Bi bakınız

Arkadaşım ambulansta doktor. O daha önce anlatmıştı ambulansların birkaç zamandır çağarıldığında gitme zorunlulukları var isterse başı ağarsın hastanın.Sizinkiler gibi olan çok insan varmış o da yakınıyordu.Bu yüzden şikayet etmeniz sonucu değiştirmez.Zaten en yakın hastanenın ambulansı gıdıyordur onlar da tanımıstır artık da el mecbur gelıyorlar işte.Eşinize söyleyin oturup anlatsın senın .ıçın yuzunden belkı kalp krızı gecıren bırıne gec kalıyorlar bır canın hakkını odeyebılecek mısın gıbısınden.
Yada korkutsun yarın obur gun cıddı bırsey oldugunda gelmezler sızı tanıyorlar bu yaptıklarınızla gıbı ...artık hangısı işe yararsa bilemiyorum.

Evet benim şikayet ettiğim ortaya çıkar diye çekiniyorum zaten. Bir şey dediğim zaman bağırıp kızıyorlar o yüzden susuyorum ama üzülüyorum bir yandan da
Şikâyeti kimin ettiği ortaya çıkmaz ama sen garanti olarak başkasına yaptır böylece riske girmezsin

Oraya giden ambulans ekibi zaten neyin ne olduğunu biliyor. Gitmeme gibi bir durum yok, şikayet etseniz de bir şey çıkmaz. Vicdanlarına oynamanız gerek.

Tiksindim şu an. Kendini akıllı sanan zavallılar. Sonra da mutlu oluyolardır paramız cebimizde kaldı diye

Arabaları yok mu kaç yaşındalar araba aldırsanız

Hasta sapasağlam bile olsa sağlık ekipleri alıp hastaneye götürmek zorundalar. Öyle bir kural var.

Konu sahibi eğer şikayet edersen tek sonuç şu olabilir 250₺ idari para cezası uygulaması. O da bir ihtimal

Gereksiz yere ambulans cagirmak elbette yanlis.
Ama her ne olursa olsun bir köyün ulasiminin olmamasi cok daha yanlis. Bir minibus olsa,merkeze kadar gelse o insanlar da surekli taksi cagirmak zorunda kalmazlar. Yetkililerden buna cozum bulunmasini isterseniz iyi niyetli oldugunuza inanir herkes. Yoksa da sadece kaynana gicikligindan muzdarip oldugunuzu dusunurler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…