beta iki kat artmıyor - ama kese göründü

Maşallah canım benim kanamam başladı dün kimyasal gebelik çıktı bu ikinci
Sakın ama sakın üzülme, biliyorum demesi kolay ama inan Rabbim daha iyisini bilir. Ben de bugün hep dua ettim, ilerde kaybedeceğime şimdiden düşsün dedim. Olumlu düşün, en azından gebe kalabiliyosun. Daha anne olmak için bir sürü zamanın var .. Bunlar hep bugün kendim için kurduğum cümlelerdi. Rabbim yardımcın olsun arkadaşım

Amin canım Allah razı olsun benim bi
bir
Kızım var ikinci olacaktı olsaydı ama çok istiyoruz bi senedir olmuyor banada dua et

Amin canım Allah razı olsun benim bi
bir
Kızım var ikinci olacaktı olsaydı ama çok istiyoruz bi senedir olmuyor banada dua et
Allah bağışlasın kaç yaşında? Etmezmiyim, sen de bana et kucağıma alana kadar çok korkucam bu gebelikte belli. Kimyasal gebeliğin için bi sebep var mıymış peki?

Sağ salim alırsın ınşallah canım. O duyguyu yaşa ınşallah. Şuanda bilmiyorum triotim başladı ondan olabilir diye düşünüyorum doktor randavğlerimi aldım kendimi bşraz iyi hissedince gidecem

Benim adetim 4 gün gecikti kan testi yaptırdım HCG 106 çıktı çok düşük. Yarın doktora gideceğim çok korkuyorum

NASIL YANİ??? BENİMDE %70 ARTTI 48 SAATTE NE DEMEK OLUYOR BU DIŞ GEBELİK Mİ KESEMDE ŞUAN OLUŞUYOR GİBİYMİŞ ULTRASONLA BAKILDI BUGÜN VE 48 SAAT SONRA TEKRAR KAN VERCEĞİM. %70 E RİSK DEMİŞSİNİZ DIŞ GEBELİK VS DEMİŞSİNİZ ŞUAN BAŞIMDA KAYNAR SULAR DÖKÜLDÜ ZATEN KENDİMDE DEĞİLDİM.

13 TEMMUZDA 734 15 TEMMUZDA 1250 OLDU DEĞERİM VE 48 SAAT SONRA TEKRARLAYACAĞIM. DOKTORDA KESE SAĞDA OLUŞUYOR GİBİ TAM BELLİ DEĞİL DEDİ. 4 HAFTALIK DEDİ.

Benim adetim 4 gün gecikti kan testi yaptırdım HCG 106 çıktı çok düşük. Yarın doktora gideceğim çok korkuyorum
Beklemek çok zor kendimden biliyorum ama lütfen olumlu düşünmeye çalış. Benim de imkansız gibiydi ama Allahtan umut kesilmez. Belki de geç döllenmedir. Lütfen bize de haber et sonucunu

Lütfen sakin olun yazımın devamında %60 arttığı sürece sorun yok Allahın izniyle Benim %35 artmasına rağmen kalp atışını duyduk hamd olsun. Folik asitinizi ihmal etmeyin, dinlenin ve gebeliğinizin tadını çıkartın

Olmuyor düşünmekten duramıyorum ve kafayo yemiş durumdayım çok zor kaldım bu aşamaya gelene kadar çok çabaladım

Beklemek çok zor kendimden biliyorum ama lütfen olumlu düşünmeye çalış. Benim de imkansız gibiydi ama Allahtan umut kesilmez. Belki de geç döllenmedir. Lütfen bize de haber et sonucunu
Bugün gittim rahim güzel kalınlaşmış dedi tekrar kan verdim öğleden sonra çıkacak

Olmuyor düşünmekten duramıyorum ve kafayo yemiş durumdayım çok zor kaldım bu aşamaya gelene kadar çok çabaladım
Seni o kadar iyi anlıyorum ki, ben de elimde telefon sürekli araştırıyordum. Ama unutma stres iyi giden gebeliği bile olumsuz etkileyebilir. Lütfen olumlu düşün

Maşallah canım benim kanamam başladı dün kimyasal gebelik çıktı bu ikinci
Kimyasal gebelik olduğu için hiç üzme kendini canım benim ilk gebeliğin kimyasal gebelikten sonraki ikinci gebeliğin dış gebelik oldu inan ikinci gebeliğinin kimyasal gebelik olması için o kadar çok dua ettim ki sonuç dış gebelikten dolayı sağ tüpüm alındı. Allah inşallah sağlıklı gebelikler nasip eder

Benim transferin 8 günü test yaptırdım 9.9 çıktı yükselirmi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…