Bıktım :@

valla işin çok zor, bunlar paylaşamaz da bu çocuğu. evliliğinde yaşayacağın sıkıntılar şimdiden kendini göstermiş. allah kolaylık versin. :KK14:

Sülalenin tek erkek cocugumu olamaki :KK14:
evlenince hapı yuttun valla. kaynanan gece sizi aramadan tekmil vermeden uyuyamazsınız diyim yane:KK53:
koguş yat gibi :KK52::KK51:

:KK52::KK52::KK52: ahahaha valla bizimki şimdiden tekmil vermeden uyumuyor, yılbaşı şehir dışına arkadaşlarımızın yanına gittik 2 kere arayıp kontrol ettiler acaba yılbaşı akşamı eğlenmeye gidecek mi kimlerle falan diye tabii bizimki tamam annecim erken uyucam zaten yarın okul var falan, benimkiler 1 kere çok dağıtma diye aradılar o kadar :KK33::KK53:

aslında bılıyomusun, yasadığın yer ve aile çok önemli,
henuz okurken aileden yardım alırken yasama dair okul dışında bı sorumluluğu yokken,
aileye meydan okuması olmaz olmamalıda,
sen daha rahatsındır o değildir orta yol bulunur,
ama arkandan iş çevirirse ne bilim guvenını sarsarsa esas sorun ozaman başlar,
ne erkekler var facede orda burda sevgilisine karısına ilanı aşk edip aynı sayfadan başka kadınlarıda idare etmeye çalışan:KK14:

Oku oku, benim kaynana adayım için açtığım konuları oku:KK9:
İçin daralır, ne bu aşk dersin:KK31:
Beterden beteri var arkadaşım, şimdiden mesafeni koy ve ona göre davran. Tabii sevgilinle ciddi düşünüyorsan.
Zira çok içli dışlı olursan çekeceğin var gibi görünüyor:KK31:

okudum da aiyy o ne yahu :KK9: Allah sabır versin sana:) aynı şeyleri yaşayabileceğim düşüncesi var ben de ailenin ilk ve tek oğlu olduğundan bir de böyle yumuşak başlı, asi dik kafalı da değil diye agucuk bugucuk yapıyor kadın resmen aman minnoş oğlum :KK33:

temmuzda memlekete götüreceğim seni tanışmaya diyor kısmet olur da birbirimize girmeden idare edebilirsek gidip göreceğim umarım gördüklerimden hoşlanırım :KK19:

Bak benden sana nacizane bi tavsiye evleneceğin erkekte arayacağın ennnn temel özellik annesine aşırı düşkün olmaması eğer bu şartı sağlayan birini bulursan eşininde karakteri iyiyse sizden mutlusu olmaz ama senin erkek arkadaşın bırak anneyi tüm akrabalarına garipsenecek kadar bağlı ben bunun önemini evlendikten sonra kavradım çok şükür eşim annesinr saygısı ı asla eksik etmez izinde vermem zaten saygısıxlık yapmasına ama annecide asla değildir fakat çevremde ne kadar dert yanan bayAn varsa eşleri annesine aşırı bağlı,eşin evlendikten sonra evinin kapısını kapatmalı herşey dışarda kalmalı ama bu adamla mümkün değil olmaz evinize hergün biri karışır bu sefer sen eşinle değil akrabalarıyla evlenmiş olursun ve mutsuzluk kaçınılmaz olur

of böyle bazen anlatıyor da içim daralıyor bunları mahallede evleri hep çarpraz birbirlerine bakıyormuş memlekete eve gittim mi görünmeden sinsi sinsi geçiyorum ki çağırmasınlar diyor :KK53: sen de alış valla bizim evden çıktın mı bi babaannem çağırır görünce bi halam çağırır, kız bildiğin bermuda şeytan üçgeni kurmuşlar :KK52: asla onlara yakın oturmayacağız zaten sizin şehirde iş imkanı nerde ne yiyip ne içicez dedim doğrusun diyor, başka illerde olduk mu sanırım daha kolay olur öyle öyle kendime de alıştırdım mı ana kuzusu da olsa gaza getiririm ben bunca yıl sık boğaz ettiler daralmadın mı diye falan :KK19:

Anneci bir ekek mi hatta annesinden korkan bi erkek mi? Arkana bakmadan kaç derimmm :KK37: Çünkü bunlar 7.de neyse 70.de de öyle oluyorlar. Tüm bunları daha yolun başında farketmiş olman çok güzel ama evlilik bu tip adamlarla çekilmez :KK20:

Hanımlar soru falan sormayacağım ama artık iyice sinirleniyorum kimseye de bir şey anlatılmıyor bari buraya içimi dökeyim dedim :KK47:

sevgilim annesinden aşırı korkuyor, annesiyle telefonda konuşurken beni susturuyor mesela, annesi yanında kız sesi bile duysa günleri dar ediyor burnundan getiriyormuş :KK31: okulu bu sene bitecek, annem bi kız arkadaşım olduğunu bilse asla bana para göndermez diyor, iş bulup başlayana kadar huyuna gitmem lazım falan..

