Jinekoloji Bilgi verebilir misiniz? lütfen

nromal bir durum değil bu... evlenmeden önce zarını kontrol ettirmen...
insanın aklına ister istemez kendinden şüphesi mi var sorusu geliyor.

senin benimle problemin ne

nişanlıyım 1 ay sonra düğünüm var kontrol ettirmek istiyorum dedim

Benim sizinle bir problemim yok. Sizin kendinizle probleminiz var.
Üye size şaka yapmış o'nu bile ciddiye almışsınız.
Kendinizle barışın önce, ne demek nişanlıyla bekaret kontrolüne gitmek, nasıl yakıştırıyorsunuz bunu kendinize.

çünkü tam ilişki olmasa da 2 gün önce yaşadım ve benden hafif kan geldi. Korktum merak ettim bu sebepten ötürü gittim
heh şimdi oldu.. yani bedensel olarak bakire olmak istersen, beyinsel olarak olmak istemiyorsun. beyni kimse göremiyor ama bedeni ispatlayamazsın demi??
çok tehlikeli bir durumç...
o zaman o noktaya ilk kez nişanlınla gelmedin.. daha önce çok defa denediğini düşünüyorum .

peki bu kötü bir his değil mi? hem nasıl demeliyim benimle gel diye
Sorun etmeniz, sorun ettirilmesi yeterince kötü bir his değil mi? Diğer sayfaları okumadım açıkcası ama size bunu ima ediyorsa ve siz kendinizi kanıtlamak istiyorsanız açıkçası başka yol yok. Ama durum böyleyse de unutmayın ki sizi en ufak bir kusurunuzda vuracak, asla arkanızda durmayacak biriyle evleniyorsunuz.
Dini görüşler gereği ikiniz de evlenmeden cinsellik yaşamıyorsanız bunun da zaten lafı olmaz. Dinini yaşayan adam ağzına bunu dolayıp sorgulamaz.

Bu kafayla siz evlenmeyin bence. Bekarete bu kadar kafa takılmaz abla bu ne ya
yoo takılabilir aslında.. ben de bekaretin önemli olduğu bir kuşaktan geldim.. şimdi eskisi kadar üstünde durulmuyor ama önemli olan şu... konu sahibi nişanlısıyla bir şeyler yaşıyor ve kan geliyor. sonrasında doktora gidiyor ve doktor esnek diyor..tamamen kendi hislerim ama bu ilk deneyimde bu şekilde olmamıştır. sanki konu sahibi daha öncesinde yaşadı ama esnek demeye getirmek istiyor tam kurgu yapamıyor. hissettiklerim bunlar. çünkü nişanlısıyla yaşadığında kan geldiyse birlikte gidilir ki velev çocuk da görmüştür kanı. sakladıysa neden sakladı. bence başka şeyler var.

Benimki böyleydi.Kendi tahminim.Şekli şemali için doktora gitmedim

Eklentiler

• 96E08D9A-D635-4B52-B704-7497FCC5DCC0.jpeg
    96E08D9A-D635-4B52-B704-7497FCC5DCC0.jpeg
    22,3 KB · Görüntüleme: 16
yoo takılabilir aslında.. ben de bekaretin önemli olduğu bir kuşaktan geldim.. şimdi eskisi kadar üstünde durulmuyor ama önemli olan şu... konu sahibi nişanlısıyla bir şeyler yaşıyor ve kan geliyor. sonrasında doktora gidiyor ve doktor esnek diyor..tamamen kendi hislerim ama bu ilk deneyimde bu şekilde olmamıştır. sanki konu sahibi daha öncesinde yaşadı ama esnek demeye getirmek istiyor tam kurgu yapamıyor. hissettiklerim bunlar. çünkü nişanlısıyla yaşadığında kan geldiyse birlikte gidilir ki velev çocuk da görmüştür kanı. sakladıysa neden sakladı. bence başka şeyler var.
Aynen öyle de korkum şu ki bizi bile kandırmayı beceremedi nişanlısını hiç kandıramaz belli yalan konusunda kabiliyeti yok eline yüzüne bulaştıracak.

"Nişanlısıyla az kan geldiği için nişanlısı bu durumdan şüphelenmiş. O da senden önce kimse olmadı diye bekaret kontrolüne gitmiş" Yine de yapılan ve istenilen şey çok çirkin. Bekaretin önemli olduğu kuşaktan gelmiş olabilirsiniz ama burada kişinin tavrı önemlidir. Bunu kafaya takacak insanla birlikte olmazsınız olur biter. Doktora gidip bekaret kontrolü yapacak kadar saçmalanmaz.
Zamanında sitede çok konular vardı kızlık zarı dikimi ile ilgili. Demek ki kadın için çok önemli değilmiş ki bir sürü konu varmış

O zaman diyeceksin ki zır cahil gir bak internete illa kanama olcak diye bir şey yok.

heh şimdi oldu.. yani bedensel olarak bakire olmak istersen, beyinsel olarak olmak istemiyorsun. beyni kimse göremiyor ama bedeni ispatlayamazsın demi??
çok tehlikeli bir durumç...
o zaman o noktaya ilk kez nişanlınla gelmedin.. daha önce çok defa denediğini düşünüyorum .
yemin ederim kimseyle hiç bişey yaşamadım

X