Beta hcg testi düşük olup normal hamilelik yaşayanlar var mı

Emine46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2021
29
10
41
Merhaba hanımlar. Aranıza yeni katıldım. En son 24 aralıkta adet oldum. 19 ocakta yeniden olmam gerekiyordu. Olmadım. 22 ocakta beta hcg testi yaptırdım negatif çıktı. 27 ocakta gebelşk testi yaptım silik bir şekilde ikinci çizgi çıkınca 28 ocakta tekrar beta testi yaptırdım sonuç 14.19 çıktı. Sizce normal şekilde bir gebelik olma şansım kaç. İilk başta böyle düşük bir sonuç alan var mı? Normal bir hamilelik olur mu sizce? Değerli görüşlerinizi bekliyorum...

Geç döllenme olabilir canım kalbini ferah tut Allahın izniyle hiç bişey olmaz inşallah benim kan değerim 22 idi malesef kimyasal gebelikmiş nasip olmadı sen kan degerlerini takip et

2 gün sonra tekrar kan vermelisiniz, artış düzdenliyse sağlıklı bir gebelikten söz edilebilir.

Geç döllenme olabilir canım kalbini ferah tut Allahın izniyle hiç bişey olmaz inşallah benim kan değerim 22 idi malesef kimyasal gebelikmiş nasip olmadı sen kan degerlerini takip et
Teşekkür ederim iyi dileklerin için. Testte çıkmış mıydı peki senin

Ben dış gebelik geçirdim ve değerlerim iki günde bir iki katından fazlaya çıkıyordu 12.000 e bile çıktı ama kese görünmedi içini ferah tut beta herkeste aynı olmuyor geç döllenmedir inşallah

Aynen hem idrar hem kanda çıkmıştı adetime 4 gün kala öğrenmiştim
Benim ki 10 gün geçtikten sonra çıktı. Bir tezatlık var ama allahım korktuğuma uğratmasın. Peki hiç duydun mu bu kadar düşük olup normal bir gebelik yaşayan?

Ben dış gebelik geçirdim ve değerlerim iki günde bir iki katından fazlaya çıkıyordu 12.000 e bile çıktı ama kese görünmedi içini ferah tut beta herkeste aynı olmuyor geç döllenmedir inşallah
Çok teşekkür ederim. İnşallah normal bir şekilde ilerler

Benim ki 10 gün geçtikten sonra çıktı. Bir tezatlık var ama allahım korktuğuma uğratmasın. Peki hiç duydun mu bu kadar düşük olup normal bir gebelik yaşayan?
Yani canım duymadım ama burdan okuduklarım kadarıyla tabiki sağlıklı gebelik yaşayanlar olmuş sen 2 günü bir kan değerlerini takip ettir Rabbim Büyük kalbini ferah tut bak benim hep aklıma gelmişti inşaallah kimyasal olmaz inşallah dış gebelik olmaz diye kortuğum başıma geldi çok dillendirince oluyomuş Rabbim herseyin hayırlısını versin sen yeterki kalbini gönlünü ferah tut inşaallah hersey iyi olur bebeşini sağlıkla kucağına alırısın inşaallah Rabbim inşaallah banada nasip eder

İnşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin. Umarım sende en kısa zamanda bu güzel emeline ulaşırsın.

Canim benim ben en son 27 Kasimda adet oldum ama polikistik over var bende adetim 3 gun gecince test yaptim negatifti , ayin 20sinde baş donmesi için gittim beta 4.97 cikti dahiliye bir kan daha alalim dedi 22sinde 47.84 cikti ayin 3unde kadın doğuma randevum var bakalim ne olacak düşin ki adet gormeden hamile kaldim ben ocakta

Bende polikstik over var ve endometriozis hastasıyım. İki defa ameliyat oldum. Bir dış gebelik bir de boş gebelik geçirdim. Umarım güzel olur senin içinde benim içinde ve isteyen böyle arafta kalan tüm hanımlar içinde

Amin inşallah Rabbim herkesin kalbindeki neyse onu nasip etsin

Ben de en son 24 Aralık’ta adet oldum benim döngüm 31 gün adetim 4 gün sonra idrar testi çok silik çizgi gördüm ertesi gün de kan testi yaptırdım 7.9 çıktı. Belki geç döllenmişizdir inşallah sağlıklı bi gebelik geçirebiliriz

Benim de adet gecikmesinin 7. Gününde 9.33 cıktı. Oncesinde düşük ve dış gebelik yaşadığım için endişeliyim. Pzts tekrar tahlil yaptiracagim

İnşallah.rabbim gönlümüzden geçeni hakkımızda hayırlı kılsın inşallah

Benim de adet gecikmesinin 7. Gününde 9.33 cıktı. Oncesinde düşük ve dış gebelik yaşadığım için endişeliyim. Pzts tekrar tahlil yaptiracagim
Aynen bende öyle yaşadığım için çok teretdütteyim. İnşallah korktuğumuz gibi olmaz. Pazartesi bende gideceğim. Haberleşelim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…