biz ise bizim ailede okulu bitecek erkeklere yok mu konuştuğun birileri bak okul da bitiyor falan deriz..

geçen gün de twitterda ne çok kız takipliyor seni falan dedim okuldan arkadaşlar onlar hep liseden üniden fln dedi ki doğru da neyse bişi demedim sonra içim rahat etsin diye bu akşam beraber fotoğrafımızı profil fotoğrafı yapmış ben de dedim ki kısmet diğerlerine artık :KK34: ben aylardır facebookta hep onunla fotoğraflarımızı kullanıyorum, ne bileyim beraber görülmek hoşuma gidiyor. o da facebooktan bahsediyosun biliyorum ama tüm akrabalarım ekli milletin ağzına sakız olurum dedi :44: e benim de dayım falan ekli mesela fotoyu ilk görüp sordu daha hiçbir şey demedi neticede kaç yaşında insanlarız. ben bir şey demeyeceğim zaten bu konuda sana yap yapma demedim şimdiye kadar dedim, tamam aşkım dedi ama eşeğin aklına karpuz kabuğu soktu bir kere.. normalde üstün düştüğüm bi durum değil ama herkes sevgilisiyle bir şeylerini paylaşıyor oralarda ben yetim gibi kaldım :KK5:

sigara içiyor mesela 24 yaşına girecek nerdeyse annem-babam-dedem öğrenirse öldürür, yok işte seni ailemle tanıştıracağım ama annem ve babaannem çok seçicidir falan diyor ne yap et gözlerine gir ne deseler he de geç, bir de biz seni okuttuk ilerde de sen kız kardeşini okutacaksın diyorlarmış benim ki de okutacağım tabi falan diyor bir genç kız kaç paraya okuyor ama di mi!

sülalesi çok geniş ve birbirine bağlı insanlar ama nedense en çok bu çocuğun üstüne düşüyorlar mesela beraberken annesiyle muhakkak 1 kez telefonda konuşur ya da babaannesiyle, halasıyla.. geçen gün dedi ki işte babaannemi aramayı unuttum ne zamandır küsmüş bana annem söyledi bi arayım da gönlünü alayım aradı bir saat konuştular gönlünü yaptı da ancak rahatladı.

bazen onun bu durumu çok irite edici geliyor, bazen de diyorum benim bağlarım zayıf galiba ben alışkın olmadığımdan tuhaf geliyor belki olması gereken ilişkiler budur bu şekildedir ama ben kız olduğum halde daha rahatım herkese her şeyi söyleyebiliyorum, tepki almıyorum, akrabalarımla karşılıklı sigara içeriz, karşıt fikirleri konuşabiliriz falan.. sanırım kültür farkı ama bu kadar da olmaz yahu :KK19:

bir de şu duruma bakarsak sanırım baya cadı kaynana olacak başımda korkuyorum :KK37:

Bence k.validenden korkma ne esler var kimseye ezdirmiyor arkasinda duruyor.onemli olan esin /esadayin ki oda seni ezdirmeyecek bi kisiye benzemiyor.aileye sahip cikmsk saygi duymak baska korkmak baska ..
İsin zor gibi biraz hakkinda hayirlisi olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Işin çok zor arkadaşım
24 yaşında üniv.okuyan bir erkeğin kız arkadaşını ailesinden sülalesinden saklaması çok tuhaf
bence ardına bakmadan uzaklaş
ana kuzusu bu ayol
annesi nefes alma dese alamaz emin ol yarın başına çok büyük dert olurlar tabi anası senle evlenemesine izin verirse

Işin çok zor arkadaşım
24 yaşında üniv.okuyan bir erkeğin kız arkadaşını ailesinden sülalesinden saklaması çok tuhaf
bence ardına bakmadan uzaklaş
ana kuzusu bu ayol
annesi nefes alma dese alamaz emin ol yarın başına çok büyük dert olurlar tabi anası senle evlenemesine izin verirse

uzaklaşması zor birbirimizi seviyoruz çünkü :44:

annesi izin verir mi biraz kaygılıyım hatta 10 senelik arkadaşları diyor ailen müsade edecek mi diye çünkü ben onlara göre fazla cingöz kalıyorum ^____^ muhtemelen memleketlerinden kendi beğendikleri birini isteyeceklerdir htta benden önce akrabalarının kızıyla tanıştırmak istemiş de benim ki itiraz etmiş :KK53: ama diyor ki asla kimse seninle bir hayat kurmama engel olamaz ne bileyim çok düşündürüyor beni :KK31:

katiyen içemez ve öğrenirlerse burnundan getirirlermiş, bir de benim en çok canımı sıkan durum ileride kız krdeşini sen okutacaksın demeleri ve benimkinin tabii ki okutacağım demesi...

