Bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen konu ciddi.

Valla kimin ne için dediğini burdan kestirmek mümkün değil şahsınıza demiyorum fakat sizde biliyorsunuz bir üye olarak en ufak şeyde hemen boşan diyebilen bir kitle var kk da ve ben acayip takılmış durumdayım bunlara iki üç yorum okuyup boşan kelimelerini duyunca sinir oluyorum yani kadının derdi başka yorumlar başka dayak yesin tabiki demiyorum hakkını arasın ölmeyi beklemektense tabiki boşanabilir istiyorsa düşünüyorsa ama işte

:KK43:

Valla ben de size çok takmış durumdayım kadın dayak yiye yiye bir hal olmuş ama hemen boşan diyorsunuzmuş muş pess ya pess :oha:

Bu da kk da yeni moda sanırım yorumlara sen neden bu yorumu yaptın niye boşan dedin size ne kardeşim yorumumuz bu! konu sahibinin muhtemelen başının ağrısı kocasının başina vurması ama sorduğu şey o değilmiş bak sen :KK14:

"yeğeni öldüren ilaç" nedir onu anlamadım ama başka bir doktora daha git madem
sonuçta darbe almışsın kafaya
kötü bir şey çıkmaz umarım
Yengem yazaçağın yere yeğen yazmışım T9 un azizligi. Evet kadının yüzü gözü şişmiş ölüyormüs. O gittiğim doktor yazmis

Konuma başlamadan once "aman sen de de ne dert varmış ol de kurtulalim" diyenlerinz olacaktır belki.
Kizlar benim sürekli olarak tepeden enseme kadar bir ağrı var iki gündür özellikle hiç geçmiyor .
Ama sürekli var bu ağrım. Gözlerim çift görüyor . (Özellikle kocam olacak başıma vurduktan sonra artti) .
Çok unutkanim ,örneğin oğluma su içiyorum ve ben su vermismiydim acaba diye düşünüyorum .
Bazen dillerim dolaniyor kelimeyi telaffuz edemiyorum. Ve cook uykum geliyor hep bir yorgunluk var üzerimde.
Nöroloji uzmanına gittim bunalimdasin deyip bana anti depresan verdi Mr falan çekmeden .
Zaten o adamin verdiği ilaçlar yeğeni öldürüyormüs az kalsın anlayacağınız adama itimadim hiç kalmadi.
İnternetten baktığım kadariyla olayim anverizmaya çok benziyor. (sanirim doğru yazdım).
Bilgisi olan varsa lutfen yardimci olsun şimdiden teşekkürler.
tomografidemi çekilmedi mi? ya beyin damarında tıkanma olduysa başına vurduktan sonra oldu diyorsun. bunu doktora söylesen ilk yapıcağı tomografi zaten sonrasında mr belki eeg yani bir sürü şey olabilir. nörolog nasıl seni psikiyatriye sevk etmeden antidepresan yazıyor. sen bence başka doktora git.

X