Bikini bölgesi

groenline

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2017
787
1.055
22 yaşındayım bugüne kadar bikini bölgesindeki tüylerimi jiletle alıyordum. kuaföre gitmeye çekiniyorum açıkçası o yüzden kendim halletmeye çalıştım. ama çok kalınlaştılar ve jilet cildimi tahriş ediyor. jilet dışında nasıl kurtulabilirim tek çözüm kuaför mü :KK43:

Hamam tozu satılıyor aktarlarda onu suyla macun kıvamına getirip sürün bekleyin kuricak biraz ovalayarak yıkayın dökülüyor ama jilet ten sonra nasıl çıkıyorsa öyle çıkıyor çabuk çıkıyor bide enfeksiyon mantar varsa kullanmayın çok yakıyor

Hamam tozu satılıyor aktarlarda onu suyla macun kıvamına getirip sürün bekleyin kuricak biraz ovalayarak yıkayın dökülüyor ama jilet ten sonra nasıl çıkıyorsa öyle çıkıyor çabuk çıkıyor bide enfeksiyon mantar varsa kullanmayın çok yakıyor
İlk defa bunu duydum 🤔

Kızlar jilet çok kötü yapıyor ben eski bi yöntemle tüylerimi seyrektirmiştim birde daha incelmişlerdi :) yöntem eldivenle alma😂 Ama canımdan can gitmişti ilk zamanlar..

Önceleri tüy dökücü krem kullanıyordum ama kökünden almadığı için tabi çabuk çıkıyordu. Bir de canım çok tatlıdır acıya dayanamam:110:sonra eldivene geçtim ama ilk alış çok acılıydı dayanamadım erteleyerek 3 günde falan aldım ama sonrakiler o kadar acımadı. Zaten acıya dayanmana göre ayarlıyosun kendini. Şuan kısa sürede işlem tamamHoppa

Öncesinde buzla uyuşturup eldivenle alabilirsin . Birde meşe külüyle uyuşturabilirsin . Külü sürüyorsun bi 5 10 dk sürüyorsun kremi cildine yedirir gibi sonra uyuşuyor ve daha sağlıklı zararsız yani ama etraf çok batıyor bi kaç kez eldivenle alıp seyreklestir tam çıkmadan agdaya git böyle alışabilirsin :KK51:

X