Güneş Kremleri Beyaz tenim

Güneş kremleri, bronzlaşma
Arko krem gerçekten esmerleştiriyor ama arkadaş bronzlaşmak istiyor kremleri bilmem ama güneş kremleriyle sabırla hata akşam üstü güneşiyle deniz kenarı olmasa istediğin bronzluğu zor elde edersin
Ama ben gunese cikmak istemiom sorun burda galiba : (

Bronzluk diyince aklıma bir program geldi. Kız bronzluk takıntılıydi. Özel kremler ev tipi bronzlastirici alet. Neler neler. Yeni havuç turuncusuydu. Doktora gitti ki tenin öyle hasara uğramış ki yirmi yaş yaşlanmış dedi. Neden bunu anlattım bu konuda ibretlik bir yorum lazımdı:deli: siz keyfinize bakın şaka bir yana. Kadın her haliyle güzeldir.:KK68:

Hahaha sirtima suremem zaten nasil olcak :)

Ehh işde. Ben sirf bacaklara sürüyorum. Mini etek giyince vampir gibi gezmemek icin. Başka yerime asla sürmem. Yikandikca ala bula olma ihtimali var çünkü ve oluyorda. Ürün yüksek kalite.değilse bide havuc gibi oluyor insan.

Bende buğday tenliyim.esmer olmayı isterdim çikolata gibi :KK70:ama buğday rengide seviyorum, çünkü makyaj olmasa bile, makyaj yapmış gibi görünüyorum, hatta makyaj yapmadığım halde,sen makyajmı yaptın? diye soran çok olmuştur.:KK70:

ATTRAENTE ATTRAENTE Ablacim beni kendimle barstrmak icin solemistir onu.. sanmiyorumki esmerlere laf atsin..

Her yerde var en cok sevilen vs.. simdi sarisinin adi esmerin tadi diycem sarilar ustume cullanacak:))

Avrupaya gidin esmerleri severler cunku kizlar erkekler sari mavi gozludur.. ulkemizdede tam tersi ten rengimiz genelde daha koyu oldugu icin sarisin ve beyaz tenlileri daha cok tutuyolar diycem.. bu seferde esmerler cullancak.. ne desem bilemedim :)

Ya güzel Türkçemde ne laflar var ;

Teleme peyniri gibi kadın diye bir tabir var ya, annem derdi beyazım diye, teleme peyniri gibi kızım derdi, deme şöyle anne derdim, iltifat ediyorum sana anlamıyorsun diye terliği fırlatırdı :olamaz:

Ya güzel Türkçemde ne laflar var ;

Teleme peyniri gibi kadın diye bir tabir var ya, annem derdi beyazım diye, teleme peyniri gibi kızım derdi, deme şöyle anne derdim, iltifat ediyorum sana anlamıyorsun diye terliği fırlatırdı :olamaz:
Aynen abla bi sozuyle esmeri ovuyo basja bi sozle yerin dibine sokuyo :) bu atalarimizda islerine geldigi gibi konusmuslar.. :)

Bende buğday tenliyim.esmer olmayı isterdim çikolata gibi :KK70:ama buğday rengide seviyorum, çünkü makyaj olmasa bile, makyaj yapmış gibi görünüyorum, hatta makyaj yapmadığım halde,sen makyajmı yaptın? diye soran çok olmuştur.:KK70:
Benim kizimda bugday tenli olacak sanirim, bugday tenide cok begeniyorum:)

Selam kizlar,

Simdik bembeyaz tenli bi hatunum.. oyle cokta cart beyaz degil ama iste esmerde degilim.. yuzum neyse ama vucudumu bronzlastrmak istiyorum..

Amaaaa gelgelelim solaryuma gitmek istemiorum zararli.. gunes altina yatmak istemiorum ( zaten pek gunes yok simdilik) cunku cildim hassas.

Diyorumki su cilt bronzlastirici kremlerden alsam kullansam.. kullanan var mi? Benim aklima direkt sanki kremin icinde fondotenimsi birsey varda cildimizi koyulastiriyo gibi geliyo. Ee ole olsa giydiklerimizde pis olur.

Deyin bana bakiyim kullanan birileri var mi?
Bende alacakaranlık serisinden fırlamış gibiyim
Bazen insanlar durup durup bembeyazsın hastamısın deyip su vs ikram ediyorlar .
Ama cilt kusurları çok belli oluyor, sinek ısırsa yumruk yemiş gibi oluyorum .
Güneş alerjim var az yansam acillik oluyorum kaşıntıdan , çok hassas bir tenim var
Yapacak birşey yok gibi

Konuya yorum yazan tek esmer benim herhalde. Belki de bığdayım onu da tam bilemiyorum, neyse...
Kuzen kullanıyordu o kremlerden, iğrençti. Spreyini de kullandı, mendil şeklinde olanı da. İnandırıcı bir ten rengi olması için komple kreme batıp çıkmak lazım, yüzüne sürdün boyun ne olacak, eller ne olacak?
Beyaz ten iyidir.

