Bı eş adayinda karakter olarak olmazsa olmazlariniz nelerdir ?

Hayatta bir tek annem var. Başka akrabam yok. Elbette ki eşim anneme saygı duymak zorunda,onu el üstünde tutmak zorunda. En başında evlenirken bunu söyledim ben. Eşim de kabul etti. Kabul etmese evlenmezdim. Eşim anneme saygı duyamayacaksa benim eşim olmayıversin. Bence linçlik bir durum yok,bu bir gereklilik.
Demek istediğim şey şu. Buradaki konularda görüyoruz erkek anneme saygı duymuyorsun diye ayrıldı diyorlar ve o adamı anneci diye linçliyoruz o yüzden dedim.

Demek istediğim şey şu. Buradaki konularda görüyoruz erkek anneme saygı duymuyorsun diye ayrıldı diyorlar ve o adamı anneci diye linçliyoruz o yüzden dedim.
Annecilik kötü bir şey değil bence. Herkesin bir annesi var ve eşine de o anneyi ezdirmemeli. Elbette annesi de eşini ezmemeli. Her şeyin dengelisi güzeldir. O dengeyi de eşler kurmalı.

Yazılanlara ek olarak "sorun çözme" becerisini eklemek istiyorum. Hayatımızın her döneminde mutlaka sorunlar oluyor, o yüzden eşler arasında bence bu cok onemli, sorunları görmezden gelmek yerine çözüm üreten biri olması inanılmaz önemli..

Genellikle dürüst, karakterli, vicdanlı, merhametli olsun yazilmis ama zaten kim "ben yalan söyleyen, merhametsiz birini severim" der ki.

Saygı , sevgi , merhamet.Anlyışlı olması, gönül almayı bilmesi, evlilik sorumluluğunu alabilecek olgunlukta olması, kadın ruhundan anlamalı.Son konularımda bahsettiğim üzere annesine beni ezdirmemeli (ezdirmemeliydi yani)

İyi akşamlar bir eş adayinda olmazsa olmaz diyeceginiz kişilik özellikleri nelerdir ? Dikkat edilmesi gereken taviz verilmemesi gereken kriterler kırmızı çizgileriniz nelerdir ?Hangi durumda ilişkinizi bitirsiniz?
Benim için sabırlı olması, sorumluluk sahibi, caliskan, anlayışlı,fedakar, romantik,saygılı,hoşgörü........... 😁😁😁😁

İyi akşamlar bir eş adayinda olmazsa olmaz diyeceginiz kişilik özellikleri nelerdir ? Dikkat edilmesi gereken taviz verilmemesi gereken kriterler kırmızı çizgileriniz nelerdir ?Hangi durumda ilişkinizi bitirsiniz?
Sadakat, nezaket ve çalışkanlık.

Çalışkan olmalı yaptığı iş önemli değil ama evine ekmek getirme sorumluluğunu bilmeli boş durmamalı, merhamet ve saygı kesinlikle merhametli olan insanın davranışları zaten bambaşka saygı yoksa da herşey zamanla tükenmeye mahkum bu üçü benim için önemli

X