Burun estetigi olanlar yardim lütfen!!

Candykendiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2020
12
8
21
Ya ben de oldum ama kemer çıktı sizce tekrar ameliyat olayım mı acil yardımmm ☹️😩😩😩😩

Eklentiler

• 5D4178B6-6DEB-40EF-9D9C-49F564E570D5.png
    5D4178B6-6DEB-40EF-9D9C-49F564E570D5.png
    459,3 KB · Görüntüleme: 82

Laviiaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2021
35
10

Candykendiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2020
12
8
21
Ameliyat olalı kaç gün oldu? Masaj önerdi mi doktorunuz? Çok geçmiş olsun.
6 ay oldu ameliyat olalı 1 aydır da böyle değişmedi masaj yaptım ama aynı
Revizyon falan da hiç uğraşmak istemiyorum sizce çok mu kötü görenler zaten hiç estetik olduğumu anlamıyor 😂bilinçaltıma estetik olmadım diye yerleştirdim böyle devam bakalım 🤦🏻‍♀️😂

burunburun

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
253
81
20
6 ay oldu ameliyat olalı 1 aydır da böyle değişmedi masaj yaptım ama aynı
Revizyon falan da hiç uğraşmak istemiyorum sizce çok mu kötü görenler zaten hiç estetik olduğumu anlamıyor 😂bilinçaltıma estetik olmadım diye yerleştirdim böyle devam bakalım 🤦🏻‍♀️😂
Yaa kötü değil, belki yaz sıcağından kaynaklı ödem vs. oluşmuştur. Revizyon gerçekten çok sıkıntı, sizi rahatsız etmiyorsa 1- 1.5 seneyi tamamlayın, sonra ne yapılabilir doktorunuzla konuşursunuz. Ama kesinlikle kötü değil,canınızı sıkmayın :)

Laviiaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2021
35
10
Ben nefes alamıyordum kemeri de alıcam dedi ilk günler çok az görünüyordu sonra eskisine döndü kemik mi büyüdü noldu anlamadım
Yani bence kötü degil sizi rahatsiz etmiyorsa revizyon düşünmeyin belli bile olmuyor ama 1 seneyi doldurmakta fayda var 🤗 benimde yarin bantlarim cikicak nasil bişey beni bekliyor bakalim 🙈

Frezzyaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2021
2
1
26
Ya ben de oldum ama kemer çıktı sizce tekrar ameliyat olayım mı acil yardımmm ☹️😩😩😩😩
Öncelikle geçmiş olsun. Bugün tam 2 ay oldu ameliyat olali ve bende de kemer var. Bantlar cıktığından beri kemer var burnumda. Dr büyük olasılıkla ödem diyor. En az 6 ay beklemelisin inecek, diyor. Bakalım sabırsızlıkla bekliyorum bende. 🤷‍♀️

Candykendiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2020
12
8
21
Yaa kötü değil, belki yaz sıcağından kaynaklı ödem vs. oluşmuştur. Revizyon gerçekten çok sıkıntı, sizi rahatsız etmiyorsa 1- 1.5 seneyi tamamlayın, sonra ne yapılabilir doktorunuzla konuşursunuz. Ama kesinlikle kötü değil,canınızı sıkmayın :)
Benim psikolojim bi daha kaldırmaz ya ameliyat cildim de kalın en iyisi zamana bırakmak..:) çok teşekkür ederim çirkin de olsa kabullencem 😂