Beylikdüzü Medilife Burun Estetiği Nolursunuz yardım edin:(

hsyrsb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2010
10
4
Arkadaşlar Beylikdüzü medilife hastanesinde burun estetiği olmak istiyorum. Ancak doktorlar çok içime sinmedi daha önce bu hastanede ameliyat olan doktor önerebilecek biri varsa ne olur yadımcı olsun.. İstanbul avrupa yakasında maximum 4 bin tl ye ameliyat olabileceğim iyi bir doktor önerebilirseniz çook çook sevinirim.. Okulum başlayacak fazla zamanım yok bir an önce ameliyat olmam lazım nolursunuz bilen birileri fikir verebilir mi..

ben avcılar hospıtalde oldum memnun muyum dersen kımse estetık oldugunu anlamadı ama benım cok estetıklık durumumda yoktu ufak bı kıkırdak vardı ıcınde onu aldı . ufacık bı degsm oldu .kıkırdak bellııoluyodu .ben de dedım seklı degıssn ıstemıyorum estetık vs vs ıstemıyorum sadece kıkırdak gıtsn baska ellemeyın (tabı et yerıne kıkırdak alındgı ıcın estetık amelıyata gırıyor) memnun muym dersen ufak bı degsm oldu kımse anlamadıgı ıcın memnunum. burnun sertleşiyor. artık bırının burnuna dokunsam estetık mı degıl mı dokuanarak anlarım:KK70: beylıkduzunu bılmıyorum.avcılar fıyat olarak uygun

X