Bihter veya behlül olsaydınız,yasak aşkı göze alır mıydınız?

Bihter veya behlül olsaydınız,yasak aşkı göze alır mıydınız?

• evet

OY: 11 19,0%
  • hayır

OY: 47 81,0%

• Ankete Katılan
    58
evliysem eşimi seviyorumdur sevdiğime bunu asla yapmam..
eğer eşimi artık sevmiyorsam evli kalmam, boşanmak isterim ama boşandığım eşimin yeğeniyle yine olmam
ki zaten ben onların birbirlerine aşık olduklarınıda düşünmüyorum sadece tutku heralde bu çünkü bir araya geldiklerinde yaptıkları bitek şey var :)) aşk tamamen bumudur yani

vereliniortakvereliniortakvereliniortak

bende moruk yani yaşlı adamla evli olsaydım bende aldatırdım

onlarınki aşk filan değil.

sadece birbirlerine yasak oldukları için aşk gibi geliyor.

bihter bekar olsaydı behlül onuda eskitip atardı.

birsis kendisini çok seven kocasını , diğerine kendisine emek veren amcasını aldatıyor.

AŞK değil sadece İHANET....

doğru söze nedenir.Çok güzel anlatmışsın.
Aşk değil onlarınki ihanet ve yasaklandığı için arzulanan şehvet...
Asla böyle birşey yapmazdım.İhanet ederek Adnan bey gibi değer veren kocamı aldatmazdım...:kahve:

bu aşk değil ki bihterin rolü burda şeylik olmuş resmen :) aşk 2 kişiliktir bunlar 3 kişiler :) asla yapmazdım ben..

bende moruk yani yaşlı adamla evli olsaydım bende aldatırdım

bende katiliyorum...ben genc taze olacam ve babam yasimda bir morukla evli olcam...bögghhh...ve ayni evdede behlül gibi biri ...yani kusura bakmayin ama bende günaha girebilirdim...

adnan bey salak ...sübyanci ...kizi yasinda birinle senin ne isin var...yasina uygun bir sürü kadin vardi...ama yok... azgin moruk en güzel ve tazesini istedi...aslinda bihter behlülden hamile kalip onu adnan beye yamamasi lazim...onun gibi yasli erkeklere sirf boynuz yetmez.:nazar:( kendimi pek bi kinci gördüm...bana ne oluyorsa...ala ala:sm_confused:)

hayır kesinlikle almazdım gül gibi adnan hiç böyle şey i hak etmiyor ki behlül davranışlarıda nasıl değişmeğe başladı saf bihter

kesınlıkle yapmazdım bırak yıgenıyle baska bı erkekmı asla ben kocamı sevıyorumm ulemmmm onlar sasırmıss bırıyle bısı yasıcaksan bu yasak olmamalı helede evlı bırıyse hıçolmamalı sacma sapan bı fılm sımdıkı dızılerı anlamıyorum gercı hayatımızda yokmu bolelerı cokk zaman cok degısdı ınsanlar ıgrenclestıı neden baska bırını secerek elındekılerı kırarlarkı anlamıyorumm kımseyı artık mıdem bulanıyoo bu olaylara kımın elı kımın cebınde bellı deıl

ugrasamam oyle karisik islerler beni yorar Adnanin parasini yiyip ohhh keyfime bakardim baktim yurumuyor bosanir aldigim parayla sefa surerdim hem kendimi hem serefimi ayak altina almazdim

Kesinlikle hayır..Bir kere ben ne kadar zengin olursa olsun babam yaşında adamla evlenmezdim..:dilcikar:

ıkisi de birbiri için bulunmaz hint kumaşı diil sonuçta.
Bihter Adnan'ın bütün mal varlığına servetine sırt çevirip Behlül'e ne için koşar ki..
Behlül desen o da amcası olmadan bi hiç zaten.Ne işi var ne bi evi...
Zaten onlarınki de aşk diil bence..

Aslında filim değilde genelde yasak aşk zaten kabullenilir bişey değil.Ama genede yasak aşk olursa evli birine aşık olunursa boşanın sevdiğin kişiyle evlenin.Filime gelince zaten behlül çok yakışıklı yani aşık olduysa ona bihter boşansın eşimnden ama filim ya boşanmıyacak bir sürü entirikalar olacak sizde izleyeceniz.Ama behlül acayib yakışıklı herkez şeytana uyar yani onu görünce

asla ama bence en büyük hata ikisindede...kocası o kadar iyi bir insanken yediği önünde yemediği arkasında üstelik annesiyle bile aynı çatıda yaşama fırsatı verecek kadar iyi bir kocası varken gitti kocasının yiğenim gözüyle bakıp büyüttüğü adama aşık oldu..aslında bu aşk değil sadece bir heyecan..eminim ona yaşama fırsatı sunsalar beraber gerçek hayatta olsa hemen bıkacak ama maalesef böyle hatalar yapan gerçekte çok var..ama ben bihter olsam kocamdan boşanır ne halt yiyeceksem ondan sonra yerdim..utanmadan çocuğun odalarına gidiyor.hadi gel kaçalım diyor.bunlar asssssssssla bir kadına yakışmıyacak hareketler...Rabbim başa vermesin.çokkötü bir örnek..umarım böyle kocası olupta böyle heyecan peşinde koşan bayanlara bir ders olur...adnan umarım yakalarda koynundaki şeytanın farkına varır...

behlüle gelince yengesi dediği kadına aşık olmak elinde büyüdüğü adamı sırtından vurmak sanırım bi erkeğe hiç yakışmaz.çevresinde o kadar kadın kız varken o gitti çarpık bacaklı yengesine kaydirigubbakcemile3 aşık oldu.hadi bihter niyeti bozdu diyelim ya behlül behlül amcam dediği insana bu adiliği nasıl yapabildi?bihter belki dışardan sonradan o aileye giren biri kadın olarakta şeytan ama ya behlül behlül kendini toparlayıp yaptığı hatadan kaçmaktan vazgeçtiği gün dönmeliydi...asla behlül bihter olmak istemem...diyorum ya Rabbim başa vermesin...ama onların yerinde olsam ya bu heyecana bi son veririm yada adamdan boşanıp ondan sonra o haltı yerim..tabi bidaha o hayatı bulabilecekmiyim? asla..o zaman adnannımdan vazgeçmez,behlülünde derhal evden gitmesini isterdim...gerçi önemli olan bişeyleri yaşamadan bunu yapabilmek..sonradan yüzyüze bakılmaz ki...ne kadar çıpınırsan çırpın çamura batmış olursun bir kere..

ALLAHIM korusun böyle insanlardan eşimizi bizi çoluğumuzu çocuğumuzu...:nazar:

HIHI ALIRDIMkaydirigubbakcemile3
NAPICAKMIŞIM ÖLE YAŞLI ADAMLA GENCECİK YAKIŞIKLI VARKEN:dilcikar:

X