Beta sonucummm

dilarasolmaz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
23
3
30
Kızlar merhaba ben duphbaston kullandım 14 gün oldu biteli. Ama adetimin üzerinden 6 gün geçti. Test yaptım evde birşey çıkmadı umudumu kestim. Fakat bugün iki damla tam kırmızı kanama gördüm regl oldum dedim hatta randevu aldım doktor için . Ama baktım sonrasında ne gelen var ne giden. Şüphelendim kan verdim.. 0, 435 altta da 1 hafta sonra testi yenileyin diyor kafam karıştı sizin fikrinize ihtiyacım var 🥺 bir hafta önce olan iliskilerde kasik ağrısı ve sıcak basmalarim oluyordu son ilişkide tutmuş olabilir mi (pcos var malesef ve ne zmn yumurtam çatlamış bilmiyorum takip etmedim hiç )

Son düzenleme:
Kızlar merhaba ben duphbaston kullandım 14 gün oldu biteli. Ama adetimin üzerinden 6 gün geçti. Test yaptım evde birşey çıkmadı umudumu kestim. Fakat bugün iki damla tam kırmızı kanama gördüm regl oldum dedim hatta randevu aldım doktor için . Ama baktım sonrasında ne gelen var ne giden. Şüphelendim kan verdim.. 0, 435 altta da 1 hafta sonra testi yenileyin diyor kafam karıştı sizin fikrinize ihtiyacım var 🥺 bir hafta önce olan iliskilerde kasik ağrısı ve sıcak basmalarim oluyordu son ilişkide tutmuş olabilir mi (pcos var malesef ve ne zmn yumurtam çatlamış bilmiyorum takip etmedim hiç )
Canım rabbim gonlune gore versin testi tekrar etmen daha uygun olur.

Amin inşallah canım Allah razı olsun zaten bekleyeceğim bir kaç gün daha ama işte insan kendini yiyip bitiriyor bu süreçte danışacak bir yer arıyor

Amin inşallah canım Allah razı olsun zaten bekleyeceğim bir kaç gün daha ama işte insan kendini yiyip bitiriyor bu süreçte danışacak bir yer arıyor
bazı ilaçlar sanırım beta barındırıyor diye test sonucunu yanıltabilir. Adetin üzerinden 6 gün geçtiyse betan iyi kötü 70-80 civarı çıkardı bence umutlanma canım çok, hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲

Negatif canım artık betada kan testine dahi güvenim kalmadı.. şuan zaten ara verdim her seferinde bir engel çıkıyor bu süreçte biraz daha kilo vermeye odaklanacam.. ne kadar çok kilo verirsem yararima hem sağlıklı bir gebelik için hemde daha fazla kilo almamak adına Rabbimde nasip ederse o süreçte de kilo kontrol altında tutacağım bu sefer ilk Gebeliğimde yaptığım gibi olmayacak yiyip yiyip oturmayacam veya iki kişilik yemeyecem tecrübe yoktu herkes de ye diyordu

X