BETA HCG pozitif..kese yok dış gebelik korkusu🥺

Merhaba benzer durum yaşıyorum. Fikirlerinizi merak ediyorum. Daha önce hiç yaşamadığım için detaylı şekilde yazıcam.
Son adet 21 Eylül
Son birliktelik 7 Ekim ( bu önemli aslında biraz da bu yüzden fikrinize ihtiyacım var çünkü herkes geç döllenme diyecek ama son birliktelik tarihi zaten 7 ekim )
25 Ekim hcg 304 ( yani 4h+6 da vajinal muayenede doğal olarak görünmemişti)
27 ekim hcg 550 (5+1 )
Ve yarın tekrar test vericem.
Sağ tarafımda ara sıra ağrı giriyor ama dayanılmayacak derecede değil başka da belirti yok.

Geç döllenme diye belki kendimi rahatlatırdım ama zaten son birliktelik 7 ekim olduğu için ne kadar nasıl geç döllenebilir ki diyorum kendime zira zaten sperm en fazla 3 gün canlı kalmıyor mu :s yanlış da düşünüyor olabilirim kafam çok karışık
Deneyimi olanlar yazabilir mi

Merhaba benzer durum yaşıyorum. Fikirlerinizi merak ediyorum. Daha önce hiç yaşamadığım için detaylı şekilde yazıcam.
Son adet 21 Eylül
Son birliktelik 7 Ekim ( bu önemli aslında biraz da bu yüzden fikrinize ihtiyacım var çünkü herkes geç döllenme diyecek ama son birliktelik tarihi zaten 7 ekim )
25 Ekim hcg 304 ( yani 4h+6 da vajinal muayenede doğal olarak görünmemişti)
27 ekim hcg 550 (5+1 )
Ve yarın tekrar test vericem.
Sağ tarafımda ara sıra ağrı giriyor ama dayanılmayacak derecede değil başka da belirti yok.

Geç döllenme diye belki kendimi rahatlatırdım ama zaten son birliktelik 7 ekim olduğu için ne kadar nasıl geç döllenebilir ki diyorum kendime zira zaten sperm en fazla 3 gün canlı kalmıyor mu :s yanlış da düşünüyor olabilirim kafam çok karışık
Deneyimi olanlar yazabilir mi
Merhaba, öncelikle hayırlı olsun :)
Benim değerim 4+2 de 575 çıkmıştı ama hastaneden hastaneye ölçüm değerleri değişebiliyor tabiki
Geç döllenme olabilir diye düşündüm sizin için, regl döngüsüne göre değişebiliyor döllenme zamanları bilemedim o yüzden
4+6da keseyi gördüm
5+6da da kese büyümüş mü bebek görünüyo mu diye meraktan gittim ama sürpriz şekilde hafifte olsa kalp atışını da duyduk çok şükür :)
Belirti olarak hafif kasık ağrıları, çok fazla koku hassasiyeti ve bel ağrılarım vardı

Arkadaşlar benim son regl tarihim 8eylül ve ben 9ekim de kan testi yaptırdım 22 çıktı gri alan dediler 2gün sonra tekrar kan vermen gerektiğini söylediler ve 11ekim de tekrar kan verdim beta 57 çıktı 5gün sonra yani 16 ekimde ise tekrar kan verdiğimde 772 çıktı ama keseyi göremedikleri için dış gebelikten şüphelendiler çünkü son adet tarihime göre hesapladıkları için 6haftalık olması lazım ve hala kese görünmüyor bugün tekrardan gittim 1559 olmuş ve doktorum ever artışın güzel ama keseyi hala göremiyoruz cuma günü gel keseyi görmemiz lazım dış gebelik şüphesini ortadan kaldırmak için dedi neden böyle bişe oldu yaşayan var mı ilk gebeliğim ve hiçbir bilgim yok stres sıkıntıdan kafayı yicem etrafıma sataşıyorum artık korkuyorum kese neden görünmez ki gebelik çıktığı halde yaşayan varsa yardımcı olabilir mi ?
Bende şu an o durumdayım canım 2 canlı doğumun 1 düştüğüm var bende pazartesi gittim 800'ü geçti kan değerleri ama hala sağlıklı bir gebelik olabilir diyor Allah yardımcın olsun ilk gebeliğinmiş inşallah senin tutar

X