Güneş Kremleri Beyaz Ten mi Bronz Ten mi?

Güneş kremleri, bronzlaşma

Beyaz Ten mi daha çekici Bronz Ten mi?

• Beyaz Ten çok güzeldir :)

OY: 227 52,8%
  • Bronz Ten süperdir :)

OY: 203 47,2%

• Ankete Katılan
    430

Milky Way

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
236
277
Arkadaşlar son yıllarda hepimizin bildiği üzere bronz cilt furyası aldı başını gidiyor. Peki tüm yıl bronz bir ciltle gezmek için yapılanlar (solaryum ve güneşsiz bronzlaştırıcı) sağlık açısından ne gibi zararlar getiriyor? benneyaptımki

Ben beyaz teni daha güzel ve çekici buluyorum hele bir de güzel bir cildiniz varsa :1rolleyes: Bu konudaki düşünceleriniz neler?

solaryuma gıre gıre eskısı kadar beyaz değilm uzun suredır solaryuma gırmıyorum en ıyısı güneşsiz bronzlaştırıcılar ben kullanıyorum ustelık yıkandıkca eskı tenıne kavuşuyorsun dow dan memnunum tavsıye edrım

SEVGıLı ARKADAŞLAR KONUYA ANKET EKLEYEREK DAHA EĞLENCELı BıR HALE GETıRMEYE ÇALIŞTIM HADı OYLAMAYA sırnaşık şey

bronz ten denınce aklıma Çağla Şikel geliyor..herkese yakısmıyor bronzluk bence bu yuzden beyaz ten şutarafagitti

bronz ten çok çekici duruyo ama tercihimi beyaz tenden yana kullandım. beyaz ten de çok havalı duruyo bence. her sene bu sene yanmıcam diyorum sonra bigün krem sürmeyi unutup amele yanığı olunca mecburen bronzlaşıyorum geri.

Bu arada artık teninizi beyazlatmak da moda arkadaşlar haberiniz olsun :eek:Tabi bu işlem bronzlaşmak için yapılabilecek şeylerden daha pahalı. Ayrıca cildi beyazlatmaya yönelik her ihtiyaca hitap eden ürünler çıkmış :eek: Vücud jelinden tutun yüz nemlendiricisine...

Beyaz ten iyi hoş ta çok dezanatajları var..örneğin yüzünüzde bi sivilce çıksın hemen acayip belli oluyor.biraz uykusuzmu kaldın gözlerinin altı azcık bile çökse hemen belli oluyo..bacaklara geçelimm..ağda yaptırırsın o lekecikler en az 2 günde geçmez azcık tüylerin çıksa saklıcak yer ararsın..yüzüne azcık makyaj yap millet acayip acayip bakar çok sırıtır yani makyajda..tamam iyi güzel de beyaz tenin olacaksa çokkk ama çok pürüzsüz bir tenin olacak,yüzünde en ufak bi leke vs olmayacak ve dee tüysüz olcan tamamen..ben öyle düşünüyorumm şahsen..benim cildim açık buğday o yüzden bilirim sıkıntılarını..ama güneşleneyim tatilde filan bronzlaşınca insan sanki herşeyini kamufle edebiliyor gibi rahat oluyo..mesela sivilce izi gibi ufak tefek lekeler görünmez oluyo,bacaklarında çıkan minik minik tüyler belli olmuyoo yani bi rahatlama oluyo ister istemezz...şakkıdı

bronz tenli bayanları çok çekici buluyorum cikolatayı çok sevdiğimden olsa gerek :lepi:

X