Jinekoloji Bilgi verebilir misiniz? lütfen

surinaa1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2022
66
9
26
herkese merhaba,
ben dün jinekoloğa gittim benim bakire olduğumu ama kızlık zarımın esnek olduğunu söyledi. Yarım ay şeklindemiymiş neymiş. Hatta internetten fotoğraf gösterdi seninki de böyle ama dar dedi

Kanama olur mu ben anlamadım. Aynu durumu yaşayan biri bilgi verebilir mi lütfen. Kırmadan, yargılamadan, dalga geçmeden.

Kafayı yemek üzereyim net bişeyler bilmeyince

herkese merhaba,
ben dün jinekoloğa gittim benim bakire olduğumu ama kızlık zarımın esnek olduğunu söyledi. Yarım ay şeklindemiymiş neymiş. Hatta internetten fotoğraf gösterdi seninki de böyle ama dar dedi

Kanama olur mu ben anlamadım. Aynu durumu yaşayan biri bilgi verebilir mi lütfen. Kırmadan, yargılamadan, dalga geçmeden.

Kafayı yemek üzereyim net bişeyler bilmeyince

Kanama olup olmayacağınız bilemeyiz ki. Kaldı ki herkeste kanama olacak diye bir şey yok.
yıl kaç olmuş hala bakirelik kanı ile bir şeyleri ispat etmeye mi çalışıyorsunuz?

canım benimki de esnek kanama olmamıştı. Ama tabiki doktor değilim ben kesin olmaz diyemem

benimde 2 3 damla oldu veya olmadı oda zorlamadan dolayı bence o kadarda abartı bi kanama zaten olmuyor hiçte olmayabilir nrmL

Nisanli misin sozlu musun önceden biriyle birlikte mi oldun bu soruyu duruyorsunuz dahası doktora gitmişsiniz doktora ne dediniz

Kafayı yiyecek kadar neyi takıyorsunuz?Onuda söyleseydiniz belki kafayı yememeniz için tavsiyede bulunurduk.Doktorun görüp net birşey diyemedine burada kim ne diyecek?
doktor bana yarım ay şeklinde ama dar dedi %80 kanama olur diye düşünüyorum dedi. İnternete baktığımda bi oluyor bi olmaz diyor. Kafam çok karıştı

Neden soruyorsun evlenmek üzere misin evleneceğin kişinin sorun çıkaracak biri olduğunu mu düşünüyorsun. Yani artık nerdeyse herkes illa kanama olmayacağını bilir bilmezse de internet diye bir şey var girsin baksın bu kadar önemliyse.
düşünmüyorum ve evet evlenmek üzereyim. Ama ya problem olursa diye düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi

X