Trend Ayakkabı Modelleri Bildiğiniz balikçi çizmesi ama çok moda

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri
yalnız değilmişim demekki benim gibi tercih edenler ve memnun olan arkadaşlarda mevcutmuş seviorum siziia.s.:lepi:

Genç arkadaşlara yakışıyor bence hihoyyyt Geçenlerde bir üni. öğrencisinde kırmızısını görmüştüm,hoş durmuş.

kuzenmde pembesi var uzun boylu(1.85) oldugu için yakışıyo
ama cok terletiyomuşş..

yoo bikerem benim boyum 1.85 diil ama bana da yakışıoo:dilcikar: napcez şimdi
sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

ben bayılıyorum bunlara yaa çok sevimliler.....kalitesiz denmiş ama kalkıpta çok şık bir davette giyilmiyecekki,zaten adı üstünde yağmur çizmesi...
kar ve yağmur için kesinlikle ideal...yakında almayı düşünüyorum bende...

ya lütfen alınmayın darılmayın ama ben bunu giyen hatunlara çok gülüyorum.kaydirigubbakcemile3
çünkü direk moda diye, sağlıklı mı değil mi diye düşünmeden çok kalitesiz bir şeyi ayağına geçirmek gibi geliyor bana.
ayak sağlığı için o madde o kadar kötü ki, yağmuru ıslaklığı sevmiyorsanız daha bir sürü çok sağlıklı deri var ama bu plastik!!:1no2:
ve bildiğin balıkçı çizmesi yahu, şantiyede vs giyilen tarzda ama süslü o kadar..
asla giymem ayağıma...
sağlıksız.....:kahve:

ilk kez adanalı dizisinde kızın ayağında gördüm bayıldım hihoyyyt

bakındım sağa sola varmı die..gri kül rengi beyaz ve siyah biraz daha süslülerini gördüm 60 yetale hihoyyyt ama kırmızı en güzeli...

kombinasyonu güzel yapabilene çok yakışıyor muhteşem duruyor..ama geçen akşam bi bayanda pembesini gördüm hiç hoş durmamış delikafadulden

sağlık konusu ayakkabıda bence sadece topuktur ... yüksek topuk sağlıksızdır..

onun haricinde plastiği yazın giyersek tabiki sağlıksız olur..şahsen benim bunca yılda en fazla bi-iki çift gerçek deri ayakkabım olmuştur....en sağlıklısı deri demek değildir bana göre :nazar:

herkesin kendi seçimi ..kendi bütçesi hihoyyyt
ama kombinasyon gerçekten çok önemli..
şunu da sölemeden geçemicim ; geçen akşam yine yolda yürüyorum..gözüm takıldı ,bi bayan kıp kırmızı ince topuklu çizme giymiş rugan..süperler..yavaştan yukarı doğru kaldırdım kafamı ki o kadar alakasız kıyafetler giymiş..dikkat ettim inceledim nerdeyse yanından geçti herkes önce ayaklarına bakıyor gözler büle :1shok: sona yukarlara bakıyor gözler büle -tatlicadiarzu- abartmıyorum ciddiyim kaydirigubbakcemile3

X