebebide bu zaten bulantıdan uyuyamuyorum. hala hamile olma ihtimalim varmı sizce. lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım.

slm arkadaslar ben 6 yıldır bebek sahibi olamak için ugrasıyorum uzun bir hikayem var kısaca 4 aşılama ve 5 tüp bebek denemesi yapıldı ama 5.denemem transfer olmadan iptal edildi ve bu denememin başlangıç adetim mart sonu gibi oldum sonra tedavi iptal olunca mart 25 nisana 27 arası toplam 3 kez adet oldum veeee şimdi en son adetim nisan 27 ve ben hala adet görmedim bugun bhcg baktıkdım sonuç negatif ama mayıs ayında hiç adet görmedim yani sadece 23 mayıs gibi bir kez çok hafif lekelenmem oldu napcam bilmiyorum yorumlarınıza ihtiyacım var...

kızlar ne olur bi cevap verin ben 2 ay önce 8 haftalık bebeğimin kalp atışları durduğu için kürtaj oldum tabi çokk üzüldüm ama kendimi topladım 2.ye hazırlandım yumurtlama tarihimden 6 gün sonra yani adetime 15 gün kala bhcg testi yaptırdım 2.00 çıktı yükselirmi bide idrar testi yaptım 2. çizgi silik çıktı

Bu başlık çok güzel ve bilgilendirici.. Baştan sona okudum..açan arkadaştan allah razı olsun..bana bu ay yumurta takibi yapılmıştı..çok umutlandım..daha önce bir aylık düşüğüm var..tüm belirtileri aynen yaşadım..adetime 2 gün kala şiddetli bel ağrısıyla acile gittim..betahcg 1.33 çıktı.. Burda okuyunca umutlanmıştım ki bugün adet oldum..malesef mucize olmadı :KK43: dilerim sizler için bu mucize gerçek olsun...

Bu başlık çok güzel ve bilgilendirici.. Baştan sona okudum..açan arkadaştan allah razı olsun..bana bu ay yumurta takibi yapılmıştı..çok umutlandım..daha önce bir aylık düşüğüm var..tüm belirtileri aynen yaşadım..adetime 2 gün kala şiddetli bel ağrısıyla acile gittim..betahcg 1.33 çıktı.. Burda okuyunca umutlanmıştım ki bugün adet oldum..malesef mucize olmadı :KK43: dilerim sizler için bu mucize gerçek olsun...

evet çok güzel bi başlık olmuş gerçekten ama bize gereken sabır başka bişey değil allah kucaklarımızı boş bırakmasın bende 2 ay önce bebeğimi kaybetmiiştim her ay umutlanıyo insan işte ..

evet çok güzel bi başlık olmuş gerçekten ama bize gereken sabır başka bişey değil allah kucaklarımızı boş bırakmasın bende 2 ay önce bebeğimi kaybetmiiştim her ay umutlanıyo insan işte ..

evet canım ama çok zormuş..kızken hayal kurduğum zamanlarda evlenince çocuğum olmazsa diye aklıma gelir dayanamaz gözümden yaşlar inerdi..sonra kızardım kendime..aynen başıma geldi..rabbim şu mübarek ay hürmetine tüm evlat isteyen ümmeti muhammedin yüzünü güldürsün...

evet canım ama çok zormuş..kızken hayal kurduğum zamanlarda evlenince çocuğum olmazsa diye aklıma gelir dayanamaz gözümden yaşlar inerdi..sonra kızardım kendime..aynen başıma geldi..rabbim şu mübarek ay hürmetine tüm evlat isteyen ümmeti muhammedin yüzünü güldürsün...

amin sürekli kendimi hamile gibi hissetmekten bıktım bu sefer inşallah sağlıklı sıhatlli bebeklerimiz olur ..

kızlar ne olur bi cevap verin ben 2 ay önce 8 haftalık bebeğimin kalp atışları durduğu için kürtaj oldum tabi çokk üzüldüm ama kendimi topladım 2.ye hazırlandım yumurtlama tarihimden 6 gün sonra yani adetime 15 gün kala bhcg testi yaptırdım 2.00 çıktı yükselirmi bide idrar testi yaptım 2. çizgi silik çıktı

canım sen adet olmadın değil mi daha.. Bence umutlu olmalısın..hamile olabilirsin..inşallah...

