Çatlaklar Beyaz ve kırmızı çatlaklar

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

leylekhanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2017
1
0
25
Arkadaşlar, ben buradaki yazıları okudum ama kendi derdimi de anlatayım, belki gideren vardır, bir umut. Ben 19 yaşindayım 5 sene önceden beri vardı zaten
1) Benim beyaza dönmüs çatlaklarım zaten var dı, kilo sorunu değil, uzama sorunu idi,
Beyaz çatlaklarda herhangi bir tedavi var mı? Epilasyon haricinde ve epilasyonla geçen?
2) Bir de şimdi yenileri çıkmaya başladı :KK43: hemde çok kötüler tam kalçalarımda, nasıl geçer, neler yapmalıyım, neler yemekiyim, ne sürmeliyim, kesin çözüm olan her şeyi yazın lütfen

Dermatoloğa git kırmızılar için krem verir. Lireac etkili yeniyse geçirir. Beyazlar için şuan bi tedavi yok malesef ama sen kırmızılar için acele et zaman kaybetme beyaza dönmesinler.

Walla tek çaresi Ben de işe yaradı çünkü , pişik kremi .johnsons baby kullandım her gun.gunde 3 kere. beyaz olanları kapanmaya basladi.tavsiye ederim.hem de cildi beyazlatiyor.

Adayaday cidden beyazlar kapaniyor mu ya bende de var bacak ve kalcalar da 15 kg verince. Şimdi nasil gecicek bilmiyorum.Senin yazini okuyunca bi mutlu oldum.Ne kadar zamandir yapiyosun? Bende bepanthol var oda pisik kremi etkili olur sanirim.Sevgiler...

Arkadaşlar, ben buradaki yazıları okudum ama kendi derdimi de anlatayım, belki gideren vardır, bir umut. Ben 19 yaşindayım 5 sene önceden beri vardı zaten
1) Benim beyaza dönmüs çatlaklarım zaten var dı, kilo sorunu değil, uzama sorunu idi,
Beyaz çatlaklarda herhangi bir tedavi var mı? Epilasyon haricinde ve epilasyonla geçen?
2) Bir de şimdi yenileri çıkmaya başladı :KK43: hemde çok kötüler tam kalçalarımda, nasıl geçer, neler yapmalıyım, neler yemekiyim, ne sürmeliyim, kesin çözüm olan her şeyi yazın lütfen
Merhaba canım benimde kalçalarımda vardı ve dr.erçin özüntürk tavsiyesiyle BODYEVER kullanmaya başladım ve harika sonuçlar aldım bence alıp denemelisin..

X