Sanki uyuşturucu çekiyo. Hadi okutsun kız kardeşini o da normal bir insan altını bezlemez ağzına süt vermez kendi kendine bir şeyler yapmak zorunda kız açma bu konuları daha çok sinirlerin bozulacak boş ver

üüüfffff bence bunun ailesi sırtından inmez elini asla çekmezler üstünden. bence sen ufaktan ufaktan soğumaya başla.
kocaman adam olmuş durmadan evin sülalenin karılarını pofpofluyo yok halası yok ebesi falan ..
ayrıca senin resmini koymamasına ben olsam uyuz olurum hatta benim için ayrılma sebebi.
bi insan birini seviyorsa bi ilişkiye başlıyorsa onu göğsünü gere gere sahiplenmeli..
bana ters ..
daha gençsin yolun başındasın çünkü ilerde durmadan bu adamı yönlendirmekle uğraşacaksın .
hayırlısı olsun

üüüfffff bence bunun ailesi sırtından inmez elini asla çekmezler üstünden. bence sen ufaktan ufaktan soğumaya başla.
kocaman adam olmuş durmadan evin sülalenin karılarını pofpofluyo yok halası yok ebesi falan ..
ayrıca senin resmini koymamasına ben olsam uyuz olurum hatta benim için ayrılma sebebi.
bi insan birini seviyorsa bi ilişkiye başlıyorsa onu göğsünü gere gere sahiplenmeli..
bana ters ..
daha gençsin yolun başındasın çünkü ilerde durmadan bu adamı yönlendirmekle uğraşacaksın .
hayırlısı olsun

ödü kopuyor ödü o babaannesinden o anasından, babası yine bi nebze rahat bi adam. bıktım inanır mısın böyle akşam üzeri tam sohbetin ortası arkadaşlar falan oturuyoruz telefon çalıyor zırıl zırıl kim? annesi:))) HIYYYY!!! kadını tanımadan sinir oldum ya :KK19: fotoğrafı da ben mızmızlanınca değiştirmiş dedim artık kıymeti yok yani illa benim mi söylemem gerekiyor? kaldır şunu gördükçe sinirleniyorum bana kalmayacktı onu demek dedim, yok işte heves ettim neden böyle yapıyosun diyor ya aylar olmuş ben söyleyince mi heves ettin di mi yani?? en nefret ettiğim şey de hoşuma gidecek şeylerin benim imam ile yapılması insan biraz kendi düşünür.. konuşmadım tartışıp çıktım görmek istemiyorum ben de kullanmayacağım kaldır diye, şimdi de mesaj atıyor hiçbir şey olmamış gibi aşkım canım bik bik bik böyle yapınca ben hepten çıldırıyorum lime verseler boğacağım şu an :KK47:

ailrsi ile tanistiginda icine sinmezsse ayril.boyle insanlarla hayat gecmez

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

"seni ailemle tanıştıracağım ama annem ve babaannem çok seçicidir falan diyor ne yap et gözlerine gir ne deseler he de geç"
Bu çok tehlikeli bir cümle benden söylemesi
:44:

okudum da aiyy o ne yahu :KK9: Allah sabır versin sana:) aynı şeyleri yaşayabileceğim düşüncesi var ben de ailenin ilk ve tek oğlu olduğundan bir de böyle yumuşak başlı, asi dik kafalı da değil diye agucuk bugucuk yapıyor kadın resmen aman minnoş oğlum :KK33:

temmuzda memlekete götüreceğim seni tanışmaya diyor kısmet olur da birbirimize girmeden idare edebilirsek gidip göreceğim umarım gördüklerimden hoşlanırım :KK19:

Yapmak istemediğin şeyleri yapma canım, tavrını koy:KK31:
Ben açıkçası öyle yaptım örnek vermek gerekirse; beni tekrar tekrar götürmek istedi annesine. Ama ben: ''bir daha size gelmeyeceğim, ısrar etmezsen sevinirim'' dedikten sonra tek bir laf bile edemedi. Önceleri anası oğluna ulaşamayınca beni arardı, artık o bile kesildi. Muhataplığı kestim:KK19: Baktım ki öyle çok daha mutsuzum, anası yüzünden her gün tartışma çıkarıyorum görüşmeyi kestim.
Demem o ki; senin de kendine bir tavır koymanı ve o yönde ilerlemeni tavsiye ederim, işe yarıyor:KK34:

Son düzenleyen: Moderatör:
konuyu okuyunca kendimi kötü hissettim :KK43:
bizimkide tam tersi o resim falan paylaşmak istiyor ben çok karşı çıkıyorum
hatta geçenlerde benim resmimi face de paylaştı diye burnundan getirdim demedigimi bırakmadım ve ne mesajlarına nede aramalarına cevap vermedim :KK19: silmek zorunda kaldı :KK1:

bence yapı geregi böyle davranıyor, zatende aileside öyleymiş, ama merak etme ayak uydurur sana, birbirinizi seviyorsunuz önemli olanda bu :)

Senin bağların zayıf değil onunki anormal canım. Tabi ki annesidir babaannesidir sever sayar ama bana fazla abartı geldi. Kardeşini okutacaksın falan demeleri bilmiyorum garip açıkcası

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X