Bölgesel İncelme Biberiye yağı ile basen inceltme

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

yasak_elma

cicoz
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2013
91
10
Kızlar bacak basen bölgesi inceltmek için biberiye yağını duydum. Kullanan var mı ? Bende çayıda var yağınıda aldım. Aranıda basenine faydası olduğunu gören varsa yorum yazabilir mi ?

Bende başlamayı düşünüyorum. Bacaklara sürüp masaj yapıp duş almak gerekiyormuş.

Kızlar bacak basen bölgesi inceltmek için biberiye yağını duydum. Kullanan var mı ? Bende çayıda var yağınıda aldım. Aranıda basenine faydası olduğunu gören varsa yorum yazabilir mi ?

Bende başlamayı düşünüyorum. Bacaklara sürüp masaj yapıp duş almak gerekiyormuş.

ben diyetsiz ve sporsuz (spor olarak yürüyüş dahi olsa bile) asla basenlerin inceleceğini düşünmüyorum.bunlar yapılırsa yanında biberiye yağıda kullanılabilir.o zaman faydası olur.

ben diyetsiz ve sporsuz (spor olarak yürüyüş dahi olsa bile) asla basenlerin inceleceğini düşünmüyorum.bunlar yapılırsa yanında biberiye yağıda kullanılabilir.o zaman faydası olur.

Evet canım zaten o yağ sürüldükten sonra bacakların ısınması gerekiyor. Ben zaten hergün bacak hareketleri yapıyorum yerde. Sürsem acaba etki eder mi? Kullananlar varmı merak ediyorum gerçekten.

Evet canım zaten o yağ sürüldükten sonra bacakların ısınması gerekiyor. Ben zaten hergün bacak hareketleri yapıyorum yerde. Sürsem acaba etki eder mi? Kullananlar varmı merak ediyorum gerçekten.

ben güzellik uzmanlarından duymuştum ki sadece biberiye kullanmak cildi tahriş ediyormuş yakıcı bir özelliği varmış
onun içine biraz limon suyu badem yağı vazelin gibi birşeyler koyup krem kıvamına getirmek gerekiyormuş.iyice araştır.

ben güzellik uzmanlarından duymuştum ki sadece biberiye kullanmak cildi tahriş ediyormuş yakıcı bir özelliği varmış
onun içine biraz limon suyu badem yağı vazelin gibi birşeyler koyup krem kıvamına getirmek gerekiyormuş.iyice araştır.

Bende susamla karıştırıldığını duydum çoğunlukla. İçine yosun yağıda karıştırılarak sıkılaşma sağlanabilirmiş.

biberiye yağını ben yazın düşüp dizlerimi morarttıktan sonra morlukların geçmesi için sürmüştüm. bu konuda gerçekten işe yarıyor. bacaklarımı inceltmek için ara sıra sürdüm brz düzensiz olduğu için ara sıra nivea kullandığım için net bişi diyemem. ben tek başına yağı sürdüm bir sakınca görmedm

Ben biberiye portakal ve limon karıştırıp kullanıyorum. Bayağı etkili oluyor. Ama kullandığınız yağın içeriğine dikkat edin :)

Ben biberiye yağıyla ilgi biseyler okudum denemek istedim baya iddalı şeyler yazıyordu yok 5 cm inceldim yok 9cm inceldim filan diye bende aktardan aldim bacaklarıma sürdüm streç filmle sardım bunu banyodan çıkınca yaptım biberiye yağını ben biraz krem ve bebek yağıyla karıştırıp uyguladım sıkı bir şekilde sardım yorganin altına girdim ısınsın diye viks e benzer naneli bi kokusu var

X