beta hcg e önce 0veya 0.100 çıkıp sonra 2.teste hamile olan var mı?

kızlar benim adetim kürtajdan sonra 33-34 günde bi gelmeye başladı.ağustosun 1i ile 3ü arası olmam lazım.temmuzun 20si yumurtlama günümdü,15inde,18inde ve 20sinde eşimle ilişkide bulunduk.26sında kan tahlili verdim 1.20 çıktı.daha adetime 7 gün falan vardı.erken olduğu için çıkmamış olabilr mi,ve akıntımda var.dün lavaboya girdim beyazımsı sarımsı akıntım geldi.

kizlar adetime 4 gun kala 0.18 cikan kan testim bugun adetimin uzerinden 4 gun gecince 82.55 cikti sakin kotu dusunmeyin kan tahlilini alana kadar icim gumburdiyodu kotu yine diye allah herkeze nasip etsin

ay benimde adetime 4 gün kala 2.12 çıktı beni ümitlendirdin şimdi inş adet günüm geçsin tekrar yaptırayım benim belirtiler de çok yogun göğüslerim öyle damarlaştı öyle sızladıki uyuyamadım kasık ağrılarım da var ara ara batıyo inşallah seninde benimde bebişimiz tutunur

Aradığım konuyu buldummm benim kafam çok karıştı yardımcı olursanız çok sevinirim bu ay kendimi hamile gibi hissediyorum bir çok belirti yaşadım mide bulantısııı mide ekşimesiii sık tuvalete çıkma sürekli yeme göğüslerim aşırı derecede şiştii uçları acıdı (halada öyle) turşuya aşerme acayip haller oldu bana bu ayyy 1 hafta önce çok fena kasıklarım sancılandı acaba geçmi yumurtladım yada acaba hamilemiyim diye düşündümm durdummm sonra bugün dayanamayıp test yaptırdımmm ve malesef beta hcg: 1,3 çıktıı progestoron 3 civarı bişey prolaktin 8 çıktı yani umutsuz vakayım bu ayy yaşadığım bu belirtiler beni çok umutlandırmıştı ama olmadııı..En son adet tarihimde 5 ekim :KK50::KK50::KK50:

Bhcg negatif cikti adetime 4 gun kala.su an 2 gun gecti idrar testi yaptim 3 kere onlarda negatif.koyu krem bi akintim var 1 haftadir.sinir oldum yaaaaa

Benim de adetime 1 hafta kala beta hcg 1.2 idi yani negatif şimdi adetimden 1hafta sonra 298.8 li bişey :) hakikaten bu durumlar kisiden kisiye göre çok değişiyor bence çok kafaya takmayalım bayanlar..

kızlar eğer birisi varsa nolur bana yardımcı olun.. ben kan tahlili yaptırdım kanda 0.500 küsür çıktı ama hala adet olmuyorum üzerinden 6 gün geçti ilişki üzerinden 13 gün geçtikten sonra kan tahlili yaptırdım tekrar yaptırmalıımıyım.. hiç hasta olcakmışım gibi ağrılarım olmuyor ne yapmam lazım

canım adetim gecikeli 21 gün oldu en son 17 eylülde adet olmuştum.benim adetlerim düzensiz ama 4-5 aydır 35 günde bir oluyordum.en son bu ayın 1 inde gittiğimde yumurtlaman olmuş dedi doktor yani geç yumurtlamışım ve ilişki yaşadık.ilişkinin üstündede 7 gün geçti şimdi..ilişkiden 7 gün sonra belli olurmu? az önce hastaneyi aradım yer yokmuş taa pazartesiye atıyolar..:44:

kafayı yemek üzereyim kızlar eğer birisi varsa nolur bana yardımcı olun.. ben kan tahlili yaptırdım kanda 0.500 küsür çıktı ama hala adet olmuyorum üzerinden 6 gün geçti ilişki üzerinden 13 gün geçtikten sonra kan tahlili yaptırdım tekrar yaptırmalıımıyım.. hiç hasta olcakmışım gibi ağrılarım olmuyor ne yapmam lazım nolur bilginiz varsa yardımcı olunn

kafayı yemek üzereyim kızlar eğer birisi varsa nolur bana yardımcı olun.. ben kan tahlili yaptırdım kanda 0.500 küsür çıktı ama hala adet olmuyorum üzerinden 6 gün geçti ilişki üzerinden 13 gün geçtikten sonra kan tahlili yaptırdım tekrar yaptırmalıımıyım.. hiç hasta olcakmışım gibi ağrılarım olmuyor ne yapmam lazım nolur bilginiz varsa yardımcı olunn

canım benim testim 0.71 çıktı ve adetim 18 gün geçmişti hemde ama sonra yine adet oldum gçen ay bu ayda bekliyorum bakalımçistersen bi yaptır için rahatlasın

ilknurcum naptın test yaptın mı sora tekrar? üzerinden baya geçmiş ama.. inş.hayırlı haberlerin vardır

ilknurcum naptın test yaptın mı sora tekrar? üzerinden baya geçmiş ama.. inş.hayırlı haberlerin vardır

Haberler kotu.. Hasta olsum tabiki 15inde, tekrar gittim doktora hsg cekildi yumurta takibi yapti bu ay gecen ay asilama oldugu icin buay bisey yapmadi yumurtam 2.0 cm oldu ama progesteron hormonum 16.gunde 0.4 cikti cok dusukmus:..( ama doktorum bu konuda bisi demeden pregnyl igne yaptir yarin dedi bu ay ihtimal var mi. ?bu hormon dusuk diye olmaz mi bilgin var mi kamer:KK43:

merhaba arkadaşlar
ben asılama yaptırdım ve 12.gunde 43.31 cıktı 31.12.2012 DE yanıPAZARTESI.
BUGUN tekrar test yapacagım ..sızce bu deger dusermı

merhaba bayanlar. idrar testi yaptım ikinci çizgi silik ama belirgindi. 1 hafta sonra kan testi yaptırdım dün sonucunu aldım beta hcg sonucu 10008.43 mıu/ml 0.0 - 5.0 aile hekimim gebelik var dedi dosya açıldı. ama kadın doğuma git kese dolumu baktır dedi. acaba değerler iyimi bilgisi olan cevap yazabilirmi?

arkadaşlar biz de geçen ay denedik,adetim 3 gün geçti kan testi yaptırdı.bugün sonuç 52 çıktı.hemşire daha çok küçük dedi.biraz izleyelim bakalım değerler nasıl artacak dedi?tahmini kaç günlük sizce?

slm arkadaşlarım.26 kasımda adet oldum ben.normalde adetlerim düzensizdir.fakat son bi kaç aydır düzenli.26 aralıkta olmadım.bir hafta adetim geciktikten sonra dra gittim.ultrasonla muayene esnaSINDA UFACIK BİR ŞEY GÖRDÜ KESE OLABİLİR AMA ÇOK ÇOK MİNİK DEDİ.kan testi yaptık ve sonuç 2,00 çıktı.dr tarlusal diye bir ilaç verdi.bunu kullan hamile değilsen zaten adet olursun dedi.eğer hamileysen bu ilaç bebeğine zarar vermez ve adet olmassın dedi.hap bitti bir gafta oldu ve ben hala adet olmadım.böyle bir durum yaşayan varmı.sizce hcg değerim nasıl.şimdiden cevabınız için allah razı olsun.

X