Jinekoloji Bilgi verebilir misiniz? lütfen

düşünmüyorum ve evet evlenmek üzereyim. Ama ya problem olursa diye düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi

Kanama olmayınca babanızın kapısınız önüne mi atacak sizi? Yalnız buna kafayı takacak kadar psikopat bir nişanlınız varsa bir daha düşünün evlenmek için

esnek dedi canım doktor yarım ay falan demedi
bana yarım ay şeklinde dedi hatta internetten fotoğtafını gösterdi ama senin dar dedi %70-80 kanama olur diye düşünüyorum dedi. Benimde kafam çok karıştı. Hatta internette çok kanama olacağı yazıyor. Ama olmuyor da yazıyo

Evlenmeden önce beraber kontrole gidin doktorunuz ona da anlatsın. Ama mutlaka hemen önce gidin. Düğünle arasına 1 gün bile koymayın ki o arada bir iş pişirdiğinizi düşünmesin. Basbakire olduğunuzu anca o şekilde kanıtlarsınız.
peki bu kötü bir his değil mi? hem nasıl demeliyim benimle gel diye

Evlenmeden önce beraber kontrole gidin doktorunuz ona da anlatsın. Ama mutlaka hemen önce gidin. Düğünle arasına 1 gün bile koymayın ki o arada bir iş pişirdiğinizi düşünmesin. Basbakire olduğunuzu anca o şekilde kanıtlarsınız.
Niye erkekte bakirlik testi yok :işsiz:
Cok aşağılayıcı bir durum.

bana yarım ay şeklinde dedi hatta internetten fotoğtafını gösterdi ama senin dar dedi %70-80 kanama olur diye düşünüyorum dedi. Benimde kafam çok karıştı. Hatta internette çok kanama olacağı yazıyor. Ama olmuyor da yazıyo
canım olur dediysem olur bana doktor gebelikte dogum yaparken kanama olur dedi

Neden problem olsun birliktelik mi yaşadın? Neden merak edip gidip baktırmak zorunda hissettin?
yani tam bir birliktelik yaşamadım ama sonrasında benden kan geldi ve korktum baktırmak istedim. Doktor bir problem yok dedi rahatadım. Ama bu zar yapısını söyledi hiç bişey anlayamadım. Evet kan gelmeyebilir ama benim eşim ya bunu anlamazsa ki anlayacağını pek düşünmüyorum yetiştirilme tarzı vb sebeplerden ötürü. Ben erkek olsam bende anlamazdım. Ne yapılır bilmiyorum inanın kafam davul gibi oldu

Yani kusura bakmayın da evlenecek yaşa geldiğinize göre reşitsinizdir de. Biriyle cinsel ilişki yaşamış ya da yaşamamış olabilirsiniz bu sizin dışında kimseyi alakadar eden bir konu değil. Kendinizi neden bu kadar küçülttünüz bunu anlamıyorum. Sonuç olarak nişanlınızın da ne naneler yediğini bilmiyorsunuz. Anlaşılmıyor da..

herkese merhaba,
ben dün jinekoloğa gittim benim bakire olduğumu ama kızlık zarımın esnek olduğunu söyledi. Yarım ay şeklindemiymiş neymiş. Hatta internetten fotoğraf gösterdi seninki de böyle ama dar dedi

Kanama olur mu ben anlamadım. Aynu durumu yaşayan biri bilgi verebilir mi lütfen. Kırmadan, yargılamadan, dalga geçmeden.

Kafayı yemek üzereyim net bişeyler bilmeyince
neden gitme gereği duydun?

yarım ay şeklinde miydi sizinde dar mıydı peki? bir de nerden biliyorsunuz jinekolog mu dedi
O kadar detay bilmiyorum. Sormadım açıkçası. Evliliğin ilk haftası enfeksiyon olunca doktora gittim. Hep gittiğim doktorumdu. Alttan muayene edince zarın esnek kanama olmamıştır bu yüzden doğumda açılacak dedi.

yani tam bir birliktelik yaşamadım ama sonrasında benden kan geldi ve korktum baktırmak istedim. Doktor bir problem yok dedi rahatadım. Ama bu zar yapısını söyledi hiç bişey anlayamadım. Evet kan gelmeyebilir ama benim eşim ya bunu anlamazsa ki anlayacağını pek düşünmüyorum yetiştirilme tarzı vb sebeplerden ötürü. Ben erkek olsam bende anlamazdım. Ne yapılır bilmiyorum inanın kafam davul gibi oldu

İyi ki erkek olmamışsınız o zaman. Çok güzel bir çift olmuşsunuz, sakın ayrılıp başkalarının başını yakmayın. Hanımefendi bu cehaletle evlenmeyin bence kan gelmesi gibi bir zorunluluk yok. Yetiştirilme tarzı değil zihniyetle alakası var bunun. Yıl 2023 yahu. Siz kaç senesinde kaldınız?

X