Ne çok beyaz tenli varmış. Hoş bizim ülkemizde esmer kendine buğday tenli, buğday tenli de kendine beyaz diyor. Birine sen esmersin ya ondan... Diyince hakaret etmişiz gibi " ne ben esmer değilim esmer diye Suna denir" diyor:))))

Bende beyazım, beyaz kadın özeldir, güzeldir
Güneşte yanamıyorum cildim çok hassas, kızarıp sonra beyazlıyorum o yüzden güneşlenmem hiç
Solaryuma zaten karşıyım
Bahsettiğin kremleri kullanmadım hiç ama çok güzelsindir demeye geldim, boşver öyle kimyasal şeyleri:)

Bu ne saçma bir yorumdur... Esmerler, kumrallar çirkin ve özel değiller, bir tekbeyaz tenliler mi güzel ve özeller? Açık tenli biri olarak söylüyorum ki, yorumunuz gerçekten çok rahatsız edici. Alttan alttan açık tenli olmayanları aşağılıyorsunuz.. Bu nasıl bir egodur böyle.

Ben kullandim cok dikkatli ve esit sekilde surulmesi gerekiyor renk tonu esitlenmesi acisindan. Etekler elbiseler giyilecekse ozel birgunse hos olabilir. Diger turlu tavsiye etmiyorum elbiselere bulasabiliyor, renk acilirken lekeli bi goruntu olusuyor oyle olunca bayagi bi keseleniyordum kurtulmak icin. Dusta da ayni sekilde karma akiyor. Terleyince nemlenince vs kotu bir his oluyo tende. Bronzlastirici gunes kremi surup yavas yavas bronzlasmanizi oneririm daha guzel ve etkili en guzeli dogal olan:))

Esmerim hatta yer yer yabanci saniyorlar Turkiye'de cunku cok orantili bir esmerligim varmis. Neyse ama cildim cok hassas, hatta cildimin bagisiklik sistemi rezalet. Ne sikintim varsa oradan cikiyor. Koyu tenlerin dezavantaji ciltte leke olusmasi melanin yuzunden, yani sivilce , yara vs genelde koyu leke birakarak iyilesir. Beyaz tenlilerin genelde bu dertleri yok ama onlarin sikintisi da cilt kanseri tehlikesi, hele akdeniz cografyasi gibi gunesin bol oldugu yerlerde ciddi sorun olabilir beyaz tenli olmak. O yuzden beyaz esmer ten farketmeksizin gunes kremi kullanin.

Bende alacakaranlık serisinden fırlamış gibiyim
Bazen insanlar durup durup bembeyazsın hastamısın deyip su vs ikram ediyorlar .
Ama cilt kusurları çok belli oluyor, sinek ısırsa yumruk yemiş gibi oluyorum .
Güneş alerjim var az yansam acillik oluyorum kaşıntıdan , çok hassas bir tenim var
Yapacak birşey yok gibi
Kucuk oglum bembeyaz.. ayagini bi yere vursa morario.. biliorum ne demek istedigini.. zor bi ten rengi bu kdr beyaz olmak..

Buyuk oglum esmer kizimda bugday tenli.. bu cocuklar kardes ayni ana babadan :)

Ne çok beyaz tenli varmış. Hoş bizim ülkemizde esmer kendine buğday tenli, buğday tenli de kendine beyaz diyor. Birine sen esmersin ya ondan... Diyince hakaret etmişiz gibi " ne ben esmer değilim esmer diye Suna denir" diyor:))))
Keşke esmer olsaydım ama
Esmer kadınlar daha bir cekici oluyor bana göre:110:

Esmerim hatta yer yer yabanci saniyorlar Turkiye'de cunku cok orantili bir esmerligim varmis. Neyse ama cildim cok hassas, hatta cildimin bagisiklik sistemi rezalet. Ne sikintim varsa oradan cikiyor. Koyu tenlerin dezavantaji ciltte leke olusmasi melanin yuzunden, yani sivilce , yara vs genelde koyu leke birakarak iyilesir. Beyaz tenlilerin genelde bu dertleri yok ama onlarin sikintisi da cilt kanseri tehlikesi, hele akdeniz cografyasi gibi gunesin bol oldugu yerlerde ciddi sorun olabilir beyaz tenli olmak. O yuzden beyaz esmer ten farketmeksizin gunes kremi kullanin.
Ama tam tersi esmer ten icin hassas degil deniyor..

X