canım sen adet olmadın değil mi daha.. Bence umutlu olmalısın..hamile olabilirsin..inşallah...

yok daha adetime 12 gün var ve 3 gün önce bhcg 2.00 çıktı idrar pozitif çok erken baktım ama sonuç bu belki yükselir ama ilk bebeğimi 2 aylıkken kaybettiğim için sürekli aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum hayırlısı olsun herkes için..

kislarr benim durmda
sat 23 mayis 31 mayista yumurtam 20 mm oldu ve catlatma ignesi yapildi 1 haziranda asilamam yapildi 11 haziranda beta hcg degerim 3.8 cikti cokk sevindim 12 haziranda tekrar yaptirdim 2.5 a dusmus
bu durumda kesin hamile degilmiyimdir ?? bulundugum yerde tekrar kan tahlili yaptiramiorum (yurt disina geldim dun)
soldan yumurtlamistim sol kasigimda agrim devam ediyor ozellikle cok yuruyunce ???????????????

???????????????????????????????????????

lutfen bir cevap

kizlar benim 12 gün geçti dün kan testi yaptırdım negatif dediler ama geç olabiliyo bir hafta sonra bi daha bakalım dediler ama bnm zaten 12 gün geçti yoktur herhalde dimi pcos var bnde ama hiç bu kadar geç kalmazdı.sağlık ocağında yaptrdım ama bi doktra gideym dimi?

kizlar benim 12 gün geçti dün kan testi yaptırdım negatif dediler ama geç olabiliyo bir hafta sonra bi daha bakalım dediler ama bnm zaten 12 gün geçti yoktur herhalde dimi pcos var bnde ama hiç bu kadar geç kalmazdı.sağlık ocağında yaptrdım ama bi doktra gideym dimi?

merhaba arkadaslar,
bana da 8 hazıranda aşılama yapılmışı.11.günde idrar tesi yaptım çok silik tek bı çizgi vardı.yine 11.günde kan tahlili yaptırdım 3.60 çıkmıştı.sevindim çünkü 0.100 çıkardı hep.adetime 2gün varken yine testyaptırdım 1.50 çıktı.hamıle değildim.ama o gun çok ağır bi grıp geciriyodum aynı zamanda.belki diyorum ondan mı düşük çıktı acaba.hep umut işte:KK43:(...24 mayıs sat ama ben adet tarıhımden once hep adet olurdum.3 gun gectı hala adet olmadım.halsızlık ve seffaf renk akıntım var.çok merak edıyorum ama korkuyorum testı tekrar etmeye.Allah en kısa zamanda evlat isteyen herkesin dualarını kabul etsin.çok zor yaşayan bılır:KK43:(

merhaba arkadaslar,
bana da 8 hazıranda aşılama yapılmışı.11.günde idrar tesi yaptım çok silik tek bı çizgi vardı.yine 11.günde kan tahlili yaptırdım 3.60 çıkmıştı.sevindim çünkü 0.100 çıkardı hep.adetime 2gün varken yine testyaptırdım 1.50 çıktı.hamıle değildim.ama o gun çok ağır bi grıp geciriyodum aynı zamanda.belki diyorum ondan mı düşük çıktı acaba.hep umut işte:KK43:(...24 mayıs sat ama ben adet tarıhımden once hep adet olurdum.3 gun gectı hala adet olmadım.halsızlık ve seffaf renk akıntım var.çok merak edıyorum ama korkuyorum testı tekrar etmeye.Allah en kısa zamanda evlat isteyen herkesin dualarını kabul etsin.çok zor yaşayan bılır:KK43:(

kimse yokmu kızlarr

merhaba arkadaşlar bende ilk aşılamamı olmuştum,bugün 14.günümdü,kan testi yaptırdım 1,20 çıktı :KK43: çok üzüldüm,bu topiği görünce de çok sevindim :) daha adet olmadım,adet günüm yarın,tabi eğer ilaçlardan falan geçikmezse...çok şiddetli kasık ve bel ağrılarım var,normalde benim hiç ağrımazdı adet öncesi...doktor % 90 gebelik yok ama yinede bi kaç gün sonra tekrar yaptır dedi, geç döllenme olmuş olabilirmi acaba ya,çok umutlandım şimdi,hayırlısı inşallah bakalım bekliycez

X