Bi negatif bi pozitif çıkan testlerrr..Yardımmm

adetı gectıkten 2 3 gun sonra yapıp negatıf goren bıle var ama aslında hamıleler :anneadayı:

en ıyısı adet gecıktıktan sonra kan testı yaptırmak sanırım
Aynen ben ikinci gebeliğimi 5 gün gecikmeyle bunlardan çok daha silik bir çizgiyle öğrenmiştim..Geç döllenme olmuş

Umarım.Gidecektim ama adet gelmezse gitmeye karar verdim evde çocuklar var adet olursam boşa gitmiş olucam diye..Pazartesi günü kana gidicem ilk iş eğer yarın adet olmazsam

yani 3 gün sonra öğrenseniz nolur 5 gün önce öğrenseniz ne olur. Madem şüphe var adet gecikirse kan verirsiniz. Adet gününe kadar kafanızdan bu düşünceyi atın bence.
Bu testlere harcanan para da bana israf geliyor artık.
İnşallah istediğiniz sonucu alırsınız. 🙏🏻

yani 3 gün sonra öğrenseniz nolur 5 gün önce öğrenseniz ne olur. Madem şüphe var adet gecikirse kan verirsiniz. Adet gününe kadar kafanızdan bu düşünceyi atın bence.
Benim endişemi anlayamazsınız zaten herkesin farklı korkuları düşünceleri var.Öyle değil mi? Umarım öyle olur.Zaten bugün adet günüm.Olmadım henüz hayırlısı pazartesi kan vericem

Benim endişemi anlayamazsınız zaten herkesin farklı korkuları düşünceleri var.Öyle değil mi? Umarım öyle olur.Zaten bugün adet günüm.Olmadım henüz hayırlısı pazartesi kan vericem
Benimde boyleydi aynen 100 cikmisti değerim albi testi
Adet olmam lazımfı olmadım hala bakalım

özür dilerim çocuk istiyor musunuz istemiyor musunuz tam anlamadım da zaten yazdığınızdan. Endişeniz ne anlamadım o yüzden.
Keşke dün sağlık ocağında kan verseydiniz. Bu testler sadece israf ve insanı endişeye daha fazla endişeye sürüklüyor. O sebeple yapılmasını gereksiz buluyorum. Ben evde acil durum için bir tane bulundururdum çocuk istemediğim zamanlarda. Adetim gecikirse panik olmayayım diye.
Ama çocuk düşünmeye başlayınca test olayına hiç girmedim. Gecikmediği sürece de hu israfı yapmadım açıkçası.
Bu arada bir kez pozitif görmeniz yeterli. Gebelik var demek için.

özür dilerim çocuk istiyor musunuz istemiyor musunuz tam anlamadım da zaten yazdığınızdan. Endişeniz ne anlamadım o yüzden.
Keşke dün sağlık ocağında kan verseydiniz. Bu testler sadece israf ve insanı endişeye daha fazla endişeye sürüklüyor. O sebeple yapılmasını gereksiz buluyorum. Ben evde acil durum için bir tane bulundururdum çocuk istemediğim zamanlarda. Adetim gecikirse panik olmayayım diye.
Ama çocuk düşünmeye başlayınca test olayına hiç girmedim. Gecikmediği sürece de hu israfı yapmadım açıkçası.
Bu arada bir kez pozitif görmeniz yeterli. Gebelik var demek için.
Teşekkürler

bunda varmı arkadaslar anlamadm ben mi hayal cizgi goruyom

Eklentiler

• 0AB5C71D-ADC8-484B-A29A-4B1332299DD4.jpeg
    0AB5C71D-ADC8-484B-A29A-4B1332299DD4.jpeg
    76,7 KB · Görüntüleme: 589
adete 11 gün kala yumurtlama olur mu arkadaslar belirtilerm vardı değerlendirmiştim carsamba gnu smdi adet belrtilerm var goguslerm sis agrıyo anlamadım bi türlü

X