Bıktım zayıflıktan

Bende çok zayıfım boyum 160 kilom 40 hiç bişey yakışmıyor göz altlarım çökmüş gibi duruyor çünkü suratimda zayıf :KK43:

Arkadaşlar gerçekten inanılmaz zayıım boyum 173 ve 45 kiloyum yemek yiyemiyorum doktora gittim bi sorun yok dedi ama iştahım o kadar yok ki bazen bütün gün 1 öğünle geçiyo ama çok yediğim zaman da kilo alamıyorum napsam bilemiyorum eşim beni beğenmiyor gerçi sorduğumda yok öyle bişey diyor ama bence beğenmiyordur çünkü bikaç kez 2-3 kilo al popon çok küçüldü dedi ve napsam daha da zayıflamanın önüne geçemiyorum yüzüm çktü çok çirkinleştim doktorlar ısrarla değerlerimin normal olduğunu söylüyor ne giysem yakışmıyor psikolojim çok bozuk bana zorlanmadan toparlanabileceğim önerilerde bulunur musunuz

canım doktorların değerlerin normal diyorsa iş sende bitiyr artık. madem zayıflık sebebin bi rahatsızlık değğil senin çabalaman lazım. sadece çok yiyerek kilo alamasazsın.burd ne yediğin ve ne sıklıkta yediğin önemli.çok yiyomarsan az az ye günde 5-6 öğün ye. özellikle kalorisi yüksek değerli gıdalar tüket. mesela kuru incir kuru kayısı kuru üzüm gibi şeyerin kalorisi çok yüksektir.pekmez bal tahin tüketebilirsin.özellikle kırmızı et tüketmeyede bak. ama sadece diyetlik değil senin durumun bence. çok avantajlı bi boyun var. kitle endeksin 15 çıkıor bu çok az.ideal kadın indeksi 23 tür.bence boy avantajını kullanıp biraz kilo alsan harika bi vücudun olabilir bu yüzden çok enerji harcatmayan egzersizler yapmalısın.kas grubunu geliştirmende sana ağırlık kazandırır ve şekillenerek gelişirsin.

Arkadaşlar ben bu bebe büsküvüsi süt formülünü denedim 28inde başladım dayanamayıp 3gün sonra tartıldım çok sevindim eczanede tartıldım 50.4 çıktı çok sevinmiştim.şimdi tartıldım bugün 5 gün oldu tartı aldım tartıldım fakat 48.7 baştaki kilomdayım yani çok üzüldüm bırakmayı düşünüyorum ama bu ayın 13ünde 1 hafta olacak bakalım 2 veya bir kilo almış olmazsam bırakacağım çok umutluydum morelim çok bozuldu bilgisi olan yazabilir mi yanlız o zaman eczanede tartıldım şimdi evde sadece iç çamaşırlarla tartıldım fark yapar mı 13ünde kilo almış olur muyum sizce ?? Boyum 1.65 bu arada:cry::KK42::KK42::KK42:

Tatlıya aban şekerim.Hamur işine gömül. Kalorisi yüksek şeyler ye, yiyebilirsen tabi.

Canım benim eczanelerde Hacettepe onaylı keciboynuzu özü ve kara uzum özü al sabah ve yatarken iç kesinlikle sağlıklı bicimde kilo aldirio BN 45 kiloydum başlamadan önce 55 kiloya kadar çıktım bıraktım üzücü bir olay yaşadım 1 hafta boyunca 3 4 kilo kadar vermisim o yüzden bidaha aldım yeniden başladım tavsiye ederim yani içersinde seker katkı maddesi yok doğal bi dene istersen

Bunu 6 gündür yiyorum bi ay olana kadar deneyeyim olmazsa baktım almamışım denerim :/ teşekkür ederim canim

kızlar ben 2 ay gibi sürede oldu bu iştah açıcı felan almadım psikolağa gittim bana ilaç verdi iştahımı açıcak hemde uyku sorunum vardı şuan çok iyiyim boyuum 160

kızlar ben 2 ay gibi sürede oldu bu iştah açıcı felan almadım psikolağa gittim bana ilaç verdi iştahımı açıcak hemde uyku sorunum vardı şuan çok iyiyim boyuum 160

bunun çok da sağlıklı bir şey olduğunu düşünmüyorum sonuçta psikoloğun verdiği çoğu ilaç yavaş yavaş da olsa bağımlılık yapar ve dengeni bozar ha deyince bırakamazsın aman dikkatli ol kilo alacağım diye de sağlığını bozma

bunun çok da sağlıklı bir şey olduğunu düşünmüyorum sonuçta psikoloğun verdiği çoğu ilaç yavaş yavaş da olsa bağımlılık yapar ve dengeni bozar ha deyince bırakamazsın aman dikkatli ol kilo alacağım diye de sağlığını bozma
kilo almak amaçlı gitmedim kendimce sorunlarım vardı sabaha ezanına kadar uyumazdım uyku problemim vs vardı dedemin vefatından sonra deprasyona felan girdim mecbur bırakamıyorum hayliyle kilo almama yardımcı oldu bağımlı mıyım diye soruyorsan bir keresinde ilacımı yanıma almadım gece 3te eve gelmiştim bi gram uykum yoktu hapı içince uykum geldi

Kaç kilodan kaç kilo oldun o ilaçlarla ?
canım 45tim 55 şuan bide beniim midemden problemim vardı geçen sene başladı rahatsızlık reflü varmış çok kilo kaybı yaşattı bu hastalık çok afedersin sürekli yedimi çıkarıyordum kaç kere endoskopi çekildi ömrümden ömür gitti

kilo almak amaçlı gitmedim kendimce sorunlarım vardı sabaha ezanına kadar uyumazdım uyku problemim vs vardı dedemin vefatından sonra deprasyona felan girdim mecbur bırakamıyorum hayliyle kilo almama yardımcı oldu bağımlı mıyım diye soruyorsan bir keresinde ilacımı yanıma almadım gece 3te eve gelmiştim bi gram uykum yoktu hapı içince uykum geldi

Allah yardımcın olsun canım sen yine de dikkat et doktor kontrolüyle de olsa her şey senin kafanda bitiyor çözersin umarım bütün sorunlarını

reflü bende de var 1.5 ayda 9 kilo verdim endoskopi falan derken ben de acayip yoruldum inan ki
kesinlikle şu mide hem stressten yemekten nefret ediyordum şuan aram iyi ama başına gelen bilir seni anlıyorum o yemeği çıkarcam diyip yiyesim gelmiyordu kusucam diye korkuyordum dışarı bile çıkmıyordum aç geziyordum milletin içinde rezil olurum diye

X