beyaz akıntıda ne oluyo kızlar

I

ilkvetek

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ilkvetek
merhaba kızlar benim sat 13 ağustos eylül ün4 ünde test yaptım çok açık nerdeyse yok gibi 2. çizgi çıktı 9 eylüldeyani 28. gün idrar testi yaptım tek çizgi çıktı hala adet olmadım hafifi bel ağrım var ve her gün beyaz akıntım geliyo acaba hamile olabilir miyim hamilelikte beyaz akıntı gelir mi ki:Saruboceq: çok istiyorum bebişim olsun

• Konu Sahibi ilkvetek
bu ay benımde oldu canım ama ben yumurtlamanın son günlerinde beyaz akıntı gelir diye biliyorum aynı zamanda hamilelik belirtisimi bilmiyorum inşallah öyledir....

• Konu Sahibi ilkvetek
ama 2 haftadır geliyo o kadar uzun süre olur mu

• Konu Sahibi ilkvetek
inşallah bebişin gelmiştir seninledir rabbim bu mübarek ayların yüzüsuyu hürmetine tüm evlat isteyenlere hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah :Saruboceq:

• Konu Sahibi ilkvetek
kızlarrr reglime 3 gün kaldı antibiyotik iğnesi vurdryorum 5 gündr eğer hamişsemm nee olurrrr

• Konu Sahibi ilkvetek
e canım senin günün geçmiş kan testi yaptırsana

kadir gecesinden sonra tekar idrar testi yapayım diyorum zaten çıkmazsa yoktur işin aslı korkuyorum negatifçıkmasından o yüzden canım senin ne zaman adet tarihin

canım ben 16 haftalık hamıleyım beyaz akıntım war ama gebelıgın baslarında beyaz degıldı akıntım. bence bı kac gun daha gecerse kan ver garantı olsun.. allah gonlune gore verır ınsallah...

canım bence hamilesin. cunku 4 eylulde cizginin silik cıkması cok normal erken cunku ve benden de beyaz akıntı gelmişti... adetten once hadi hayırlısı olsun iyi haberlerini alırız inşallah

canım hamilelikte beyaz akıntı da artış olur.Hatta benim o kadar cok geliyorduki adet oldum sanıyordum

bi kaç gün sonra hamile oldugumu öğrendim.Onun için ihtimal varsa bi kan testi fln yaptır bakalım

adetin geçtiyse...İğnelerinde zararı olabilir doktora danış mutlaka

benim de bu ay çok garip bi şekilde çok fazla ve beyaz, yoğun kıvamlı,kokusuz, çamaşırımı hatta pantolonumu ıslatacak kadar akıntım oldu. 3-4 kere falan geldi. adet oldum zannettim ama değilmiş. sonra adetimin 28.günü test yaptım ama negatifti. bu gün 31.günüm hala olmadım. ben zaten pkosum. yani 40.güne kadar normal sayıyorum. ama inşallah sen hamilesindir.

kızlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim

canım ben 16 haftalık hamıleyım beyaz akıntım war ama gebelıgın baslarında beyaz degıldı akıntım. bence bı kac gun daha gecerse kan ver garantı olsun.. allah gonlune gore verır ınsallah...

cnm gebeliğin başlarında ne renktı akıntın:KK14:

X