Bi çözüm arıyorum

Sofiasofia

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
781
917
30
1 ay sonra eşim gelicek işinden dolayı uzakta. Evde tek kaldım. Bulundugum yerde çevrem yok, zaten eylül ayında çalışmaya başlayacağım ve temmuz agustos tasınmakla geçicek gel git vs yorucu bir süreç. 1 aylık iş bulmak mantıklı gelmedi, evde de bunalıyorum, hani ingilizce kursuna falan mı gitsem dedim ama pahalılar. Yani napabilirim kurs falan bulsam zaman hızlı geçicek ama her şey çok pahalı. Zaten geçen sene evlendik bu sene bilgisayar lazım oldu aldık çok açılmak da istemiyorum ama çok da bunaldım :KK43: evde bol film kitap vs ilgileniyorum spor yemek derken zaman geçiyor ama çok zor tek olmak :KK43: siz napardınız

basit el işleriyle uğraşabilirsiniz evinize süs olur. Punch seti alabilirsiniz,puffy iplerle birşeyler yapabilirsiniz,varsa yemek kursuna gidebilirsiniz belediyenin falan ama 1 ay için değmeyelir. Yüzmeye gidebilirsiniz seviyorsanız.

Halk eğitim kursuna gidebilirsiniz ama onlar şimdi öğrenci alırlar mı bilmiyorum eğer el yeteneğiniz var ise örgü tavşan filan işleyebilirsiniz ben de başladım arada yapıyorum çok güzel oluyor internette videoları var açıklayıcı şekilde.

X