Bilgisayar önerisi

cikom

Guru
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2011
7.129
5.597
Merhaba. Oğlum için pandemi de apar topar izoly bilgisayar almıştım. İyi bile gitti. Önce hardisk değişti şimdi ekran kartı sorunu var.

Yeni almak istiyorum. Ekran vs var. Masaüstü olarak önereceğiniz iyi 30bin civarı bilgisayar var mı bilgi sahibi olan var mı konuyla ilgili

Merhaba. Oğlum için pandemi de apar topar izoly bilgisayar almıştım. İyi bile gitti. Önce hardisk değişti şimdi ekran kartı sorunu var.

Yeni almak istiyorum. Ekran vs var. Masaüstü olarak önereceğiniz iyi 30bin civarı bilgisayar var mı bilgi sahibi olan var mı konuyla ilgili

Merhaba, hangi amaçla kullanılacak, oğlunuz kaç yaşında, bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

12 yaşında. Ders harici oyun da oynuyor. Bunun harici grafik programı da öğrenmesini istiyorum. Photoshop vs. Ama oyuncu bilgisayarı desem daha yerinde olur. Benim çok bilgim yok ama en son ekran kartı için gittiğimiz zaman izoly için en alınmayacak bilgisayar dediler. Gerçi 4 sene iyi getirdi bizi 4. Nesil miş.

Çok teşekkür ederim

Merhaba, hangi amaçla kullanılacak, oğlunuz kaç yaşında, bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

X