Bıktım :@

En korktuğum erkek tipi Allah yardımcın olsun :) umarım halledersin sorunu kendi yöntemlerinle ama zor görünüyor :/

anlaşmak istedikten sonra anlaşıyorsun ya karşılıklı ufak tefek anlayışlar gösterildi mi iki insanın birbirine alışması zor olmuyor o kadar..

Bu nedu böyle ya :KK4: Tek erkek çocuk mu bu sülalede bu ne böyle altın kaplama felan mı ?? hadı normalde tabi ki arasın konuşsun ama en azından senın yanında yapmasın püüüf :KK19:

ben de idare edeyim aileyle de dengeleri kurdum mu benimkini avucumun içine alırım diyorum yavaş yavaş ama :KK55:

Aslında erkek arkadaşın da ince düşünceli birine benziyor twittera koyduğu fotoğraftan falan yani bu işini kolaylaştırır hatta senden çok erkek arkadaşın arada kalcağından zorlanır ama illaki kendi ailesini kurma yönünde ilerlicektir :)

Sevginize ve iliskinize saygım sonsuz ancak bu ilişkinin sağlıklı devam etmesi çok güç.

Hayatınız boyunca ikinci planda olmayı kabul etmeniz ve öfke nöbetleri geçirmeniz çok olağan duruyor.

Elbette her evlat ailesini saymali ancak bu korku derecesinde olursa is tehlikeli

Yarın öbür gün eşini ya da çocuğunu da ezdirir mazallah. .

Ailesi çok Seçici olabilir yalnız seçme hakkı yalnızca onlara verilmiyor bakalım siz beğenecekmisiniz bu insanları ..

Amiyane tabiri ile bu çocuğu asla evlendiremezler annesi alsın koynunda yatırsin ya da bişey bilmeyen cahil saf salak bi kız bulup evlendirsin kızı da kullansın oğlunu da..

Iyi olcup tartmak gerek

Sevgiler ,

Sevginize ve iliskinize saygım sonsuz ancak bu ilişkinin sağlıklı devam etmesi çok güç.

Hayatınız boyunca ikinci planda olmayı kabul etmeniz ve öfke nöbetleri geçirmeniz çok olağan duruyor.

Elbette her evlat ailesini saymali ancak bu korku derecesinde olursa is tehlikeli

Yarın öbür gün eşini ya da çocuğunu da ezdirir mazallah. .

Ailesi çok Seçici olabilir yalnız seçme hakkı yalnızca onlara verilmiyor bakalım siz beğenecekmisiniz bu insanları ..

Amiyane tabiri ile bu çocuğu asla evlendiremezler annesi alsın koynunda yatırsin ya da bişey bilmeyen cahil saf salak bi kız bulup evlendirsin kızı da kullansın oğlunu da..

Iyi olcup tartmak gerek

Sevgiler ,

korkularımdan bi kaçının üstüne gitmişsiniz burda evet kullanılmak kalıbı çok dönüp duruyor kafamda, yaşayıp göreceğiz okul bitince tanışacağım nasılsa.. ben sürekli ne kendi ailemle ne de eşimin ailesiyle uğraşamam gitsinler bi sümsük bulsunlar kendilerine anlamıyorum anne-baba olmanın zorunlulukları olan okutmak-para göndermek-sahip çıkmak görevlerine ilerleyen zamanda karşılık beklemelerini....

korkularımdan bi kaçının üstüne gitmişsiniz burda evet kullanılmak kalıbı çok dönüp duruyor kafamda, yaşayıp göreceğiz okul bitince tanışacağım nasılsa.. ben sürekli ne kendi ailemle ne de eşimin ailesiyle uğraşamam gitsinler bi sümsük bulsunlar kendilerine anlamıyorum anne-baba olmanın zorunlulukları olan okutmak-para göndermek-sahip çıkmak görevlerine ilerleyen zamanda karşılık beklemelerini....

Karşılık beklemekten ziyade bir çıkar ilişkisine dönecek gibi bir his var içimde.

Hersey de biz seni boşuna mi okuttuk bunu yap şunu yap bunu al onu yapma .

Birde boyut hakkımı helal etmem sana' ya kadar bile taşınabilir ...zor. .

