Turşular Bıktımmmmm

Hersey iyi olacak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2019
23
77
32
Merhaba hanimlar direk konuya geçiyorum
Eşimle çok mutluyuz saygi sevgi hersey guzel 3yillik evliyim suan 6haftalk hamileyim fakat ailesi sorun😞 Ailesiyle anlasamiyorum oncesinde cok fazla sorunlar yaşadim artik sevemiyorum hiç bir zamanda sevmycem asla. Eşimle onlardan uzaktayiz ama nezmn gelip gitseler yada bayramda seyranda birbirimizi yiyoruz esimle. Yarinda kurban için köye gidecez orda işlerimizi halledecez her bayram bu sekilde. Bn hamile oldugum icin kurbanla ugrasamam fakat eşimde yapamaz. Ben ailesini arayip sormuyorum arama measfe katmisim zerre kadar dengesiz olduklari için sevmiyorumda. Eşim tutturdu kurbanimzi onlar halletsin dograyip versinler diye. Bende delirdim. Herzmn bunu yapiyor. Ben nezmn onlara çizgimi çeksem muhattap olmasam eşim biseler cikartiyo ya ağız eyiyo yada beni onlarla muhattap ettiryo. Bilerek yapiyo belki biraz aramiz yumuşar diye. Ben arayip sormadigim sevmedigim insanlara neden kurban işimi hallettiryorum ağız eyiyorum. Eşimde diyoki onlar bnm annem babam. Bende dik başliyim benim hiç biseyim degiller diyorum birbirmizi yiyoruz her onlarla ilgili konu araya girdiginde. Ve cok usandım artik. Eşimle birbirimizi cok seviyoruz cok mutluyuz ama aile konusu her açıldiginda kavga cikiyo😭 simdi bide hamileyim ben iyice arama mesafe katmak istiyorm ailesyle. Çunku dengesiz pskolojileri bozuk ve ağızlari hep küfürlu. Kv desen herkesn dedikodusunu yapar kavga gürültü baska hic bi işi yok olayları hic bitmez. Cocugumun ahlağını bozarlar diye hic konsmak istemiyorm artik. Çok görüşmeyiz zaten. Ama cok yüzsuzler. Aramiyorm sormuyorm ayda yilda bi gidiyorum ama yakamdan düşmüyorlar. Çocugum onlara alismamali mesafeli olmali yoksa onlada baş edemem edep terbiye veremem. Sirf onlar yakamdan düşmez diye 3yil cocuk istemedim yapmadm. Simdide napacam diye dusunuyorum kara kara. Ne yapmaliyim lutfen yardmci olurmusunz😞

Ne kadar da kötü olsalar çoçuğunuzu. Görmeye hakları olduğunu düşünüyorum eşin arada kalmış bence daha bebek altı haftalık şimdiden bunlardı düşünmeyin bence

Ne kadar da kötü olsalar çoçuğunuzu. Görmeye hakları olduğunu düşünüyorum eşin arada kalmış bence daha bebek altı haftalık şimdiden bunlardı düşünmeyin bence
Ne kadar kotu olsalar diye biseymi var biz onlar yuzunden bosanma noktasina gelmistik seve seve ayrilcaktik. Evet ailesi ama yaptiklarini hazmedemiyorm sevmiyorm

Ne kadar kotu olsalar diye biseymi var biz onlar yuzunden bosanma noktasina gelmistik seve seve ayrilcaktik. Evet ailesi ama yaptiklarini hazmedemiyorm sevmiyorm
Ben fikrimi söyledim eşinin ailesi atsan atılmaz satsan satılmaz özetle mesafeni korursun ama zıtlaşıp eşini de karlına alıp kavga etmezsin demek istediğim bu

X