Bi çare

menevse68

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
2
-16
21
Merhaba nerden nasıl başlayım hiç bilmiyorum benim fikirlerinize ihtiyacım var. Eşime musallat olan bi kadın var oda evli üstelik. bütün sosyal medyalardan eşime ulaşmış eşim engellemiş heryerden en son farklı numaralardan ulaşıp aklına girmiş , arkadaş olalım mutsuzum sohbet edelim gibi gibi ne yapıyor ne ediyor aklına giriyor bunlar konuşmaya başlıyor. sonra benim haberim oluyor tabi ayrılıklar küslükler daha neler neler hazmedemedim kendime bile zarar vermek istedim. aradan zaman geçti biz toparladık içimdeki yara acı geçtimi derseniz hala sindiremiyorum olanları. Benim içimdeki asıl acı bu kadını hala görmem hiç birşey olmamış gibi karşıma çıkması kendini göstermesi yolda sokakta karşılaşmamız sürekli. Bu kadının bu ilk değil eşi uzakta sürekli böyle şeyler yapıypr ama eşinin haberi yok tabi kadın yırtığın ahlaksızın teki. sizce ben bu kadından bunun acısını nasıl alabilirim hiç utanması yok onu görmek arsızlığı canımı çok yakıyor. Eşini fake hesaptan aramak mesaj atmak istedim yapamadım beni bu dertten kurtarın ne olur bi çare oda belasını bulsun onun öyle arsızca ben burdayım diye gezmesi çok acı veriyor.

Öyle bi anlatmışsınız ki eşinizin cezai ehliyeti yok kendi başına mantıklı kararlar alacak kabiliyette değil, nereye çeksen oraya gidiyor.
Kimse eşinizi zorla kandırıp aklını çelmemiş, adamın yapası varmış yapmış.
Bi kere yapan bi daha yapar. Her kadından böyle intikam mı almaya çalışcaksınız? Öyleyse işiniz zor.
Unutmayın ki size bağlılık yemini eden eşiniz, dış kapının dış mandalı bir kadın değil. İlla intikam istiyorsanız eşinizden başlayın boşanarak. Sizin muhatabınız eşiniz.

Niye buradaki tek arsız, ahlaksız kadın oluyor? Eşinizi neredeyse mağdur ilan etmişsiniz. Adamın aklında siz olsaydınız başka bir kadın da aklına girmezdi. Her şey karşılıklı, beraber yapılmış ama belasını bulması gereken bir tek kadın ne hikmetse. Affettiğiniz için eşiniz yine yapacak böyle şeyler. Alışın bunlara.

Merhaba nerden nasıl başlayım hiç bilmiyorum benim fikirlerinize ihtiyacım var. Eşime musallat olan bi kadın var oda evli üstelik. bütün sosyal medyalardan eşime ulaşmış eşim engellemiş heryerden en son farklı numaralardan ulaşıp aklına girmiş , arkadaş olalım mutsuzum sohbet edelim gibi gibi ne yapıyor ne ediyor aklına giriyor bunlar konuşmaya başlıyor. sonra benim haberim oluyor tabi ayrılıklar küslükler daha neler neler hazmedemedim kendime bile zarar vermek istedim. aradan zaman geçti biz toparladık içimdeki yara acı geçtimi derseniz hala sindiremiyorum olanları. Benim içimdeki asıl acı bu kadını hala görmem hiç birşey olmamış gibi karşıma çıkması kendini göstermesi yolda sokakta karşılaşmamız sürekli. Bu kadının bu ilk değil eşi uzakta sürekli böyle şeyler yapıypr ama eşinin haberi yok tabi kadın yırtığın ahlaksızın teki. sizce ben bu kadından bunun acısını nasıl alabilirim hiç utanması yok onu görmek arsızlığı canımı çok yakıyor. Eşini fake hesaptan aramak mesaj atmak istedim yapamadım beni bu dertten kurtarın ne olur bi çare oda belasını bulsun onun öyle arsızca ben burdayım diye gezmesi çok acı veriyor.
Eşinden kurtul kimsenin psikolojin ile oynamasına müsade etme. Sen de dik dur koy kapıya adamı kemalim yapmaz kafasından da çık.

Şaka mısınız?
Eşiniz de sokakta hiç utanması olmadan geziyor ve adamın yüzüne bakıyor ya da bakacak.
Eşiniz de hiç bedel ödemedi zavallı kociş olmuş hatta kadın onu kandırmış ya?
Sanki siz bir bedel ödetmişsiniz tutup ayrılmışsınız arsız kocanızdan gibi kadın da bedel ödesin kocasına yazayım falan demeniz çok komik ama ya.
Önce kocanıza bedel ödetin ayrılın kalsın tek sonra da dediğinizi yapın haklı olursunuz.
Bir de kadına dediğiniz her şey kocanıza dediğiniz şey aslında onun sa farkına varın.

Heee Tamam ben anladım en son farklı numaralardan ulaşıp aklına girmiş Tamam o zaman

Kusura bakmayın ama bu tarz konularda aklı başında olan tüm kadınlar aynı şeyleri söyler. Karşı taraftaki kadının size sadakat borcu yok. Siz karşı taraftaki kadınla mı evlendiniz? O mu size iyi günde, kötü günde yanınızda olacağınıza dair söz verdi? Cevap veriyorum hayır. Size bu sözleri veren sadakat yemini eden kendi eşiniz. Önce kendi eşinizi eleştirin sonra başka kadınlara laf edin. Sorun sizin eşinizdeyse Ayşe gider,Fatma gelir bu bir döngü haline gelir. Yeşilçam filmlerinde olduğu gibi kendinizi kandırmayın. Karşı taraf cadı da sizin kocanız melek mi? Sizin kocanız yüz vermese karşı taraf niye bu kadar ısrarlı olsun? Siz şimdi karşı taraftaki kadının efsunlu olduğunu, büyü yaptığını falan da iddia edersiniz. Aynen kadınların işi gücü yok, beş para etmez kocalarınızı elde etmek için planlar,büyüler yapıyorlar ama kocalarınızın hiç suçu yok. Aynen güzel bir masalmış. Bu masallara ancak siz inanırsınız, kendinizi böyle teselli ediyorsunuz. Boşanın desek kocamı seviyorum aslında iyi biri,ailem kabul etmez, çalışmıyorum edebiyatı yapacaksınız o yüzden evliliğe devam edin,kocanız da sizi aldatmaya devam edecek🤷🏻‍♀️

Adamcağızın tüm engellemelerine rağmen ne yapmış etmiş zavallı adamcağızın aklına girmiş ya, vay rezil vay! İnsanlığın ilk hikâyesindeki gibi zavallı erkek, ağaçtaki elmayı kadının elinden alıp yemiş! Bu kadınlar var ya, şeytanın ortağı yeminlen😖 Cık cık cık. Zavallı adamcağıza üzüldüm ben:KK45:

farklı numaralardan ulaşıp aklına girmiş
Aklına girmeseymiş iyiymiş, yazık çok acıdım kocanıza. Hep böyle oluyor, oynaşmak fingirdeşmek adamların aklının ucunda bile yokken zorla sokuyorlar. Belki silah dayamıştır kocanızın kafasına, polise gidin şikayet edin. Kadınlar benim masum kocamı şeyediyorlar şikayet etmek istiyorum bu kadınları deyin. Kurtarın kocanızı, belki o zaman içinize siner boynuzlarınız.

Eşiniz öyle iki ısrarla aklına girilebilecek bir salak mı ? Tamam kadın arsız ama sizin kocanız ondan farksız mı ?

X