Hanımlar soru falan sormayacağım ama artık iyice sinirleniyorum kimseye de bir şey anlatılmıyor bari buraya içimi dökeyim dedim :KK47:

sevgilim annesinden aşırı korkuyor, annesiyle telefonda konuşurken beni susturuyor mesela, annesi yanında kız sesi bile duysa günleri dar ediyor burnundan getiriyormuş :KK31: okulu bu sene bitecek, annem bi kız arkadaşım olduğunu bilse asla bana para göndermez diyor, iş bulup başlayana kadar huyuna gitmem lazım falan..

biz ise bizim ailede okulu bitecek erkeklere yok mu konuştuğun birileri bak okul da bitiyor falan deriz..

geçen gün de twitterda ne çok kız takipliyor seni falan dedim okuldan arkadaşlar onlar hep liseden üniden fln dedi ki doğru da neyse bişi demedim sonra içim rahat etsin diye bu akşam beraber fotoğrafımızı profil fotoğrafı yapmış ben de dedim ki kısmet diğerlerine artık :KK34: ben aylardır facebookta hep onunla fotoğraflarımızı kullanıyorum, ne bileyim beraber görülmek hoşuma gidiyor. o da facebooktan bahsediyosun biliyorum ama tüm akrabalarım ekli milletin ağzına sakız olurum dedi :44: e benim de dayım falan ekli mesela fotoyu ilk görüp sordu daha hiçbir şey demedi neticede kaç yaşında insanlarız. ben bir şey demeyeceğim zaten bu konuda sana yap yapma demedim şimdiye kadar dedim, tamam aşkım dedi ama eşeğin aklına karpuz kabuğu soktu bir kere.. normalde üstün düştüğüm bi durum değil ama herkes sevgilisiyle bir şeylerini paylaşıyor oralarda ben yetim gibi kaldım :KK5:

sigara içiyor mesela 24 yaşına girecek nerdeyse annem-babam-dedem öğrenirse öldürür, yok işte seni ailemle tanıştıracağım ama annem ve babaannem çok seçicidir falan diyor ne yap et gözlerine gir ne deseler he de geç, bir de biz seni okuttuk ilerde de sen kız kardeşini okutacaksın diyorlarmış benim ki de okutacağım tabi falan diyor bir genç kız kaç paraya okuyor ama di mi!

sülalesi çok geniş ve birbirine bağlı insanlar ama nedense en çok bu çocuğun üstüne düşüyorlar mesela beraberken annesiyle muhakkak 1 kez telefonda konuşur ya da babaannesiyle, halasıyla.. geçen gün dedi ki işte babaannemi aramayı unuttum ne zamandır küsmüş bana annem söyledi bi arayım da gönlünü alayım aradı bir saat konuştular gönlünü yaptı da ancak rahatladı.

bazen onun bu durumu çok irite edici geliyor, bazen de diyorum benim bağlarım zayıf galiba ben alışkın olmadığımdan tuhaf geliyor belki olması gereken ilişkiler budur bu şekildedir ama ben kız olduğum halde daha rahatım herkese her şeyi söyleyebiliyorum, tepki almıyorum, akrabalarımla karşılıklı sigara içeriz, karşıt fikirleri konuşabiliriz falan.. sanırım kültür farkı ama bu kadar da olmaz yahu :KK19:

bir de şu duruma bakarsak sanırım baya cadı kaynana olacak başımda korkuyorum :KK37:

Afedersin de o kadar korkuyosa ne diye o haltlari yiyo korkuyosan icme sigarayi mesela. . .bence iyi dusun bu insanla evlilik yurutebilir misin. Sonucta evlenince annesi kiz kardesi halasi babaannesi ve bilimum akrabalariyla da evlenecekmissin gibi duruyor:26:

Son düzenleme:
Oku oku, benim kaynana adayım için açtığım konuları oku:KK9:
İçin daralır, ne bu aşk dersin:KK31:
Beterden beteri var arkadaşım, şimdiden mesafeni koy ve ona göre davran. Tabii sevgilinle ciddi düşünüyorsan.
Zira çok içli dışlı olursan çekeceğin var gibi görünüyor:KK31:

di mi yani? ki muhtemelen bi kaç şeyi beğenmeyeceğim öngörüme bakarsam. ki ben yine onun hatrına kimseyi bozmam hepsini severim. ailenin bi önemi yok anlaşıyoruz da ama sürekli onları görmek isterse cinnet geçiririm gibi geliyor..

canım merak etme kendi evindeki düzene rahata alışınca misafirliğe bile gitmek istemez :)))

Sülalenin tek erkek cocugumu olamaki :KK14:
evlenince hapı yuttun valla. kaynanan gece sizi aramadan tekmil vermeden uyuyamazsınız diyim yane:KK53:
koguş yat gibi :KK52::KK51:

böyle erkeklere erkek diyesim gelmiyor kimse kusura bakmasın , o ne öyle ya süt kuzusu gibi akşamda biberonla süt içerek mi uyuyor :KK19::KK19:

ilerde çok sıkıntı çekersiniz gibime geliyor bütün aile hayatınıza burnunu sokar huzur vermezler :KK31: en özel anlarınızda adam annesiyle halasıyla babannesiyle saatlerce telefonda konuşuyor olur :KK30:

Hanımlar soru falan sormayacağım ama artık iyice sinirleniyorum kimseye de bir şey anlatılmıyor bari buraya içimi dökeyim dedim :KK47:

sevgilim annesinden aşırı korkuyor, annesiyle telefonda konuşurken beni susturuyor mesela, annesi yanında kız sesi bile duysa günleri dar ediyor burnundan getiriyormuş :KK31: okulu bu sene bitecek, annem bi kız arkadaşım olduğunu bilse asla bana para göndermez diyor, iş bulup başlayana kadar huyuna gitmem lazım falan..

biz ise bizim ailede okulu bitecek erkeklere yok mu konuştuğun birileri bak okul da bitiyor falan deriz..

geçen gün de twitterda ne çok kız takipliyor seni falan dedim okuldan arkadaşlar onlar hep liseden üniden fln dedi ki doğru da neyse bişi demedim sonra içim rahat etsin diye bu akşam beraber fotoğrafımızı profil fotoğrafı yapmış ben de dedim ki kısmet diğerlerine artık :KK34: ben aylardır facebookta hep onunla fotoğraflarımızı kullanıyorum, ne bileyim beraber görülmek hoşuma gidiyor. o da facebooktan bahsediyosun biliyorum ama tüm akrabalarım ekli milletin ağzına sakız olurum dedi :44: e benim de dayım falan ekli mesela fotoyu ilk görüp sordu daha hiçbir şey demedi neticede kaç yaşında insanlarız. ben bir şey demeyeceğim zaten bu konuda sana yap yapma demedim şimdiye kadar dedim, tamam aşkım dedi ama eşeğin aklına karpuz kabuğu soktu bir kere.. normalde üstün düştüğüm bi durum değil ama herkes sevgilisiyle bir şeylerini paylaşıyor oralarda ben yetim gibi kaldım :KK5:

sigara içiyor mesela 24 yaşına girecek nerdeyse annem-babam-dedem öğrenirse öldürür, yok işte seni ailemle tanıştıracağım ama annem ve babaannem çok seçicidir falan diyor ne yap et gözlerine gir ne deseler he de geç, bir de biz seni okuttuk ilerde de sen kız kardeşini okutacaksın diyorlarmış benim ki de okutacağım tabi falan diyor bir genç kız kaç paraya okuyor ama di mi!

sülalesi çok geniş ve birbirine bağlı insanlar ama nedense en çok bu çocuğun üstüne düşüyorlar mesela beraberken annesiyle muhakkak 1 kez telefonda konuşur ya da babaannesiyle, halasıyla.. geçen gün dedi ki işte babaannemi aramayı unuttum ne zamandır küsmüş bana annem söyledi bi arayım da gönlünü alayım aradı bir saat konuştular gönlünü yaptı da ancak rahatladı.

bazen onun bu durumu çok irite edici geliyor, bazen de diyorum benim bağlarım zayıf galiba ben alışkın olmadığımdan tuhaf geliyor belki olması gereken ilişkiler budur bu şekildedir ama ben kız olduğum halde daha rahatım herkese her şeyi söyleyebiliyorum, tepki almıyorum, akrabalarımla karşılıklı sigara içeriz, karşıt fikirleri konuşabiliriz falan.. sanırım kültür farkı ama bu kadar da olmaz yahu :KK19:

bir de şu duruma bakarsak sanırım baya cadı kaynana olacak başımda korkuyorum :KK37:

IIyyy en nefret ettigim tip sünepe :KK19: Kusura bakma canım böyle birinle saglıklı evlilik yapamazsın bence

ben bu modeli hatırlıyorum eskilerden banada denk gelmişti böyle kişiliksiz insanlarla zor be güzelim ben 3 sene sabır edebildim. basit bir flörttü senin ki gibi bu tür adamlardan bir cacık olmaz. bence çok zorlama kendini herkes kendi yoluna çekilsin seviyirum iyi insan filan diyeceksin ama bunlar yetmiyor bazen. ya benimki ablalarının yanında mesaj bile atmazdı hissederlerse bana çok kızarlar derdi bırak aramayı mesaj ya . o yüzden çok zorlama su akar yolunu bulur.

bir abla tavsiyesi :-:-)27:

Bak benden sana nacizane bi tavsiye evleneceğin erkekte arayacağın ennnn temel özellik annesine aşırı düşkün olmaması eğer bu şartı sağlayan birini bulursan eşininde karakteri iyiyse sizden mutlusu olmaz ama senin erkek arkadaşın bırak anneyi tüm akrabalarına garipsenecek kadar bağlı ben bunun önemini evlendikten sonra kavradım çok şükür eşim annesinr saygısı ı asla eksik etmez izinde vermem zaten saygısıxlık yapmasına ama annecide asla değildir fakat çevremde ne kadar dert yanan bayAn varsa eşleri annesine aşırı bağlı,eşin evlendikten sonra evinin kapısını kapatmalı herşey dışarda kalmalı ama bu adamla mümkün değil olmaz evinize hergün biri karışır bu sefer sen eşinle değil akrabalarıyla evlenmiş olursun ve mutsuzluk kaçınılmaz olur

X