BEYAZ EŞYADA MARKA ÖNERİNİZ VAR MI ?

Benim beyaz esyalarim bosh marka.
Beyaz esya sans isi derler doğru .
Annemler Arçelik kullaniyor . Sikinti yok . Bence nisanlinizi zora sokmayin . Her sey cok pahali malum.
Boshun mağazasında Aralık ayında kampanya vardı baya indirimdeydi ama bizim için erkendi evde koyacak yer yoktu alamadık mağazada alınırsın en geç 1 aya teslim etmemiz gerek dedi öylece kaldı ama ben gri istemiyorum o kampanyafakiler gri idi

BENİM ÇEVREMDE HEP KÖTÜLÜYOR ALMA ALMA ALMA ARTIK BAŞIMIZ AĞRIDI BURADA SORMAK İSTEDİM TEŞEKKÜR EDERİM NİŞANLIMDA ASLINDA MORALIM BOZULMASIN CANIM SIKILMASIN DİYE KENDİ KAFASINA TAKIYOR NE YAPIP EDİP BENİ MEMNUN ETMEK İÇİN ÇEVREMDEKİLER YÜZÜNDEN BENDE NİŞANLIMLA KAVGA EDİYORUM BIRAKIN DA KENDİMİZ ALALIM AKLIMIZ BİRŞEY SOKMAYIN DEĞİL Mİ :63:
Neden evinize eşya alırken çevrenizi haberdar ediyorsunuz ki ? Tüm evi eşimle dizdik ne onu ailesi ne benim ailem beyaz eşyalarımızın markasını bilmez. Bizde deme gereği duymadık hiç

Boshun mağazasında Aralık ayında kampanya vardı baya indirimdeydi ama bizim için erkendi evde koyacak yer yoktu alamadık mağazada alınırsın en geç 1 aya teslim etmemiz gerek dedi öylece kaldı ama ben gri istemiyorum o kampanyafakiler gri idi
Dugun ne zaman ? Yine kampanya yaparlar bence dugun sezonu acildi diye

Beyaz eşya şans işi bence, ben 6 yıldır kullanıyorum hepsi altus 😁Blender seti dahil.
Maşallah hiç tamirci gelmedi.
Görümceminkiler bosh mesela kaç defa tamirci geldi belli değil.
Bende bulaşık Mak altustan çok uygun fiyata aldım çok memnunum bazen diğerlerini de Altus alsaydım diye düşünmüyor değilim :)

Bende bulaşık Mak altustan çok uygun fiyata aldım çok memnunum bazen diğerlerini de Altus alsaydım diye düşünmüyor değilim :)
Öyle valla maşallah hiç bana mısın demiyor.
Çizme kirli bırakma yaşamadım.
Çamaşır makinesi yine aynı şekilde. Buzdolabıda öyle. Şans bence, aynı markanın bir başka serisi sıkıntılı olabiliyor.

Bosch a o kadar para verip almayin cok kaliteli gibi duruyor ama iyi degil ozellikle bulasik makinasi
Arcelik hakkinda tek bilgim babam ben kucukken bir arcelik camasir makinasi almisti 10 yil duzenli calisti simdi tatillerde turkiyeye gidince hala calisiyor arcelik te kotu degil bence ve beko da keza
Buzdolabim beko turk markasi diye almistim bayilarak kullaniyorum

Minnoş ,şimdi gördüm 😍 geç kalsam da yazayım . Bütün beyaz esyam Bosch dan aldım ,tek memnun kaldığım çamaşır makinem... Bulaşık ve buzdolabıni hiç ama hiç beğenmedim bir daha alırsam asla Bosch almam sadece parası fazla başka bir artısı yok. Balon 🎈

6 yıldır arçelik kullanıyorum beyaz esyalarımın hepsi arçelik ben gayet memnunum tavsiye ederim canım... bosch iyi gibi duruyor fiyatıda yüksek diye ama ankastre setini almstık annemlere hic memnun kalmadık bu nedenler bende evlenirken arçelik tercih ettim 😊

X